• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Kawa ziarnista Woseba Bio Organic, 500g

Kawa ziarnista Woseba Bio Organic, 500g

kod: KW300
6 paź u Ciebie
-18%
58,49 zł brutto
47,79 zł brutto
(9,56 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 58,49 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis Origen, hipoalergiczne, ekologiczne, z dozownikiem, 500ml

Mydło w płynie Attis Origen, hipoalergiczne, ekologiczne, z dozownikiem, 500ml

kod: MD360
6 paź u Ciebie
11,69 zł brutto
(23,38 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Żel pod prysznic Luksja Argan, olej arganowy i mleczko migdałowe, 500ml

Żel pod prysznic Luksja Argan, olej arganowy i mleczko migdałowe, 500ml

kod: MD316
6 paź u Ciebie
10,39 zł brutto
(20,78 zł/l)
szt.
1 szt.
Taśma pakowa papierowa tesa Paper Strong ecoLogo, 50mm x 50m, brązowy

Taśma pakowa papierowa tesa Paper Strong ecoLogo, 50mm x 50m, brązowy

kod: TC86
6 paź u Ciebie
24,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 VauPe FCK, 50mm, biały

Segregator A4 VauPe FCK, 50mm, biały

kod: SG990
6 paź u Ciebie
9,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Zmywaki kuchenne Qleanup, profilowane, duże, 6 sztuk, żółty

Zmywaki kuchenne Qleanup, profilowane, duże, 6 sztuk, żółty

kod: GK84
6 paź u Ciebie
11,59 zł brutto
(1,93 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford B-You, A4, 60 kartek, mix kolorów

Zeszyt w kratkę Oxford B-You, A4, 60 kartek, mix kolorów

kod: ZS1139
6 paź u Ciebie
18,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford Open Flex, A4, 60 kartek, mix kolorów

Zeszyt w kratkę Oxford Open Flex, A4, 60 kartek, mix kolorów

kod: ZS1164
6 paź u Ciebie
19,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gorzka czekolada Wawel Premium 64%, skórka pomarańczy, 90g

Gorzka czekolada Wawel Premium 64%, skórka pomarańczy, 90g

kod: PK1086
6 paź u Ciebie
16,89 zł brutto
(18,77 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkład na biurko Durable, z wyprofilowanymi krawędziami, 650x520mm, szary

Podkład na biurko Durable, z wyprofilowanymi krawędziami, 650x520mm, szary

kod: PU120
6 paź u Ciebie
36,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5M, z tłoczkiem, okrągła, 6mm, pomarańczowy

Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5M, z tłoczkiem, okrągła, 6mm, pomarańczowy

kod: MK1475
6 paź u Ciebie
-38%
16,22 zł brutto
10,09 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 16,22 zł
szt.
1 szt.
Tuba kartonowa Leniar, 75x10cm, brązowy

Tuba kartonowa Leniar, 75x10cm, brązowy

kod: BC5
6 paź u Ciebie
21,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Korektor w taśmie Pelikan, Blanco Maxi Roller, 8.4mmx8.5m

Korektor w taśmie Pelikan, Blanco Maxi Roller, 8.4mmx8.5m

kod: KY26
6 paź u Ciebie
15,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Notatnik w kratkę Oxford Romance, B5, miękka oprawa, 80 kartek, mix wzorów

Notatnik w kratkę Oxford Romance, B5, miękka oprawa, 80 kartek, mix wzorów

kod: ZS1070
6 paź u Ciebie
20,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Notatnik w kratkę Oxford Signature, z gumką, A5, twarda oprawa, 80 kartek, mix kolorów pastelowych

Notatnik w kratkę Oxford Signature, z gumką, A5, twarda oprawa, 80 kartek, mix kolorów pastelowych

kod: ZS618
6 paź u Ciebie
52,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford Student ActiveBook, A4+, w kratkę, 80 kartek, okładka PP, mix wzorów

Kołonotatnik Oxford Student ActiveBook, A4+, w kratkę, 80 kartek, okładka PP, mix wzorów

kod: ZS1055
6 paź u Ciebie
45,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Notatnik w linie Oxford Signature, z gumką, A5, twarda oprawa, 80k, mix kolorów pastelowych

