• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Brulion A5 Leitz Wow, w kratkę, 80 kartek, twarda oprawa, zielony

Brulion A5 Leitz Wow, w kratkę, 80 kartek, twarda oprawa, zielony

kod: ZS1112
6 paź u Ciebie
36,44 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford Touch Trend, A5, miękka oprawa, 80 kartek, mix kolorów

Zeszyt w kratkę Oxford Touch Trend, A5, miękka oprawa, 80 kartek, mix kolorów

kod: ZS798
6 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford Student Nomadbook, A4+,  w linię, 80 kartek, okładka PP, mix wzorów

Kołonotatnik Oxford Student Nomadbook, A4+, w linię, 80 kartek, okładka PP, mix wzorów

kod: ZS473
6 paź u Ciebie
57,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Notatnik w kratkę Oxford Signature, z gumką, A5, twarda oprawa, 80 kartek, czarny

Notatnik w kratkę Oxford Signature, z gumką, A5, twarda oprawa, 80 kartek, czarny

kod: ZS616
6 paź u Ciebie
54,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Leitz Wow, A5, twarda oprawa, 80 kartek, turkusowy

Zeszyt w kratkę Leitz Wow, A5, twarda oprawa, 80 kartek, turkusowy

kod: ZS190
6 paź u Ciebie
30,53 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Kołonotatnik Oxford International ActiveBook, A4+, w kratkę, 80 kartek, okładka PP, szary

Kołonotatnik Oxford International ActiveBook, A4+, w kratkę, 80 kartek, okładka PP, szary

kod: ZS247
6 paź u Ciebie
76,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik z przekładkami Oxford Student OrganiserBook, A4+ , w kratkę, 80 kartek, okładka PP, mix wzorów

Kołonotatnik z przekładkami Oxford Student OrganiserBook, A4+ , w kratkę, 80 kartek, okładka PP, mix wzorów

kod: ZS197
6 paź u Ciebie
79,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Leitz Wow,  A4 , w kratkę, 80 kartek, okładka PP, różowy

Kołonotatnik Leitz Wow, A4 , w kratkę, 80 kartek, okładka PP, różowy

kod: ZS490
6 paź u Ciebie
61 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Leitz Wow, A5, w kratkę, 80 kartek, okładka PP, niebieski

Kołonotatnik Leitz Wow, A5, w kratkę, 80 kartek, okładka PP, niebieski

kod: ZS493
6 paź u Ciebie
42,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Brulion w kratkę Leitz Wow, A4, twarda oprawa, 80 kartek, turkusowy

Brulion w kratkę Leitz Wow, A4, twarda oprawa, 80 kartek, turkusowy

kod: ZS515
6 paź u Ciebie
52,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford International ActiveBook, A5+, w kratkę, 80 kartek, okładka PP, szary

Kołonotatnik Oxford International ActiveBook, A5+, w kratkę, 80 kartek, okładka PP, szary

kod: ZS214
6 paź u Ciebie
51,68 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik z teczką Oxford International Meetingbook, A4+, w kratkę, 80 kartek, okładka PP, szary

Kołonotatnik z teczką Oxford International Meetingbook, A4+, w kratkę, 80 kartek, okładka PP, szary

kod: ZS229
6 paź u Ciebie
74,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Blok biurowy w kratkę Oxford Everyday DB, A4+, 80 kartek, pomarańczowy

Blok biurowy w kratkę Oxford Everyday DB, A4+, 80 kartek, pomarańczowy

kod: ZS554
6 paź u Ciebie
24,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Leitz Wow, A5, w kratkę, 80 kartek, okładka PP, czarny

Kołonotatnik Leitz Wow, A5, w kratkę, 80 kartek, okładka PP, czarny

kod: ZS522
6 paź u Ciebie
43,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkładka na biurko Leitz, 800x400mm, szary

Podkładka na biurko Leitz, 800x400mm, szary

kod: PZ186
6 paź u Ciebie
-14%
82,19 zł brutto
70,49 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 82,19 zł
szt.
1 szt.
Podkład na biurko Leitz Ergo Cosy, 800x400mm, żółty

