• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Żel pod prysznic Luksja Aloe, aloes i hibiskus, 500ml

Żel pod prysznic Luksja Aloe, aloes i hibiskus, 500ml

kod: MD315
6 paź u Ciebie
10,69 zł brutto
(21,38 zł/l)
szt.
1 szt.
Żel pod prysznic Luksja Coconut, kokos i gardenia, 500ml

Żel pod prysznic Luksja Coconut, kokos i gardenia, 500ml

kod: MD317
6 paź u Ciebie
10,49 zł brutto
(20,98 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Cari, brzoskwiniowy, z dozownikiem, 500ml

Mydło w płynie Cari, brzoskwiniowy, z dozownikiem, 500ml

kod: MD274
6 paź u Ciebie
7,08 zł brutto
(14,16 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Luksja, różany, 500ml

Mydło w płynie Luksja, różany, 500ml

kod: MD119
6 paź u Ciebie
9,69 zł brutto
(19,38 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Leibniz Butter Biscuits, maślany, 50g

Herbatniki Leibniz Butter Biscuits, maślany, 50g

kod: HT246
6 paź u Ciebie
-17%
3,39 zł brutto
2,82 zł brutto
(5,64 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 3,39 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Herbatniki Krakuski Petit Beurre, kruche, maślany, 50g

Herbatniki Krakuski Petit Beurre, kruche, maślany, 50g

kod: HT247
6 paź u Ciebie
1,83 zł brutto
(3,66 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Krem Nivea, uniwersalny, 50ml

Krem Nivea, uniwersalny, 50ml

kod: ME4
6 paź u Ciebie
9,38 zł brutto
(18,76 zł/100 ml)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Herlitz Q.file, 50mm, niebieski

Segregator A4 Herlitz Q.file, 50mm, niebieski

kod: SG584
6 paź u Ciebie
12,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Scotch Secure Seal, 50mmx66m, 6 sztuk, przezroczysty

Taśma pakowa Scotch Secure Seal, 50mmx66m, 6 sztuk, przezroczysty

kod: TC291
6 paź u Ciebie
-18%
204,91 zł brutto
167,90 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 204,91 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ścierka podłogowa York Power Collect, mikrofibra, 50x60cm, zielony

Ścierka podłogowa York Power Collect, mikrofibra, 50x60cm, zielony

kod: GK69
6 paź u Ciebie
15,58 zł brutto
(15,58 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Clinex Liquid Soap 77-521, migdałowy, 5L

Mydło w płynie Clinex Liquid Soap 77-521, migdałowy, 5L

kod: MD151
6 paź u Ciebie
39,99 zł brutto
(8 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Poezja, antybakteryjne, morski, zapas, 5l

Mydło w płynie Poezja, antybakteryjne, morski, zapas, 5l

kod: MD82
6 paź u Ciebie
27,08 zł brutto
(5,42 zł/l)
szt.
1 szt.
Czyścik kuchenny York, nasączony mydłem, wełna stalowa, 6x7cm, 6 sztuk, szary

Czyścik kuchenny York, nasączony mydłem, wełna stalowa, 6x7cm, 6 sztuk, szary

kod: GK42
6 paź u Ciebie
4,90 zł brutto
(0,82 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Pisaki pędzelkowe do kaligrafii i liternictwa Pentel Brush Sign Pen SES15C Kolorowa Rafa, 6 sztuk, mix kolorów

Pisaki pędzelkowe do kaligrafii i liternictwa Pentel Brush Sign Pen SES15C Kolorowa Rafa, 6 sztuk, mix kolorów

kod: MK2235
6 paź u Ciebie
56,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wymienne wkłady edding e-8881, do ołówka e-8880, 6 sztuk, grafitowy

Wymienne wkłady edding e-8881, do ołówka e-8880, 6 sztuk, grafitowy

kod: BE498
6 paź u Ciebie
-43%
30,63 zł brutto
17,39 zł brutto
(2,90 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 30,63 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wymienne wkłady edding e-8881, do ołówka e-8880, 6 sztuk, mix kolorów

Wymienne wkłady edding e-8881, do ołówka e-8880, 6 sztuk, mix kolorów

kod: BE499
6 paź u Ciebie
-43%
30,63 zł brutto
17,39 zł brutto
(2,90 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 30,63 zł
szt.
1 szt.
Przybornik na biurko Durable Optimo Blue Angel, 6 przegród, bez wyposażenia, antracytowy

