• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Etykieta do segregatorów Ofix Economy, wsuwane, 33x152mm, biały

Etykieta do segregatorów Ofix Economy, wsuwane, 33x152mm, biały

kod: EK923
6 paź u Ciebie
0,37 zł brutto
(0,37 zł/szt)
szt.
1 szt.
Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 50mm, do 350 kartek, jasnozielony

Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 50mm, do 350 kartek, jasnozielony

kod: SG353
6 paź u Ciebie
13,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 50mm, do 350 kartek, biały

Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 50mm, do 350 kartek, biały

kod: SG276
6 paź u Ciebie
12,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, biały

Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, biały

kod: SG1080
6 paź u Ciebie
9,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka do akt osobowych Interdruk, A4, niezadrukowana, ABCDE,350g/m2, zielony

Teczka do akt osobowych Interdruk, A4, niezadrukowana, ABCDE,350g/m2, zielony

kod: SL1132
6 paź u Ciebie
16,40 zł brutto
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Sprężone powietrze Fellowes, bez HFC, 350ml

Sprężone powietrze Fellowes, bez HFC, 350ml

kod: SP11
6 paź u Ciebie
28,76 zł brutto
(82,17 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Dobra Kaloria a'la tarta malinowa, 35g

Baton Dobra Kaloria a'la tarta malinowa, 35g

kod: PK1261
6 paź u Ciebie
4,21 zł brutto
(12,03 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton Sendbox F427, 370x290x70mm, brązowy

Karton Sendbox F427, 370x290x70mm, brązowy

kod: PA753
6 paź u Ciebie
6,49 zł brutto
szt.
1 szt.
Zszywki Rapid Optima 56, do zszywaczy elektrycznych, 3750 sztuk, srebrny

Zszywki Rapid Optima 56, do zszywaczy elektrycznych, 3750 sztuk, srebrny

kod: ZW151
6 paź u Ciebie
17,99 zł brutto
opak
1 opak
Taśma do metkownicy Studio Cen mała M, z nadrukiem 'Cena', 37x19mm, żółty

Taśma do metkownicy Studio Cen mała M, z nadrukiem 'Cena', 37x19mm, żółty

kod: ED231
6 paź u Ciebie
-13%
6,40 zł brutto
5,56 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6,40 zł
szt.
1 szt.
Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 63mm, do 380 kartek, 4 ringi, biały

Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 63mm, do 380 kartek, 4 ringi, biały

kod: SG487
6 paź u Ciebie
30,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka poszerzana Leitz Recycle, A4, 38mm, na klips, czarny

Teczka poszerzana Leitz Recycle, A4, 38mm, na klips, czarny

kod: SL1463
6 paź u Ciebie
48,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z gumką Office Products, A4, 390g/m2, preszpanowa, czerwony

Teczka z gumką Office Products, A4, 390g/m2, preszpanowa, czerwony

kod: SL590
6 paź u Ciebie
6,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Laminator Fellowes Saturn 3i, A3, biały

Laminator Fellowes Saturn 3i, A3, biały

kod: LM29
6 paź u Ciebie
487,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Etui na telefon 3mk Clear Case, do Poco F8 Ultra, transparentny

Etui na telefon 3mk Clear Case, do Poco F8 Ultra, transparentny

kod: AZ383
6 paź u Ciebie
30,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Uchwyt na telefon do samochodu 3mk Twist Automatic, czarny

Uchwyt na telefon do samochodu 3mk Twist Automatic, czarny

kod: UZ1
6 paź u Ciebie
44,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ładowarka samochodowa 3mk Hyper Car Charger 45W, PD QC PSS, USB-C/USB-A, srebrny

Ładowarka samochodowa 3mk Hyper Car Charger 45W, PD QC PSS, USB-C/USB-A, srebrny

kod: LW314
6 paź u Ciebie
49,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Nobo, Glide, 3mm, 4 sztuki, mix kolorów

Marker suchościeralny Nobo, Glide, 3mm, 4 sztuki, mix kolorów

kod: MK1153
6 paź u Ciebie
38,59 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Litery samoprzylepne, 5 cm, A-Z na 4 ark., czarny

