• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Przekładki do segregatora Esselte, plastikowe, alfabetyczne (A-Z), A4+, 20 kart, szary

Przekładki do segregatora Esselte, plastikowe, alfabetyczne (A-Z), A4+, 20 kart, szary

kod: PL11
6 paź u Ciebie
-5%
21,89 zł brutto
20,69 zł brutto
(10,35 zł/10 szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 21,89 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Nożyczki Leitz, tytanowe, nieklejące, 20.5cm, czarny

Nożyczki Leitz, tytanowe, nieklejące, 20.5cm, czarny

kod: NC77
6 paź u Ciebie
66,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy hakowy Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, czerwony

Skoroszyt plastikowy hakowy Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, czerwony

kod: SL884
6 paź u Ciebie
3,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, szary

Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, szary

kod: SL547
6 paź u Ciebie
2,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, pomarańczowy

Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, pomarańczowy

kod: SL544
6 paź u Ciebie
2,60 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, jasno zielony

Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, jasno zielony

kod: SL1272
6 paź u Ciebie
2,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator ringowy VauPe, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 200 kartek, 4 ringi, żółty

Segregator ringowy VauPe, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 200 kartek, 4 ringi, żółty

kod: SG1031
6 paź u Ciebie
16,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Bantex Budget, A4, do 200 kartek, pomarańczowy

Skoroszyt plastikowy bez oczek Bantex Budget, A4, do 200 kartek, pomarańczowy

kod: SL1813
6 paź u Ciebie
1,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Office Products, A4, do 200 kartek, szary

Skoroszyt plastikowy bez oczek Office Products, A4, do 200 kartek, szary

kod: SL1481
6 paź u Ciebie
1,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywki Rapid Standard, 24/6 2M, 2000 sztuk, srebrny

Zszywki Rapid Standard, 24/6 2M, 2000 sztuk, srebrny

kod: ZW214
6 paź u Ciebie
7,39 zł brutto
opak
1 opak
Podkładka piankowa pod mysz i nadgarstek Fellowes Memory Foam,  200x20x230mm, czarno-szary

Podkładka piankowa pod mysz i nadgarstek Fellowes Memory Foam, 200x20x230mm, czarno-szary

kod: PZ13
6 paź u Ciebie
43,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Biznesowy,  A4, dzienny, zielony

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Biznesowy, A4, dzienny, zielony

kod: BJ173
6 paź u Ciebie
-16%
63,57 zł brutto
53,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 63,57 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Dyrektorski, A5, dzienny czarny

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Dyrektorski, A5, dzienny czarny

kod: BJ92
6 paź u Ciebie
-32%
26,27 zł brutto
17,79 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 26,27 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A5, dzienny bordowy

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A5, dzienny bordowy

kod: BJ95
6 paź u Ciebie
-22%
36,20 zł brutto
28,19 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 36,20 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, A5, tygodniowy, czarny

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, A5, tygodniowy, czarny

kod: BJ154
6 paź u Ciebie
-42%
25,71 zł brutto
14,90 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 25,71 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x680mm, żaglówki

Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x680mm, żaglówki

kod: BJ221
6 paź u Ciebie
-41%
22 zł brutto
12,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 22 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, A5, tygodniowy, bordowy

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, A5, tygodniowy, bordowy

kod: BJ55
6 paź u Ciebie
-43%
25,71 zł brutto
14,78 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 25,71 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka wiązana Lux Barbara, A4, kartonowa, 250g/m2, 20mm, biały

Teczka wiązana Lux Barbara, A4, kartonowa, 250g/m2, 20mm, biały

kod: SL1183
6 paź u Ciebie
2,60 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Petit Beurre, kruche, maślany, 220g

Herbatniki Krakuski Petit Beurre, kruche, maślany, 220g

kod: HT248
6 paź u Ciebie
5,11 zł brutto
(2,32 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka zawieszkowa Donau, A4, 230g/m2, niebieski

