• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg

kod: CK75
jutro u Ciebie
  • smak: mentolowo – eukaliptusowy
  • rodzaj: cukierki
  • waga: 1 kg
  • jednostka sprzedaży: opak
  • klasa produktu: Standard
22,62 zł brutto
(2,26 zł/100 g)
Dostępnych
6 opak
opak
1 opak
Kup teraz, otrzymasz jutro
Pozostało
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
Opis produktu

Cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg

Poczuj chłodzące uczucie cukierków mentolowo-eukaliptusowych Roshen

Jeśli szukasz wyjątkowej słodyczy o orzeźwiającym smaku, to cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg są idealnym wyborem. Każdy karmelek skrywa w sobie doskonale skomponowaną kompozycję mentolu i eukaliptusa, która nie tylko nadaje im orzeźwiający charakter, ale również działa łagodząco na podrażnione gardło. To niezwykłe połączenie smaków, które dostarcza chwili ulgi i przyjemności. Ich twarda konsystencja sprawia, że są wyjątkowo wytrzymałe, co pozwala na dłuższe delektowanie się ich niepowtarzalnym smakiem.

cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg

Aż 158 cukierków, każdy zapakowany indywidualnie

Opakowanie cukierków Roshen Menthol Eucalyptus zawiera około 158 sztuk, z każdym cukierkiem zapakowanym osobno/ Dzięki temu możesz łatwo podzielić się nimi z kim tylko zechcesz.  Doskonale sprawdzą się na spotkaniach biznesowych, gdzie dodadzą odrobinę orzeźwienia, lub jako poczęstunek na recepcjach, zachwycając każdego gościa swoją unikalną kompozycją smakową.

Wybierz cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg! Satysfakcja gwarantowana.

cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg
Specyfikacja

Cukierki Roshen Menthol Eucalyptus, mentolowo – eukaliptusowy, 1kg

smak
mentolowo – eukaliptusowy
rodzaj
cukierki
waga
1 kg
jednostka sprzedaży
opak
klasa produktu
Standard
Składniki

syrop glukozowy, cukier, aromaty (“Mentol”, “Mięta”), mentol (0,1%), olej eukaliptusowy (0,09%), barwniki (E100, E132).

Inne tej marki
Cukierki Roshen Candy Nut Soft Caramel & Peanuts, 1kg

Cukierki Roshen Candy Nut Soft Caramel & Peanuts, 1kg

kod: PK1291
jutro u Ciebie
28,91 zł brutto
(2,89 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Butter Milk, mleczno-maślany, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Butter Milk, mleczno-maślany, 1kg

kod: CK151
jutro u Ciebie
21,89 zł brutto
(2,19 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

kod: CK253
jutro u Ciebie
23,73 zł brutto
(2,37 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Mintex Mint, miętowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Mintex Mint, miętowy, 1kg

kod: CK155
jutro u Ciebie
20,65 zł brutto
(2,07 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

kod: CK149
jutro u Ciebie
24,10 zł brutto
(2,41 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Roshen Crazy Bee Fruity, owocowy, 1kg

Galaretki Roshen Crazy Bee Fruity, owocowy, 1kg

kod: CK144
jutro u Ciebie
20,69 zł brutto
(2,07 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Milky Splash, toffi z nadzieniem mlecznym, 1kg

Cukierki Roshen Milky Splash, toffi z nadzieniem mlecznym, 1kg

kod: CK78
jutro u Ciebie
28,39 zł brutto
(2,84 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Yogurtini, owocowo-śmietankowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Yogurtini, owocowo-śmietankowy, 1kg

kod: CK145
jutro u Ciebie
21,80 zł brutto
(2,18 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Coffe Like, z nadzieniem o smaku kawowym, 1 kg

Cukierki Roshen Coffe Like, z nadzieniem o smaku kawowym, 1 kg

kod: CK74
jutro u Ciebie
21,80 zł brutto
(2,18 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Roshen Jelly, owocowy, 1kg

Galaretki Roshen Jelly, owocowy, 1kg

kod: CK142
jutro u Ciebie
23,39 zł brutto
(2,34 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Mini Juice Mix, owocowy, 1kg

Cukierki Roshen Mini Juice Mix, owocowy, 1kg

kod: CK77
jutro u Ciebie
18,93 zł brutto
(1,89 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Bim Bom, 1kg

Cukierki Roshen Bim Bom, 1kg

kod: CK25
jutro u Ciebie
17,39 zł brutto
(1,74 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Roshen Konafetto Bianco, rurki waflowe z mlecznym nadzieniem, w polewie kakaowej, 1kg

Cukierki Roshen Konafetto Bianco, rurki waflowe z mlecznym nadzieniem, w polewie kakaowej, 1kg

kod: CK147
jutro u Ciebie
30,29 zł brutto
(3,03 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Krówka Roshen, mleczny, 1kg

Cukierki Krówka Roshen, mleczny, 1kg

kod: CK146
jutro u Ciebie
20,30 zł brutto
(2,03 zł/100 g)
opak
1 opak