• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg

kod: HT88
5 paź u Ciebie
  • produkt nie zawiera: barwników, GMO, konserwantów, sztucznych aromatów
  • smak: fistaszkowy
  • rodzaj: cukierki
  • waga: 1 kg
  • ilość jednostek w opakowaniu zbiorczym: 4 opak
  • jednostka sprzedaży: opak
  • klasa produktu: Premium
32,89 zł brutto
(3,29 zł/100 g)
Dostępnych
2 opak
opak
1 opak
Kup teraz, otrzymasz 5 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg

Tradycyjnie pyszne cukierki - połączenie chrupiącej karmelowej skorupki z kremowym nadzieniem orzechowym

Szukasz idealnego przysmaku na specjalną okazję lub jako codzienna przekąska? Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg sprawdzą się idealnie! Poznaj smakołyk z rozkosznie chrupiącą karmelową skorupką z  kremowym nadzieniem z orzechów arachaidowych! Wykonane według tradycyjnych receptur, zachowujących te same smaki przez pokolenia, cukierki fistaszkowe Wawel z pewnością zadowolą każdego w Twojej firmie. Przekonaj się o tym sam - nie pożałujesz! Zamów już dziś cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg!

Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg

Opakowanie zawiera 1kg cukierków - każdy pakowany osobno dla higieny

Każdy cukierek jest pakowany osobno dla optymalnej higieny użytkowania - idealny do dzielenia się z innymi. Opakowanie zawiera 1kg smakołyków. Z tego powodu słodyczy wystarczy Ci na długi czas. To znakomity dodatek do kawy lub herbaty w przerwie na lunch. Dlaczego więc nadal się zastanawiasz? Wypróbuj już teraz cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg!

Specyfikacja

Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg

produkt nie zawiera
barwników, GMO, konserwantów, sztucznych aromatów
smak
fistaszkowy
rodzaj
cukierki
waga
1 kg
ilość jednostek w opakowaniu zbiorczym
4 opak
jednostka sprzedaży
opak
klasa produktu
Premium
Wartości odżywcze
  Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:1754 kJ/416 kcal
tłuszcz:9,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:2,8 g
węglowodany:78 g
w tym cukry:59 g
białko:4,4 g
sól:0,08 g
Składniki

cukier
syrop glukozowy
orzeszki arachidowe 12 %
tłuszcz roślinny (palmowy)
kakao o obniżonej zawartości tłuszczu
serwatka w proszku (z mleka)
wafle [mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, tłuszcz roślinny (palmowy), emulgator: lecytyny, sól]

Tekst dotyczący alergenów
Produkt może zawierać orzechy, nasiona sezamu, soję i jaja.

Inne tej marki
Cukierki Wawel trufle, w czekoladzie, 1kg

Cukierki Wawel trufle, w czekoladzie, 1kg

kod: PK430
5 paź u Ciebie
45,09 zł brutto
(4,51 zł/100 g)
opak
1 opak
Mieszanka Krakowska, mix owocowy, 1kg

Mieszanka Krakowska, mix owocowy, 1kg

kod: PK149
5 paź u Ciebie
44,19 zł brutto
(4,42 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 1kg

Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 1kg

kod: CK65
5 paź u Ciebie
36,40 zł brutto
(3,64 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Wawel Tofflairs, karmelowo-czekoladowy, 1kg

Cukierki Wawel Tofflairs, karmelowo-czekoladowy, 1kg

kod: CK57
5 paź u Ciebie
42,39 zł brutto
(4,24 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Wawel Fresh&Fruity, mix owocowy, 1kg

Galaretki Wawel Fresh&Fruity, mix owocowy, 1kg

kod: CK21
5 paź u Ciebie
44,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
opak
1 opak
Karmelki Kukułki Wawel, 1kg

Karmelki Kukułki Wawel, 1kg

kod: CK9
5 paź u Ciebie
33,98 zł brutto
(3,40 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 250g

Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 250g

kod: CK109
5 paź u Ciebie
13,99 zł brutto
(5,60 zł/100 g)
opak
1 opak
Wafle Wawel bez dodatku cukru, waniliowy, 110g

Wafle Wawel bez dodatku cukru, waniliowy, 110g

kod: PK747
5 paź u Ciebie
9,59 zł brutto
(8,72 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Karmelki Raczki Wawel, 1kg

Karmelki Raczki Wawel, 1kg

kod: CK23
5 paź u Ciebie
34,78 zł brutto
(3,48 zł/100 g)
opak
1 opak
Czekolada Wawel Premium 90% cocoa, gorzka, 90g

Czekolada Wawel Premium 90% cocoa, gorzka, 90g

kod: PK832
5 paź u Ciebie
17,39 zł brutto
(19,32 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

kod: CK22
5 paź u Ciebie
32,99 zł brutto
(3,30 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Gorzka czekolada Wawel Premium 64%, skórka pomarańczy, 90g

Gorzka czekolada Wawel Premium 64%, skórka pomarańczy, 90g

kod: PK1086
5 paź u Ciebie
16,89 zł brutto
(18,77 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Wawel malaga, 2.5kg

Cukierki Wawel malaga, 2.5kg

kod: CK125
5 paź u Ciebie
149,90 zł brutto
(6 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Michałki Wawel, orzechowy w białej czekoladzie, 1kg

Cukierki Michałki Wawel, orzechowy w białej czekoladzie, 1kg

kod: CK87
5 paź u Ciebie
44,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Michałki Zamkowe Wawel, orzechowy w deserowej czekoladzie, 1kg

Cukierki Michałki Zamkowe Wawel, orzechowy w deserowej czekoladzie, 1kg

kod: CK64
5 paź u Ciebie
45,60 zł brutto
(4,56 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Michałki Wawel, kokosowy w deserowej czekoladzie, 1kg

Cukierki Michałki Wawel, kokosowy w deserowej czekoladzie, 1kg

kod: CK39
5 paź u Ciebie
44,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
opak
1 opak