• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Cukierki karmelki Roshen Mintex Mint, miętowy, 1kg

kod: CK155
jutro u Ciebie
  • smak: miętowy
  • rodzaj: karmelki
  • waga: 1 kg
  • jednostka sprzedaży: opak
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
20,65 zł brutto
(2,07 zł/100 g)
Dostępnych
26 opak
opak
1 opak
Kup teraz, otrzymasz jutro
Pozostało
Zwrot - 14dni
Opis produktu

Cukierki karmelki Roshen Mintex Mint, miętowy, 1kg

Twarde cukierki o miętowym smaku ułatwiają oddychanie i łagodzą ból gardła

Cukierki karmelki Roshen Mintex Mint to prawdziwy raj dla podniebienia. Twarde cukierki o miętowym smaku dostarczą Ci chwili orzeźwienia, która ożywi każdy dzień.

Poczuj, jak miętowa świeżość otula Twoje zmysły, uwalniając uczucie odprężenia. Te karmelki to nie tylko pyszna rozkosz dla podniebienia, ale także prawdziwy sojusznik zdrowia. Dzięki ich unikalnym właściwościom, ułatwiają oddychanie i łagodzą ból gardła, zapewniając Twojemu gardłu ukojenie i witalność.

Porcja przyjemności w opakowaniu 1kg

Przygotuj się na dawkę słodkiej przyjemności! Opakowanie 1 kg cukierków karmelków Roshen Mintex Mint to prawdziwy skarb dla miłośników wyjątkowych smaków. Ta duża porcja słodyczy zapewni Ci niezapomniane chwile rozkoszy.

Dzięki wielkości opakowania, możesz cieszyć się nimi na długo, dzieląc się ich wyjątkowym smakiem z bliskimi. Bez względu na okazję - czy to relaksujący wieczór w domowym zaciszu czy radosne spotkanie z przyjaciółmi - te miętowe karmelki będą zawsze na wyciągnięcie ręki, gotowe do dostarczenia niepowtarzalnego doznania smaku i radości. Rozpocznij swoją słodką przygodę z cukierkami Roshen Mintex Mint i zanurz się w pełnię wyjątkowych smaków i aromatów!

Specyfikacja

Cukierki karmelki Roshen Mintex Mint, miętowy, 1kg

smak
miętowy
rodzaj
karmelki
waga
1 kg
jednostka sprzedaży
opak
klasa produktu
Standard
Składniki

 

melasa skrobiowa, cukier, aromaty: „Mentol”, „Eukaliptus”, „Miętowy”, barwniki: kurkumina (naturalna), indygokarmin (sztuczny)
Inne tej marki
Cukierki Roshen Candy Nut Soft Caramel & Peanuts, 1kg

Cukierki Roshen Candy Nut Soft Caramel & Peanuts, 1kg

kod: PK1291
jutro u Ciebie
28,99 zł brutto
(2,90 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Butter Milk, mleczno-maślany, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Butter Milk, mleczno-maślany, 1kg

kod: CK151
jutro u Ciebie
21,19 zł brutto
(2,12 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

kod: CK253
jutro u Ciebie
23,73 zł brutto
(2,37 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

kod: CK149
jutro u Ciebie
24,10 zł brutto
(2,41 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Roshen Crazy Bee Fruity, owocowy, 1kg

Galaretki Roshen Crazy Bee Fruity, owocowy, 1kg

kod: CK144
jutro u Ciebie
20,69 zł brutto
(2,07 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Yogurtini, owocowo-śmietankowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Yogurtini, owocowo-śmietankowy, 1kg

kod: CK145
jutro u Ciebie
21,80 zł brutto
(2,18 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Krówka Roshen, mleczny, 1kg

Cukierki Krówka Roshen, mleczny, 1kg

kod: CK146
jutro u Ciebie
20,39 zł brutto
(2,04 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Coffe Like, z nadzieniem o smaku kawowym, 1 kg

Cukierki Roshen Coffe Like, z nadzieniem o smaku kawowym, 1 kg

kod: CK74
jutro u Ciebie
22,79 zł brutto
(2,28 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Roshen Jelly, owocowy, 1kg

Galaretki Roshen Jelly, owocowy, 1kg

kod: CK142
jutro u Ciebie
24,90 zł brutto
(2,49 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Mini Juice Mix, owocowy, 1kg

Cukierki Roshen Mini Juice Mix, owocowy, 1kg

kod: CK77
jutro u Ciebie
18,93 zł brutto
(1,89 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg

Cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg

kod: CK75
jutro u Ciebie
22,62 zł brutto
(2,26 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Bim Bom, 1kg

Cukierki Roshen Bim Bom, 1kg

kod: CK25
jutro u Ciebie
17,39 zł brutto
(1,74 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Konafetto Bianco, rurki waflowe z mlecznym nadzieniem, w polewie kakaowej, 1kg

Cukierki Roshen Konafetto Bianco, rurki waflowe z mlecznym nadzieniem, w polewie kakaowej, 1kg

kod: CK147
jutro u Ciebie
30,29 zł brutto
(3,03 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Milky Splash, toffi z nadzieniem mlecznym, 1kg

Cukierki Roshen Milky Splash, toffi z nadzieniem mlecznym, 1kg

kod: CK78
jutro u Ciebie
28,39 zł brutto
(2,84 zł/100 g)
opak
1 opak