• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Ściągaczka do wody York, 30 cm, mix kolorów

Ściągaczka do wody York, 30 cm, mix kolorów

kod: MP178
6 paź u Ciebie
9,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekolada Milka, toffee, 300 g

Czekolada Milka, toffee, 300 g

kod: PK300
6 paź u Ciebie
24,12 zł brutto
(8,04 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Interdruk, A4 +, 300g/m2, niebieski

Teczka kartonowa z gumką Interdruk, A4 +, 300g/m2, niebieski

kod: SL1759
6 paź u Ciebie
3,03 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Miotła z naturalnym włosiem York Prestige, 30cm, końcówka

Miotła z naturalnym włosiem York Prestige, 30cm, końcówka

kod: MY75
6 paź u Ciebie
21,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka na dokumenty Leitz Solid, z gumką,  A4, PP, 30mm, jasnoniebieski

Teczka na dokumenty Leitz Solid, z gumką, A4, PP, 30mm, jasnoniebieski

kod: SL1854
6 paź u Ciebie
46,99 zł brutto
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Zeszyt w kratkę Oxford Touch Pastel, A5, miękka oprawa, 32 kartki, mix kolorów pastelowych

Zeszyt w kratkę Oxford Touch Pastel, A5, miękka oprawa, 32 kartki, mix kolorów pastelowych

kod: ZS791
6 paź u Ciebie
6,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, niebieski

Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, niebieski

kod: SG961
6 paź u Ciebie
12,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, żółty

Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, żółty

kod: SG1078
6 paź u Ciebie
11,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 50mm, do 350 kartek, granatowy

Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 50mm, do 350 kartek, granatowy

kod: SG280
6 paź u Ciebie
12,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka wiązana bez linii Interdruk, A4+, papier kredowy, 350g/m2, biały

Teczka wiązana bez linii Interdruk, A4+, papier kredowy, 350g/m2, biały

kod: SL1749
6 paź u Ciebie
2,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Grand, papierowa, 36mmx105m, brązowy

Taśma pakowa Grand, papierowa, 36mmx105m, brązowy

kod: TC280
6 paź u Ciebie
26,83 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton Sendbox F427, 370x290x70mm, biały

Karton Sendbox F427, 370x290x70mm, biały

kod: PA752
6 paź u Ciebie
8,09 zł brutto
szt.
1 szt.
Przybornik na biurko Leitz Fabric, z rączką, 38x19x26cm, ciemnoszary

Przybornik na biurko Leitz Fabric, z rączką, 38x19x26cm, ciemnoszary

kod: PB602
6 paź u Ciebie
112,15 zł brutto
szt.
1 szt.
Żel pod prysznic Luksja Men Cool 3w1, 500ml

Żel pod prysznic Luksja Men Cool 3w1, 500ml

kod: MD318
6 paź u Ciebie
10,89 zł brutto
(21,78 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Velvet Exellence Premium, 4-warstwowy, 9 rolek, biały

Papier toaletowy Velvet Exellence Premium, 4-warstwowy, 9 rolek, biały

kod: PT107
6 paź u Ciebie
25,89 zł brutto
(2,88 zł/rolka)
opak
1 opak
Naboje atramentowe długie Pelikan, 4001, 5 sztuk, czarny

Naboje atramentowe długie Pelikan, 4001, 5 sztuk, czarny

kod: BE363
6 paź u Ciebie
16,22 zł brutto
(3,24 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis  Gold Drop, oliwka i ogórek, z dozownikiem, 400ml

Mydło w płynie Attis Gold Drop, oliwka i ogórek, z dozownikiem, 400ml

kod: MD78
6 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
(17,48 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafelek teatralny Kopernik Classic, orzechowy, 40g

Wafelek teatralny Kopernik Classic, orzechowy, 40g

kod: PK724
6 paź u Ciebie
2,59 zł brutto
(6,48 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton zbożowy Bakalland BA! banan i zboża, 40g

Baton zbożowy Bakalland BA! banan i zboża, 40g

kod: PK346
6 paź u Ciebie
2,38 zł brutto
(5,95 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka na rzep Vaupe Caribic, skrzydłowa, A4, 40mm, czarny

Teczka na rzep Vaupe Caribic, skrzydłowa, A4, 40mm, czarny

kod: SL337
6 paź u Ciebie
18,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, żółty

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, żółty

kod: SL1781
6 paź u Ciebie
13,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety oznaczeniowe Avery Zweckform, okrągłe, średnica 8mm, 416 sztuk, biały

Etykiety oznaczeniowe Avery Zweckform, okrągłe, średnica 8mm, 416 sztuk, biały

kod: EK305
6 paź u Ciebie
6,49 zł brutto
(0,02 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Karton Sendbox F427, 420x370x120mm, biały

Karton Sendbox F427, 420x370x120mm, biały

kod: PA955
6 paź u Ciebie
12,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Gumka ołówkowa Pentel Hi-Polymer ZEAH06, 43.4x17.4x11.8mm, czarny

Gumka ołówkowa Pentel Hi-Polymer ZEAH06, 43.4x17.4x11.8mm, czarny

kod: GM2
6 paź u Ciebie
3,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafelek Góralki, kokosowy, 45g

Wafelek Góralki, kokosowy, 45g

kod: HT241
6 paź u Ciebie
2,40 zł brutto
(4,80 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Tesa Basic, 45mmx40m, transparentny

Taśma pakowa Tesa Basic, 45mmx40m, transparentny

kod: TC234
6 paź u Ciebie
6,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafelki Grześki Mega, w czekoladzie, kakaowy, 48g

Wafelki Grześki Mega, w czekoladzie, kakaowy, 48g

kod: HT327
6 paź u Ciebie
2,45 zł brutto
(5,10 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa NC, C3, z paskiem HK, 50 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, C3, z paskiem HK, 50 sztuk, biały

kod: KE480
6 paź u Ciebie
-10%
68,68 zł brutto
61,68 zł brutto
(1,23 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 68,68 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Szkicownik Oxford Sketchbook, A5, 50 kartek, podwójna spirala, biały

Szkicownik Oxford Sketchbook, A5, 50 kartek, podwójna spirala, biały

kod: PS186
6 paź u Ciebie
16,19 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nespresso Business Decaffeinato Lungo, 50 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nespresso Business Decaffeinato Lungo, 50 sztuk

kod: KW101
6 paź u Ciebie
128,90 zł brutto
(2,58 zł/szt)
opak
1 opak
Kapsułki do ekspresu Nespresso Business Ristretto, 50 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nespresso Business Ristretto, 50 sztuk

kod: KW186
6 paź u Ciebie
-26%
179,90 zł brutto
133,90 zł brutto
(2,68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 179,90 zł
opak
1 opak
Celofan w arkuszach Becpak, 70x100cm, 50 arkuszy

Celofan w arkuszach Becpak, 70x100cm, 50 arkuszy

kod: PS113
6 paź u Ciebie
-8%
44,62 zł brutto
41 zł brutto
(0,82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 44,62 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 75mm, do 500 kartek, żółty

Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 75mm, do 500 kartek, żółty

kod: SG298
6 paź u Ciebie
13,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa mielona Astra Łagodna Crema, 500g

Kawa mielona Astra Łagodna Crema, 500g

kod: KW545
6 paź u Ciebie
35,99 zł brutto
(7,20 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa mielona Woseba Cafe Brasil, 500g

Kawa mielona Woseba Cafe Brasil, 500g

kod: KW615
6 paź u Ciebie
43,59 zł brutto
(8,72 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.