Teczka zawieszkowa Donau, A4, 230g/m2, niebieski

kod: PM88
6 paź u Ciebie
4,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Identyfikatory wymienne (fiszki) Esselte Classic, 25 sztuk, przezroczysty

Identyfikatory wymienne (fiszki) Esselte Classic, 25 sztuk, przezroczysty

kod: PM30
6 paź u Ciebie
22,48 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata Earl Grey w torebkach Big-Active Pure Ceylon, 25 sztuk x 2g

Herbata Earl Grey w torebkach Big-Active Pure Ceylon, 25 sztuk x 2g

kod: HB352
6 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,24 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Tetley Intensive Black, 25 sztuk x 2g

Herbata czarna w torebkach Tetley Intensive Black, 25 sztuk x 2g

kod: HB305
6 paź u Ciebie
-11%
6,96 zł brutto
6,19 zł brutto
(0,25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 6,96 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Dilmah, mango i truskawka, 25 sztuk x 2g

Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Dilmah, mango i truskawka, 25 sztuk x 2g

kod: HB536
6 paź u Ciebie
18,59 zł brutto
(0,74 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki groszkowe Biurfol, z klapką, A4, 90µm, 25 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe Biurfol, z klapką, A4, 90µm, 25 sztuk, transparentny

kod: KO66
6 paź u Ciebie
38,99 zł brutto
(1,56 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Etykiety do segregatorów VauPe, samoprzylepne, 55x155mm, 25 sztuk

Etykiety do segregatorów VauPe, samoprzylepne, 55x155mm, 25 sztuk

kod: EK200
6 paź u Ciebie
9,50 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Zakładki samoprzylepne Avery Zweckform Ultra Tabs, indeksujące, 25.4x38, 40 sztuk, mix kolorów

Zakładki samoprzylepne Avery Zweckform Ultra Tabs, indeksujące, 25.4x38, 40 sztuk, mix kolorów

kod: ZI139
6 paź u Ciebie
-25%
34,10 zł brutto
25,58 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 34,10 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta rozszerzana Bong, C4 z paskiem HK, 250 sztuk, brązowy

Koperta rozszerzana Bong, C4 z paskiem HK, 250 sztuk, brązowy

kod: KE664
6 paź u Ciebie
-13%
210 zł brutto
182,90 zł brutto
(0,73 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 210 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa mielona Davidoff Rich Aroma, 250g

Kawa mielona Davidoff Rich Aroma, 250g

kod: KW340
6 paź u Ciebie
29,89 zł brutto
(11,96 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa mielona Vaspiatta Crema Italiana, 250g

Kawa mielona Vaspiatta Crema Italiana, 250g

kod: KW355
6 paź u Ciebie
35,29 zł brutto
(14,12 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekolada Milka z orzechami, 250g

Czekolada Milka z orzechami, 250g

kod: PK299
6 paź u Ciebie
24,19 zł brutto
(9,68 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zegar ścienny Hama Menorca, sterowany radiowo (DCF), 25cm, biały

Zegar ścienny Hama Menorca, sterowany radiowo (DCF), 25cm, biały

kod: AB142
6 paź u Ciebie
80,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Nestlé Nescore, puszka, 260g

Kawa rozpuszczalna Nestlé Nescore, puszka, 260g

kod: KW34
6 paź u Ciebie
-28%
56,89 zł brutto
40,69 zł brutto
(15,65 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 56,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kostka zasilająca Fellowes Power Cube, typ E, 2m, biały

Kostka zasilająca Fellowes Power Cube, typ E, 2m, biały

kod: PF1155
6 paź u Ciebie
122,34 zł brutto
szt.
1 szt.
Ładowarka samochodowa Hama Gan, PD/QC, 45W, 2X USB-C, czarny

Ładowarka samochodowa Hama Gan, PD/QC, 45W, 2X USB-C, czarny

kod: LW273
6 paź u Ciebie
80,07 zł brutto
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.