Litery samoprzylepne, 5 cm, A-Z na 4 ark., czarny

kod: EK448
6 paź u Ciebie
12,19 zł brutto
opak
1 opak
Niszczarka do papieru Leitz IQ Home P4, konfetti 4x28mm, 6 kartek, P-4 DIN, biały

Niszczarka do papieru Leitz IQ Home P4, konfetti 4x28mm, 6 kartek, P-4 DIN, biały

kod: NR508
6 paź u Ciebie
279,76 zł brutto
szt.
1 szt.
Niszczarka do papieru Rexel Momentum X406,  konfetti 4x28mm, 6 kartek, P-4 DIN, czarny

Niszczarka do papieru Rexel Momentum X406, konfetti 4x28mm, 6 kartek, P-4 DIN, czarny

kod: NR179
6 paź u Ciebie
298 zł brutto
szt.
1 szt.
Zakreślacz Pelikan 490, ścięta, 4 sztuki, mix kolorów

Zakreślacz Pelikan 490, ścięta, 4 sztuki, mix kolorów

kod: ZL318
6 paź u Ciebie
20,89 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Marker kredowy Pentel SMW26 cienki, ścięta, 4.3mm, niebieski

Marker kredowy Pentel SMW26 cienki, ścięta, 4.3mm, niebieski

kod: MK655
6 paź u Ciebie
16,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker kredowy Pentel SMW26 cienki, ścięta, 4.3mm, pomarańczowy

Marker kredowy Pentel SMW26 cienki, ścięta, 4.3mm, pomarańczowy

kod: MK657
6 paź u Ciebie
16,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker kredowy Pentel SMW26 cienki, ścięta, 4.3mm, zielony

Marker kredowy Pentel SMW26 cienki, ścięta, 4.3mm, zielony

kod: MK658
6 paź u Ciebie
16,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker olejowy Pentel MMP20, okrągła, 4.6 mm, różowy

Marker olejowy Pentel MMP20, okrągła, 4.6 mm, różowy

kod: MK114
6 paź u Ciebie
14,10 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker olejowy Pentel MMP20, okrągła, 4.6 mm, złoty

Marker olejowy Pentel MMP20, okrągła, 4.6 mm, złoty

kod: MK133
6 paź u Ciebie
14,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker olejowy Pentel MMP20, okrągła, 4.6 mm, zielony

Marker olejowy Pentel MMP20, okrągła, 4.6 mm, zielony

kod: MK134
6 paź u Ciebie
19,42 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Album ofertowy Leitz Wow, A4, 40 koszulek, różowy

Album ofertowy Leitz Wow, A4, 40 koszulek, różowy

kod: SL1395
6 paź u Ciebie
41 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Album ofertowy Leitz Wow, A4, 40 koszulek, niebieski

Album ofertowy Leitz Wow, A4, 40 koszulek, niebieski

kod: SL628
6 paź u Ciebie
41,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara, lakierowana, A4, 400g, żółty

Teczka kartonowa z gumką Barbara, lakierowana, A4, 400g, żółty

kod: SL1838
6 paź u Ciebie
-47%
6,14 zł brutto
3,28 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6,14 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Sprężone powietrze Durable Powerclean Plus, 400ml

Sprężone powietrze Durable Powerclean Plus, 400ml

kod: SP34
6 paź u Ciebie
58,99 zł brutto
(147,48 zł/l)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Klej biurowy w sztyfcie Esselte 40g

Klej biurowy w sztyfcie Esselte 40g

kod: BA14
6 paź u Ciebie
14,10 zł brutto
(35,25 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Farby do malowania palcami Herlitz, 40ml, 6 sztuk, mix kolorów

Farby do malowania palcami Herlitz, 40ml, 6 sztuk, mix kolorów

kod: FA96
6 paź u Ciebie
29,18 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka na rzep Vaupe Caribic, skrzydłowa, A4, 40mm, czerwony

Teczka na rzep Vaupe Caribic, skrzydłowa, A4, 40mm, czerwony

kod: SL338
6 paź u Ciebie
14,78 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.