• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7813 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Pudełko do przechowywania Leitz Click&Store Cosy, duże, 369x200x482mm, szary

Pudełko do przechowywania Leitz Click&Store Cosy, duże, 369x200x482mm, szary

kod: PA920
8 paź u Ciebie
138,56 zł brutto
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Leitz Click&Store, 369x484x200mm, A3, czarny

Pudło archiwizacyjne Leitz Click&Store, 369x484x200mm, A3, czarny

kod: PA61
9 paź u Ciebie
130,21 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 63mm, do 380 kartek, 4 ringi, czerwony

Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 63mm, do 380 kartek, 4 ringi, czerwony

kod: SG486
8 paź u Ciebie
34,10 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka poszerzana Leitz Recycle, A4, 38mm, na klips, zielony

Teczka poszerzana Leitz Recycle, A4, 38mm, na klips, zielony

kod: SL1690
9 paź u Ciebie
42,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka z przegródkami Leitz Style, A4, 6 przegródek, grzbiet 38mm, tytanowy błękit

Teczka z przegródkami Leitz Style, A4, 6 przegródek, grzbiet 38mm, tytanowy błękit

kod: TH98
9 paź u Ciebie
81,99 zł brutto
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Teczka poszerzana Leitz Recycle, A4, 38mm, na klips, niebieski

Teczka poszerzana Leitz Recycle, A4, 38mm, na klips, niebieski

kod: SL1689
9 paź u Ciebie
49,69 zł brutto
szt.
1 szt.
Przełącznik słuchawkowy Kensington Pro Audio, 3w1, czarny

Przełącznik słuchawkowy Kensington Pro Audio, 3w1, czarny

kod: SH237
12 paź u Ciebie
480 zł brutto
szt.
1 szt.
Niszczarka automatyczna Rexel ShredMax AutoFeed+ 600X, konfetti 4x10mm, 600 kartek, P-4 DIN, czarny

Niszczarka automatyczna Rexel ShredMax AutoFeed+ 600X, konfetti 4x10mm, 600 kartek, P-4 DIN, czarny

kod: NR579
9 paź u Ciebie
-6%
10196,71 zł brutto
9581,70 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 10196,71 zł
szt.
1 szt.
Niszczarka automatyczna Leitz IQ Optimax AutoFeed Office Pro 600, konfetti 4x10mm, 600 kartek, P-4 DIN, biały

Niszczarka automatyczna Leitz IQ Optimax AutoFeed Office Pro 600, konfetti 4x10mm, 600 kartek, P-4 DIN, biały

kod: NR573
9 paź u Ciebie
-6%
10688,70 zł brutto
10073,70 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 10688,70 zł
szt.
1 szt.
Niszczarka do papieru Rexel Optimum AutoFeed+ 600X, automatyczna, konfetti 4x28 mm, 600 kartek, P-4 DIN, czarno-srebrny

Niszczarka do papieru Rexel Optimum AutoFeed+ 600X, automatyczna, konfetti 4x28 mm, 600 kartek, P-4 DIN, czarno-srebrny

kod: NR286
9 paź u Ciebie
-10%
7191,61 zł brutto
6483,55 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 7191,61 zł
szt.
1 szt.
Niszczarka do papieru Leitz IQ Protect 4M, mikrościnek, 4 kartki, P-5 DIN, biały

Niszczarka do papieru Leitz IQ Protect 4M, mikrościnek, 4 kartki, P-5 DIN, biały

kod: NR302
9 paź u Ciebie
-15%
942,17 zł brutto
799,04 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 942,17 zł
szt.
1 szt.
Niszczarka do papieru Rexel Optimum AutoFeed+ 750X, automatyczna, konfetti 4x30mm, 750 kartek, P-4 DIN, czarny

Niszczarka do papieru Rexel Optimum AutoFeed+ 750X, automatyczna, konfetti 4x30mm, 750 kartek, P-4 DIN, czarny

kod: NR305
9 paź u Ciebie
-21%
11196,89 zł brutto
8875,53 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 11196,89 zł
szt.
1 szt.
Pojemnik Leitz Wow Cube, z 4 szufladami, A4+, biało-szary

Pojemnik Leitz Wow Cube, z 4 szufladami, A4+, biało-szary

kod: PD31
9 paź u Ciebie
549,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Niszczarka do papieru HP OneShred 8CC, ścinek 5x18mm, 8 kartek, DIN P-4/T-4, biało-szary

Niszczarka do papieru HP OneShred 8CC, ścinek 5x18mm, 8 kartek, DIN P-4/T-4, biało-szary

kod: NR215
9 paź u Ciebie
458,93 zł brutto
szt.
1 szt.
Klej w sztyfcie Oxford Kids, 8g, blister, 4 sztuki

Klej w sztyfcie Oxford Kids, 8g, blister, 4 sztuki

kod: BQ33
wydłużony czas dostawy
10,98 zł brutto
(137,25 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Niszczarka do papieru automatyczna Rexel Optimum AutoFeed+ 45X, konfetti 4x28 mm, 45 kartek,  P-4 DIN, czarny

Niszczarka do papieru automatyczna Rexel Optimum AutoFeed+ 45X, konfetti 4x28 mm, 45 kartek, P-4 DIN, czarny

kod: NR502
9 paź u Ciebie
900,38 zł brutto
szt.
1 szt.
Etykiety foliowe Avery Zweckform, ultra wytrzymałe, 63.5x33.9mm, 40 arkuszy, biały

