• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Herbata funkcjonalna w torebkach Bifix Slimming Tea, 15 sztuk x 2g

Herbata funkcjonalna w torebkach Bifix Slimming Tea, 15 sztuk x 2g

kod: HB771
6 paź u Ciebie
-28%
10,89 zł brutto
7,79 zł brutto
(0,52 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 10,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowo- ziołowa w kopertach Loyd Hot & Cold, cytryna/limonka/mięta, 15 sztuk x 2g

Herbata owocowo- ziołowa w kopertach Loyd Hot & Cold, cytryna/limonka/mięta, 15 sztuk x 2g

kod: HB1067
6 paź u Ciebie
-7%
5,89 zł brutto
5,49 zł brutto
(0,37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 5,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety termiczne Zebra, 32x20mm, 1500 etykiet, biały

Etykiety termiczne Zebra, 32x20mm, 1500 etykiet, biały

kod: ED46
6 paź u Ciebie
-14%
24,92 zł brutto
21,49 zł brutto
(0,01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 24,92 zł
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Esselte Speedbox do dokumentów, 150mm, biały

Pudło archiwizacyjne Esselte Speedbox do dokumentów, 150mm, biały

kod: PA28
6 paź u Ciebie
11,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ofertówki krystaliczne Esselte, "L", sztywne, A4, 150µm, 25 sztuk, transparentny

Ofertówki krystaliczne Esselte, "L", sztywne, A4, 150µm, 25 sztuk, transparentny

kod: KO27
6 paź u Ciebie
95,99 zł brutto
(3,84 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Koszulki krystaliczne Biurfol, sztywne, zgrzewane w literę "L", A4, 150µm, 25 sztuk, transparentny

Koszulki krystaliczne Biurfol, sztywne, zgrzewane w literę "L", A4, 150µm, 25 sztuk, transparentny

kod: KO88
6 paź u Ciebie
44,90 zł brutto
(1,80 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ofertówki krystaliczne Viking, na suwak, A5, 150µm, 5 sztuk, czerwony

Ofertówki krystaliczne Viking, na suwak, A5, 150µm, 5 sztuk, czerwony

kod: KO77
6 paź u Ciebie
7,49 zł brutto
(1,50 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Pudło archiwizacyjne Donau, A4, 155mm, niebieski

Pudło archiwizacyjne Donau, A4, 155mm, niebieski

kod: PA417
6 paź u Ciebie
8 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z narożną gumką Leitz Wow, A4, 300g/m2, 15mm, biały

Teczka kartonowa z narożną gumką Leitz Wow, A4, 300g/m2, 15mm, biały

kod: SL153
6 paź u Ciebie
15,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Esselte Vivida, A4, do 160 kartek, żółty

Skoroszyt plastikowy bez oczek Esselte Vivida, A4, do 160 kartek, żółty

kod: SL3
6 paź u Ciebie
2,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Petit beurre Jutrzenka, maślany, 16g

Petit beurre Jutrzenka, maślany, 16g

kod: HT365
6 paź u Ciebie
1,28 zł brutto
(8 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Szkło hybrydowe 3mk Lens Protection, na aparat, do iPhone 17

Szkło hybrydowe 3mk Lens Protection, na aparat, do iPhone 17

kod: FB153
6 paź u Ciebie
15,97 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nożyczki Plus Premium Titanium, tytanowe, 17.5cm, brązowy

Nożyczki Plus Premium Titanium, tytanowe, 17.5cm, brązowy

kod: ZA486
6 paź u Ciebie
41,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety Avery Zweckform, okrągłe, średnica 18mm, 96 sztuk, żółty

Etykiety Avery Zweckform, okrągłe, średnica 18mm, 96 sztuk, żółty

kod: EU17
6 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,06 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Etykiety Avery Zweckform, okrągłe, średnica 18mm, 96 sztuk, zielony

Etykiety Avery Zweckform, okrągłe, średnica 18mm, 96 sztuk, zielony

kod: EU16
6 paź u Ciebie
6,79 zł brutto
(0,07 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kalendarz 2027 na biurko z piórnikiem Udziałowiec, 195x300mm, tygodniowy, czerwony

Kalendarz 2027 na biurko z piórnikiem Udziałowiec, 195x300mm, tygodniowy, czerwony

kod: BJ438
6 paź u Ciebie
-31%
50,31 zł brutto
34,59 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 50,31 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zmywaki kuchenne York, 1kg, mix kolorów

Zmywaki kuchenne York, 1kg, mix kolorów

kod: GK92
6 paź u Ciebie
55,89 zł brutto
szt.
1 szt.
Cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg

Cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg

kod: CK75
6 paź u Ciebie
22,50 zł brutto
(2,25 zł/100 g)
opak
1 opak
Kawa ziarnista Astra Professional Crema, 1kg

Kawa ziarnista Astra Professional Crema, 1kg

kod: KW618
6 paź u Ciebie
81,68 zł brutto
(8,17 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg

Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg

kod: HT88
6 paź u Ciebie
32,89 zł brutto
(3,29 zł/100 g)
opak
1 opak
Profil ochronny ostrzegawczy Durable S20, ochrona powierzchni, powierzchnia kleju 60mm, 1m, żółto-czarny

Profil ochronny ostrzegawczy Durable S20, ochrona powierzchni, powierzchnia kleju 60mm, 1m, żółto-czarny

kod: OZ5
6 paź u Ciebie
151,91 zł brutto
szt.
1 szt.
Ołówek Pelikan Griffix, HB, dla prawo- i leworęcznych, 2 sztuki, blister, szary

Ołówek Pelikan Griffix, HB, dla prawo- i leworęcznych, 2 sztuki, blister, szary

kod: OD113
6 paź u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ramka magnetyczna Durable Duraframe, samoprzylepna,  A4, 2 sztuki, granatowy

Ramka magnetyczna Durable Duraframe, samoprzylepna, A4, 2 sztuki, granatowy

kod: TI9
6 paź u Ciebie
101,91 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka z gumką laminowana VauPe Large 2, A4, 20mm, żółty

Teczka z gumką laminowana VauPe Large 2, A4, 20mm, żółty

kod: SL379
6 paź u Ciebie
13,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker olejowy edding 790, okrągła, 2-3mm czerwony

Marker olejowy edding 790, okrągła, 2-3mm czerwony

kod: MK647
6 paź u Ciebie
15,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker olejowy edding 790, okrągła, 2-3mm zielony

Marker olejowy edding 790, okrągła, 2-3mm zielony

kod: MK650
6 paź u Ciebie
12,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka do akt osobowych Biurfol, A4, 30mm, 2 ringi,  granatowy

Teczka do akt osobowych Biurfol, A4, 30mm, 2 ringi, granatowy

kod: SL1599
6 paź u Ciebie
28,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker do tablic szklanych Nobo, okrągła, 2.0mm, 4 sztuki, mix kolorów

Marker do tablic szklanych Nobo, okrągła, 2.0mm, 4 sztuki, mix kolorów

kod: MK1222
6 paź u Ciebie
95,39 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Karton ozdobny Galeria Papieru Millenium, A4, 220g/m2, 20 arkuszy błękitny

Karton ozdobny Galeria Papieru Millenium, A4, 220g/m2, 20 arkuszy błękitny

kod: OP19
6 paź u Ciebie
15,58 zł brutto
(0,78 zł/arkusz)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka do podpisu Barbara, A4, 20 przekładek, zielony

Teczka do podpisu Barbara, A4, 20 przekładek, zielony

kod: SL1037
6 paź u Ciebie
66,09 zł brutto
szt.
1 szt.
Przekładki do segregatora Esselte, plastikowe, alfabetyczne (A-Z), A4+, 20 kart, szary

Przekładki do segregatora Esselte, plastikowe, alfabetyczne (A-Z), A4+, 20 kart, szary

kod: PL11
6 paź u Ciebie
-5%
21,89 zł brutto
20,69 zł brutto
(10,35 zł/10 szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 21,89 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka kartonowa z gumką VauPe Economy, A4, 380 g/m2, 20 mm, pomarańczowy

Teczka kartonowa z gumką VauPe Economy, A4, 380 g/m2, 20 mm, pomarańczowy

kod: SL1790
6 paź u Ciebie
3,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Economy, A4, 380 g/m2, 20 mm, żółty

Teczka kartonowa z gumką VauPe Economy, A4, 380 g/m2, 20 mm, żółty

kod: SL1794
6 paź u Ciebie
3,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w piramidkach Dilmah Exceptional Rose with French Vanilla, róża i wanilia, 20 sztuk x 2g

Herbata czarna w piramidkach Dilmah Exceptional Rose with French Vanilla, róża i wanilia, 20 sztuk x 2g

kod: HB823
6 paź u Ciebie
16,40 zł brutto
(0,82 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w piramidkach Dilmah Exceptional Acai Berry, Pomegranate and Vanilla, granat/jagody acai/wanilia, 20 sztuk x 2g

Herbata czarna w piramidkach Dilmah Exceptional Acai Berry, Pomegranate and Vanilla, granat/jagody acai/wanilia, 20 sztuk x 2g

kod: HB936
6 paź u Ciebie
16,40 zł brutto
(0,82 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.