Przybornik na biurko Durable Optimo Blue Angel, 6 przegród, bez wyposażenia, antracytowy

kod: PB497
6 paź u Ciebie
16,96 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w linie Oxford Open Flex, A5, 60 kartek, mix kolorów

Zeszyt w linie Oxford Open Flex, A5, 60 kartek, mix kolorów

kod: ZS1163
6 paź u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford Esse, A5, miękka oprawa, 60 kartek, czarny

Zeszyt w kratkę Oxford Esse, A5, miękka oprawa, 60 kartek, czarny

kod: ZS1052
6 paź u Ciebie
8,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford Esse, A5, miękka oprawa, 60 kartek, mix kolorów

Zeszyt w kratkę Oxford Esse, A5, miękka oprawa, 60 kartek, mix kolorów

kod: ZS755
6 paź u Ciebie
7,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford B-Light, A4, 60 kartek, mix kolorów pastelowych

Zeszyt w kratkę Oxford B-Light, A4, 60 kartek, mix kolorów pastelowych

kod: ZS1148
6 paź u Ciebie
18,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford Floral, A5, w linie, 60 kartek,  okładka kartonowa, mix wzorów

Kołonotatnik Oxford Floral, A5, w linie, 60 kartek, okładka kartonowa, mix wzorów

kod: ZS336
6 paź u Ciebie
21,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz Rapid Supreme Omnipress SO60, do 60 kartek, czarny

Zszywacz Rapid Supreme Omnipress SO60, do 60 kartek, czarny

kod: ZA251
6 paź u Ciebie
191,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy z klipsem Durable DuraClip, A4, do 60 kartek, zielony

Skoroszyt plastikowy z klipsem Durable DuraClip, A4, do 60 kartek, zielony

kod: SL326
6 paź u Ciebie
8,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy z klipsem Durable DuraClip, A4, do 60 kartek niebieski

Skoroszyt plastikowy z klipsem Durable DuraClip, A4, do 60 kartek niebieski

kod: SL322
6 paź u Ciebie
9,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford easyBook, A5, 60 kartek, mix kolorów

Zeszyt w kratkę Oxford easyBook, A5, 60 kartek, mix kolorów

kod: ZS592
6 paź u Ciebie
13,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Esselte Jopa, z mechanizmem szwedzkim, szerokość grzbietu 60mm, czarno-żółty

Segregator A4 Esselte Jopa, z mechanizmem szwedzkim, szerokość grzbietu 60mm, czarno-żółty

kod: SG913
6 paź u Ciebie
40,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5M, z tłoczkiem, okrągła, 6mm, zielony

Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5M, z tłoczkiem, okrągła, 6mm, zielony

kod: MK17
6 paź u Ciebie
-7%
10,80 zł brutto
10,09 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 10,80 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Myszka bezprzewodowa Hama EMW-700, pionowa, optyczna, szary/antracyt

Myszka bezprzewodowa Hama EMW-700, pionowa, optyczna, szary/antracyt

kod: MS322
6 paź u Ciebie
147,87 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Esselte Europost Vivida, A4, 72mm, do 700 kartek czarny

Organizer na dokumenty Esselte Europost Vivida, A4, 72mm, do 700 kartek czarny

kod: PC35
6 paź u Ciebie
31,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w piance Merida Bali, do dozownika DM12/DM123, jednorazowy wkład, Sensitive Women, 700g

Mydło w piance Merida Bali, do dozownika DM12/DM123, jednorazowy wkład, Sensitive Women, 700g

kod: MD159
6 paź u Ciebie
38,29 zł brutto
szt.
1 szt.
Etykiety samoprzylepne Emerson, A4, 70x36mm, biały

Etykiety samoprzylepne Emerson, A4, 70x36mm, biały

kod: EK436
6 paź u Ciebie
41,49 zł brutto
(0,02 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pojemnik na dokumenty Esselte Europost, A4, 72mm, przezroczysty

Pojemnik na dokumenty Esselte Europost, A4, 72mm, przezroczysty

kod: PC135
6 paź u Ciebie
20,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Dalpo, 72mmx66m, transparentny

Taśma pakowa Dalpo, 72mmx66m, transparentny

kod: TC235
6 paź u Ciebie
7,08 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka do podpisu Barbara, A4, 8 kart, czarny

Teczka do podpisu Barbara, A4, 8 kart, czarny

kod: SL719
6 paź u Ciebie
28,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.