Etykiety foliowe Avery Zweckform, ultra wytrzymałe, 63.5x33.9mm, 40 arkuszy, biały

kod: EK222
12 paź u Ciebie
199,90 zł brutto
(0,21 zł/szt)
szt.
1 szt.
Etykiety adresowe Avery Zweckform, 63.5x38.1mm, 40 arkuszy, biały

Etykiety adresowe Avery Zweckform, 63.5x38.1mm, 40 arkuszy, biały

kod: EK223
12 paź u Ciebie
-10%
136,90 zł brutto
122,90 zł brutto
(0,15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 136,90 zł
szt.
1 szt.
Folder z kieszonką na etykietę Leitz Cosy, A4, do 40 kartek, niebieski

Folder z kieszonką na etykietę Leitz Cosy, A4, do 40 kartek, niebieski

kod: KO371
9 paź u Ciebie
22,99 zł brutto
(22,99 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Dziurkacz Leitz New NeXXt, do 40 kartek, czerwony

Dziurkacz Leitz New NeXXt, do 40 kartek, czerwony

kod: DK29
9 paź u Ciebie
193,04 zł brutto
szt.
1 szt.
Album ofertowy Leitz Wow, A4, 40 koszulek, czerwony

Album ofertowy Leitz Wow, A4, 40 koszulek, czerwony

kod: SL1807
9 paź u Ciebie
41 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wizytownik obrotowy Durable Visifix, na 400 wizytówek, srebrny

Wizytownik obrotowy Durable Visifix, na 400 wizytówek, srebrny

kod: WT95
13 paź u Ciebie
230,12 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wizytownik obrotowy Durable Visifix Flip Vegas, na 400 wizytówek, srebrno-granatowy

Wizytownik obrotowy Durable Visifix Flip Vegas, na 400 wizytówek, srebrno-granatowy

kod: WT21
13 paź u Ciebie
263,11 zł brutto
szt.
1 szt.
Zielona herbata w proszku Mokate Matcha, mango, 40g

Zielona herbata w proszku Mokate Matcha, mango, 40g

kod: HB1110
wydłużony czas dostawy
24,39 zł brutto
(60,98 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka na rzep Vaupe Caribic, skrzydłowa, A4, 40mm, żółty

Teczka na rzep Vaupe Caribic, skrzydłowa, A4, 40mm, żółty

kod: SL343
21 paź u Ciebie
18,39 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka plastikowa z gumką D.Rect, A4, 40mm, transparentny

Teczka plastikowa z gumką D.Rect, A4, 40mm, transparentny

kod: SL688
12 paź u Ciebie
-18%
6,79 zł brutto
5,58 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6,79 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło/Skrzynia transportowa Fellowes Heavy-Duty, 42l, 40x35x50cm, czarny

Pudło/Skrzynia transportowa Fellowes Heavy-Duty, 42l, 40x35x50cm, czarny

kod: PA1058
12 paź u Ciebie
151,17 zł brutto
szt.
1 szt.
Pudło/Skrzynia transportowa Fellowes Heavy-Duty, 60l, 40x40x60 cm, czarny

Pudło/Skrzynia transportowa Fellowes Heavy-Duty, 60l, 40x40x60 cm, czarny

kod: PA1059
12 paź u Ciebie
205,29 zł brutto
szt.
1 szt.
Apteczka wisząca Argo  HF087, metalowa, 415x350x145mm, bez wyposażenia, biały

Apteczka wisząca Argo HF087, metalowa, 415x350x145mm, bez wyposażenia, biały

kod: AC4
9 paź u Ciebie
-8%
269,99 zł brutto
247,89 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 269,99 zł
szt.
1 szt.
Pudło/Skrzynia transportowa Fellowes Heavy-Duty, z kółkami, 75l, 42x40x77cm, czarny

Pudło/Skrzynia transportowa Fellowes Heavy-Duty, z kółkami, 75l, 42x40x77cm, czarny

kod: PA1062
12 paź u Ciebie
257,07 zł brutto
szt.
1 szt.
Podnóżek Kensington SmartFit SoleMate Plus, 450x350mm, szaro-czarny

Podnóżek Kensington SmartFit SoleMate Plus, 450x350mm, szaro-czarny

kod: FR25
9 paź u Ciebie
357,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Grzbiety do bindowania Argo, plastik, 45mm, 50 szt, biały

Grzbiety do bindowania Argo, plastik, 45mm, 50 szt, biały

kod: GB751
9 paź u Ciebie
78,61 zł brutto
(1,57 zł/szt)
opak
1 opak
Szafka na klucze Durable Key Box Code, na 48 kluczy, z zamkiem szyfrowym i zawieszkami, srebrny

Szafka na klucze Durable Key Box Code, na 48 kluczy, z zamkiem szyfrowym i zawieszkami, srebrny

kod: SK80
13 paź u Ciebie
722,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Szafka na klucze Durable Key Box, na 48 kluczy, z zamkiem cylindrycznym i zawieszkami, srebrny

Szafka na klucze Durable Key Box, na 48 kluczy, z zamkiem cylindrycznym i zawieszkami, srebrny

kod: SK5
13 paź u Ciebie
723,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Grand, papierowa, 48mmx200m, brązowy

Taśma pakowa Grand, papierowa, 48mmx200m, brązowy

kod: TC279
12 paź u Ciebie
55,13 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.