Podkład na biurko Leitz Ergo Cosy, 800x400mm, żółty

kod: PU87
6 paź u Ciebie
72,02 zł brutto
szt.
1 szt.
Herbata czarna liściasta Loyd Yunnan, 80g

Herbata czarna liściasta Loyd Yunnan, 80g

kod: HB347
6 paź u Ciebie
7,79 zł brutto
(9,74 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Donau, 80mm, szary

Pudło archiwizacyjne Donau, 80mm, szary

kod: PA406
6 paź u Ciebie
-18%
5,99 zł brutto
4,90 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Herlitz Q.file, 80mm, pomarańczowy

Segregator A4 Herlitz Q.file, 80mm, pomarańczowy

kod: SG593
6 paź u Ciebie
12,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Esselte, otwierane z szerszej strony, 80mm, biały

Pudło archiwizacyjne Esselte, otwierane z szerszej strony, 80mm, biały

kod: PA46
6 paź u Ciebie
8,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Leitz Infinity, otwierane z szerszej strony, 80mm, biały

Pudło archiwizacyjne Leitz Infinity, otwierane z szerszej strony, 80mm, biały

kod: PA44
6 paź u Ciebie
23,28 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Donau, 80mm, czerwony

Pudło archiwizacyjne Donau, 80mm, czerwony

kod: PA398
6 paź u Ciebie
6,33 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kubek na długopisy Durable Trend, 80x102mm, czarny

Kubek na długopisy Durable Trend, 80x102mm, czarny

kod: PB495
6 paź u Ciebie
11,80 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker w sprayu edding 8875, do głębokich otworów, zielony neonowy

Marker w sprayu edding 8875, do głębokich otworów, zielony neonowy

kod: MK2438
6 paź u Ciebie
40,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Leitz Office, A4, w kratkę, 90 kartek, okładka kartonowa, szaro-zielony

Kołonotatnik Leitz Office, A4, w kratkę, 90 kartek, okładka kartonowa, szaro-zielony

kod: ZS258
6 paź u Ciebie
56,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Leitz Office, A5, w kratkę, 90 kartek, okładka PP, szaro-niebieski

Kołonotatnik Leitz Office, A5, w kratkę, 90 kartek, okładka PP, szaro-niebieski

kod: ZS502
6 paź u Ciebie
42,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Toster Philips Daily Collection HD2582/90, czarny

Toster Philips Daily Collection HD2582/90, czarny

kod: OT15
6 paź u Ciebie
133,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w kostce Palmolive Naturals Olive, oliwka i mleko, 90g

Mydło w kostce Palmolive Naturals Olive, oliwka i mleko, 90g

kod: MD91
6 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
(6,10 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w kostce Luksja Creamy, rumianek i gliceryna, 90g

Mydło w kostce Luksja Creamy, rumianek i gliceryna, 90g

kod: MD267
6 paź u Ciebie
3,39 zł brutto
(3,77 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekolada Milka biała, 90g

Czekolada Milka biała, 90g

kod: PK1004
6 paź u Ciebie
6,89 zł brutto
(7,66 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kopertowa Grand 9113, A4, na zatrzask, żółty

Teczka kopertowa Grand 9113, A4, na zatrzask, żółty

kod: SL1606
6 paź u Ciebie
3,80 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer Leitz Wow Click&Store, A4, 95mm, do 950 kartek biały

Organizer Leitz Wow Click&Store, A4, 95mm, do 950 kartek biały

kod: PC109
6 paź u Ciebie
-6%
69,99 zł brutto
65,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 69,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Nescafé Gold Espresso, puszka, 95g

Kawa rozpuszczalna Nescafé Gold Espresso, puszka, 95g

kod: KW215
6 paź u Ciebie
42,29 zł brutto
(44,52 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Okładka na zeszyt Herlitz, A4, PP, przezroczysty

Okładka na zeszyt Herlitz, A4, PP, przezroczysty

kod: ZS872
6 paź u Ciebie
2,04 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z gumką Interdruk, A4+, ciemnoniebieski

Teczka z gumką Interdruk, A4+, ciemnoniebieski

kod: SL1875
6 paź u Ciebie
-7%
15,07 zł brutto
13,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 15,07 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.