Notatnik w linie Oxford Signature, z gumką, A5, twarda oprawa, 80k, mix kolorów pastelowych

kod: ZS619
6 paź u Ciebie
64,59 zł brutto
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Donau, 80mm, niebieski

Pudło archiwizacyjne Donau, 80mm, niebieski

kod: PA399
6 paź u Ciebie
-11%
5,49 zł brutto
4,90 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 5,49 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ołówek budowlany edding e-8880, do głębokich otworów, grafitowy, blister

Ołówek budowlany edding e-8880, do głębokich otworów, grafitowy, blister

kod: OA108
6 paź u Ciebie
47,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Tablica korkowa Ofix Standard w ramie aluminiowej, 90x60cm, brązowy

Tablica korkowa Ofix Standard w ramie aluminiowej, 90x60cm, brązowy

kod: TA286
6 paź u Ciebie
93,18 zł brutto
szt.
1 szt.
Brulion w kratkę Oxford Touch, A4, twarda oprawa, 96 kartek, mix kolorów

Brulion w kratkę Oxford Touch, A4, twarda oprawa, 96 kartek, mix kolorów

kod: ZS1051
6 paź u Ciebie
27,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Brulion w linię Oxford Esse, A5, twarda oprawa, 96 kartek, mix kolorów

Brulion w linię Oxford Esse, A5, twarda oprawa, 96 kartek, mix kolorów

kod: ZS831
6 paź u Ciebie
13,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z gumką Starpak Koci Domek Gabi, A4, mix wzorów

Teczka z gumką Starpak Koci Domek Gabi, A4, mix wzorów

kod: SL1906
6 paź u Ciebie
-30%
7,59 zł brutto
5,30 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 7,59 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z gumką Starpak Unicorn, A4, mix wzorów

Teczka z gumką Starpak Unicorn, A4, mix wzorów

kod: SL1907
6 paź u Ciebie
4,82 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Laminator Fellowes Ion, A4, biało-szary

Laminator Fellowes Ion, A4, biało-szary

kod: LM74
6 paź u Ciebie
182,30 zł brutto
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty Durable Basic,  A4, plastikowa, przezroczysty zielony

Półka na dokumenty Durable Basic, A4, plastikowa, przezroczysty zielony

kod: PB123
6 paź u Ciebie
12,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty Donau, A4, plastikowa, niebieski

Półka na dokumenty Donau, A4, plastikowa, niebieski

kod: PB217
6 paź u Ciebie
15,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumka dwustronna Pelikan, AC30, biało-niebieski

Gumka dwustronna Pelikan, AC30, biało-niebieski

kod: GM56
6 paź u Ciebie
-46%
5,77 zł brutto
3,09 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 5,77 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma do osłon na identyfikatory Argo, zakończona klipsem, czarny

Taśma do osłon na identyfikatory Argo, zakończona klipsem, czarny

kod: IT23
6 paź u Ciebie
-14%
1,89 zł brutto
1,62 zł brutto
(1,62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 1,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw do zamiatania York Bacetria Stop, szaro-niebieski, zmiotka+szufelka

Zestaw do zamiatania York Bacetria Stop, szaro-niebieski, zmiotka+szufelka

kod: MY98
6 paź u Ciebie
21,68 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Zestaw do zamiatania York Bambus,  biało-brązowy, zmiotka+szufelka

Zestaw do zamiatania York Bambus, biało-brązowy, zmiotka+szufelka

kod: MY81
6 paź u Ciebie
31,49 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Myszka bezprzewodowa Kensington Pro Fit, średniowymiarowa, optyczna, niebieski

Myszka bezprzewodowa Kensington Pro Fit, średniowymiarowa, optyczna, niebieski

kod: MS227
6 paź u Ciebie
164,91 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podajnik na ręczniki papierowe w składce Merida Mini Top, kolor biały, okienko kolor niebieski

Podajnik na ręczniki papierowe w składce Merida Mini Top, kolor biały, okienko kolor niebieski

kod: DR3
6 paź u Ciebie
198,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cienkopis Pentel Pointliner Colour, zielony

Cienkopis Pentel Pointliner Colour, zielony

kod: MK2367
6 paź u Ciebie
3,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cienkopis Pentel Pointliner Colour, różowy

Cienkopis Pentel Pointliner Colour, różowy

kod: MK2378
6 paź u Ciebie
3,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.