• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Teczka plastikowa z gumką D.Rect, A4, 40mm, żółty

Teczka plastikowa z gumką D.Rect, A4, 40mm, żółty

kod: SL689
6 paź u Ciebie
4,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z rączką VauPe Classic I, na klips, A4, 40mm, jasny zielony

Teczka z rączką VauPe Classic I, na klips, A4, 40mm, jasny zielony

kod: SL1773
6 paź u Ciebie
18,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka na rzep Vaupe, skrzydłowa, A4, 40mm, fioletowy

Teczka na rzep Vaupe, skrzydłowa, A4, 40mm, fioletowy

kod: SL1783
6 paź u Ciebie
15,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer torba Hama "XL", 40x54x27cm, czarny

Organizer torba Hama "XL", 40x54x27cm, czarny

kod: TS179
6 paź u Ciebie
90,39 zł brutto
szt.
1 szt.
Etykiety oznaczeniowe Avery Zweckform, okrągłe, średnica 8mm, 416 sztuk, czarny

Etykiety oznaczeniowe Avery Zweckform, okrągłe, średnica 8mm, 416 sztuk, czarny

kod: EK306
6 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,01 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Etykiety znamionowe Avery Zweckform, 45.7x21.2mm, 8 arkuszy, srebrny

Etykiety znamionowe Avery Zweckform, 45.7x21.2mm, 8 arkuszy, srebrny

kod: EK1011
6 paź u Ciebie
87,39 zł brutto
(0,23 zł/szt)
szt.
1 szt.
Teczka wiązana Barbara, A4, kartonowa, 450g/m2, 50mm, biały

Teczka wiązana Barbara, A4, kartonowa, 450g/m2, 50mm, biały

kod: SL906
6 paź u Ciebie
-26%
4,83 zł brutto
3,59 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 4,83 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ładowarka do telefonu Hama Mini, Power Delivery Quick Charge, GaN, USB-C/USB-A, 45W, biały

Ładowarka do telefonu Hama Mini, Power Delivery Quick Charge, GaN, USB-C/USB-A, 45W, biały

kod: LW286
6 paź u Ciebie
114,46 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Tablica suchościeralna magnetyczna Ofix Standard, w ramie aluminiowej, lakierowana, 45x60cm, biały

Tablica suchościeralna magnetyczna Ofix Standard, w ramie aluminiowej, lakierowana, 45x60cm, biały

kod: TA284
6 paź u Ciebie
72,13 zł brutto
szt.
1 szt.
Podkładka przed klawiaturę Fellowes PlushTouch™, 475x62x15mm, czarny

Podkładka przed klawiaturę Fellowes PlushTouch™, 475x62x15mm, czarny

kod: PZ64
6 paź u Ciebie
61,57 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Dalpo, Premium Tape, kauczuk, 48mmx135m, transparentny

Taśma pakowa Dalpo, Premium Tape, kauczuk, 48mmx135m, transparentny

kod: TC168
6 paź u Ciebie
9,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Dalpo, Premium Tape, kauczuk, 48mmx135m, brązowy

Taśma pakowa Dalpo, Premium Tape, kauczuk, 48mmx135m, brązowy

kod: TC167
6 paź u Ciebie
9,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Dyspenser do taśmy pakowej Tesa Pack'n'go + taśma 48mmx50m, różowy

Dyspenser do taśmy pakowej Tesa Pack'n'go + taśma 48mmx50m, różowy

kod: DT67
6 paź u Ciebie
52,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Office Products, akryl, 48mmx50yd, biały

Taśma pakowa Office Products, akryl, 48mmx50yd, biały

kod: TC269
6 paź u Ciebie
4,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kieszeń samoprzylepna Durable Outdoor, wodoodporna, A3, 5 sztuk, transparentny

Kieszeń samoprzylepna Durable Outdoor, wodoodporna, A3, 5 sztuk, transparentny

kod: TI793
6 paź u Ciebie
188,98 zł brutto
(37,80 zł/szt)
opak
1 opak
Rolka tuszująca do metkownic Avery Zweckform, 5 sztuk, czarny

Rolka tuszująca do metkownic Avery Zweckform, 5 sztuk, czarny

kod: DE99
6 paź u Ciebie
82,39 zł brutto
opak
1 opak
Teczka z przegródkami Leitz Recycle, A4, 5 przegródek, czarny

Teczka z przegródkami Leitz Recycle, A4, 5 przegródek, czarny

kod: TH153
6 paź u Ciebie
68,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Identyfikator do teczek Leitz Alpha Active, 5 sztuk, transparentny

Identyfikator do teczek Leitz Alpha Active, 5 sztuk, transparentny

kod: PL1063
6 paź u Ciebie
-19%
29,79 zł brutto
23,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 29,79 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Przekładki do segregatora Viking, plastikowe, A4, 5 kart, biały

Przekładki do segregatora Viking, plastikowe, A4, 5 kart, biały

kod: PL1010
6 paź u Ciebie
3,99 zł brutto
(7,98 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Przekładki do segregatora Esselte, plastikowe, A4+, 5 kart, mix kolorów

Przekładki do segregatora Esselte, plastikowe, A4+, 5 kart, mix kolorów

kod: PL53
6 paź u Ciebie
11,59 zł brutto
(23,18 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Marker permanentny Pentel, NN50, okrągła, 5 mm, czarny

Marker permanentny Pentel, NN50, okrągła, 5 mm, czarny

kod: MK464
6 paź u Ciebie
-12%
9,74 zł brutto
8,59 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 9,74 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz biurowy Plus, bezzszywkowy, do 5 kartek, różowy

Zszywacz biurowy Plus, bezzszywkowy, do 5 kartek, różowy

kod: ZS1157
6 paź u Ciebie
48,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kieszeń samoprzylepna Durable, A4, pozioma, 50 sztuk, granatowy

Kieszeń samoprzylepna Durable, A4, pozioma, 50 sztuk, granatowy

kod: TI929
6 paź u Ciebie
620,99 zł brutto
(12,42 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC Koperty, DL, klejona na mokro NK, 50 sztuk, biały

Koperta standardowa NC Koperty, DL, klejona na mokro NK, 50 sztuk, biały

kod: KE633
6 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(0,15 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa Rayan, B5, z paskiem HK, 50 sztuk, brązowy

Koperta standardowa Rayan, B5, z paskiem HK, 50 sztuk, brązowy

kod: KE8
6 paź u Ciebie
11,80 zł brutto
(0,24 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa Rayan, C5, z paskiem HK, 50 sztuk, brązowy

Koperta standardowa Rayan, C5, z paskiem HK, 50 sztuk, brązowy

kod: KE72
6 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
(0,20 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Listwa wsuwana Leitz, A4, 6mm, do 60 kartek, 50 sztuk, niebieski

Listwa wsuwana Leitz, A4, 6mm, do 60 kartek, 50 sztuk, niebieski

kod: GB403
6 paź u Ciebie
129,51 zł brutto
(2,59 zł/szt)
opak
1 opak
Koperta standardowa NC, B5, z paskiem HK, 50 sztuk, brązowy

Koperta standardowa NC, B5, z paskiem HK, 50 sztuk, brązowy

kod: KE473
6 paź u Ciebie
-26%
14,58 zł brutto
10,79 zł brutto
(0,22 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 14,58 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC C5, z paskiem HK , klejona po długim boku, 500 sztuk, biały

Koperta standardowa NC C5, z paskiem HK , klejona po długim boku, 500 sztuk, biały

kod: KE353
6 paź u Ciebie
-21%
101,91 zł brutto
80,20 zł brutto
(0,16 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 101,91 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa NC, C5, klejona na mokro NK, 500 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, C5, klejona na mokro NK, 500 sztuk, biały

kod: KE617
6 paź u Ciebie
78,49 zł brutto
(0,16 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 75mm, do 500 kartek, czerwony

Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 75mm, do 500 kartek, czerwony

kod: SG284
6 paź u Ciebie
12,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 75mm, do 500 kartek, ciemnoniebieski

Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 75mm, do 500 kartek, ciemnoniebieski

kod: SG289
6 paź u Ciebie
12,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pasta BHP Gold Drop Dix, 500g, morski

Pasta BHP Gold Drop Dix, 500g, morski

kod: SC257
6 paź u Ciebie
6,19 zł brutto
(1,24 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Jacobs Kronung Aroma-Bohnen, 500g

Kawa ziarnista Jacobs Kronung Aroma-Bohnen, 500g

kod: KW153
6 paź u Ciebie
42,39 zł brutto
(8,48 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Yerba Mate Cbse, ziołowa, liściasta, 500g

Herbata Yerba Mate Cbse, ziołowa, liściasta, 500g

kod: HB925
6 paź u Ciebie
18,59 zł brutto
(3,72 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.