• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 75mm, do 500 kartek, miedziany

Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 75mm, do 500 kartek, miedziany

kod: SG406
6 paź u Ciebie
12,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywki Rapid Strong, 66/6 5M, 5000 sztuk, srebrny

Zszywki Rapid Strong, 66/6 5M, 5000 sztuk, srebrny

kod: ZW130
6 paź u Ciebie
48,70 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pasta BHP Eilfix, 500g

Pasta BHP Eilfix, 500g

kod: MD41
6 paź u Ciebie
16,89 zł brutto
(3,38 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Cari, mleko i miód, z dozownikiem, 500ml

Mydło w płynie Cari, mleko i miód, z dozownikiem, 500ml

kod: MD276
6 paź u Ciebie
7,08 zł brutto
(14,16 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Herlitz Q.file, 50mm, szary

Segregator A4 Herlitz Q.file, 50mm, szary

kod: SG586
6 paź u Ciebie
15,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Dyspenser do taśmy pakowej Grand, mały, 50mm, niebieski

Dyspenser do taśmy pakowej Grand, mały, 50mm, niebieski

kod: TZ8
6 paź u Ciebie
24,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma ostrzegawcza podłogowa Durable Duraline Basic, 50mmx33m, żółty

Taśma ostrzegawcza podłogowa Durable Duraline Basic, 50mmx33m, żółty

kod: TE32
6 paź u Ciebie
57,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Długopis Pelikan Hang Stick 50szt czerwony

Długopis Pelikan Hang Stick 50szt czerwony

kod: DP962
6 paź u Ciebie
51,09 zł brutto
opak
1 opak
Długopis Pelikan Hang Stick 50szt czarny

Długopis Pelikan Hang Stick 50szt czarny

kod: DP961
6 paź u Ciebie
-41%
76,14 zł brutto
45,29 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 76,14 zł
opak
1 opak
Podkład na biurko Leitz, 50x65cm, czarny

Podkład na biurko Leitz, 50x65cm, czarny

kod: PU16
6 paź u Ciebie
93,98 zł brutto
szt.
1 szt.
Podkład na biurko Durable, 530x400m, z zakładką, czarny

Podkład na biurko Durable, 530x400m, z zakładką, czarny

kod: PU108
6 paź u Ciebie
34,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkład na biurko Durable, 530x400m, z zakładką, szary

Podkład na biurko Durable, 530x400m, z zakładką, szary

kod: PU111
6 paź u Ciebie
32,60 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne zbiorcze VauPe, 540mm, do 6 pudeł 80mm, biało-niebieski

Pudło archiwizacyjne zbiorcze VauPe, 540mm, do 6 pudeł 80mm, biało-niebieski

kod: PA82
6 paź u Ciebie
20,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Office Products Officer, 55mm, niebieski

Segregator A4 Office Products Officer, 55mm, niebieski

kod: SG745
6 paź u Ciebie
-6%
11,69 zł brutto
10,98 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 11,69 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Płyn do dezynfekcji rąk, narzędzi, powierzchni Tenzi Alcovirex, 5l

Płyn do dezynfekcji rąk, narzędzi, powierzchni Tenzi Alcovirex, 5l

kod: SC1277
6 paź u Ciebie
104,90 zł brutto
(20,98 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, 5l

Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, 5l

kod: SC846
6 paź u Ciebie
94,09 zł brutto
(18,82 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło do rąk Nexxt, kremowe, zapas, 5l

Mydło do rąk Nexxt, kremowe, zapas, 5l

kod: MD156
6 paź u Ciebie
90,79 zł brutto
(18,16 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Merida Alva, zapas, bezzapachowe, 5l

Mydło w płynie Merida Alva, zapas, bezzapachowe, 5l

kod: MD100
6 paź u Ciebie
60,49 zł brutto
(12,10 zł/l)
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Esselte Eco, na segregatory, 5x75mm, A4, brązowy

Pudło archiwizacyjne Esselte Eco, na segregatory, 5x75mm, A4, brązowy

kod: PA25
6 paź u Ciebie
22,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pojemnik na dokumenty Durable Flexiplus, poziomy, A4, zestaw 6 sztuk, biały

Pojemnik na dokumenty Durable Flexiplus, poziomy, A4, zestaw 6 sztuk, biały

kod: PC216
6 paź u Ciebie
172,90 zł brutto
opak
1 opak
Pojemnik na dokumenty Durable Flexiplus, poziomy, A4, zestaw 6 sztuk, czarny

Pojemnik na dokumenty Durable Flexiplus, poziomy, A4, zestaw 6 sztuk, czarny

kod: PC172
6 paź u Ciebie
170,90 zł brutto
opak
1 opak
Teczka z przegródkami Leitz Solid, segregująca, z gumką,  A4, 6 przekładek, jasnoniebieski

Teczka z przegródkami Leitz Solid, segregująca, z gumką, A4, 6 przekładek, jasnoniebieski

kod: SL1860
6 paź u Ciebie
51,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka z przegródkami Leitz Solid,  A4, 6 przegródek, jasnoniebieski

Teczka z przegródkami Leitz Solid, A4, 6 przegródek, jasnoniebieski

kod: TH175
6 paź u Ciebie
67,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Pojemnik na dokumenty Durable Flexiplus, poziomy, A4, zestaw 6 sztuk, przezroczysty

Pojemnik na dokumenty Durable Flexiplus, poziomy, A4, zestaw 6 sztuk, przezroczysty

kod: PC154
6 paź u Ciebie
158,90 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Przekładki do segregatora Viking Mylar, kartonowe, A4, 6 kart, biały

Przekładki do segregatora Viking Mylar, kartonowe, A4, 6 kart, biały

kod: PL1005
6 paź u Ciebie
5,39 zł brutto
(8,98 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Skoroszyt plastikowy z klipsem Durable DuraClip, A4, do 60 kartek,czerwony

Skoroszyt plastikowy z klipsem Durable DuraClip, A4, do 60 kartek,czerwony

kod: SL318
6 paź u Ciebie
8,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Brulion w kratkę Oxford Touch, A5, twarda oprawa, 60 kartek, mix kolorów

Brulion w kratkę Oxford Touch, A5, twarda oprawa, 60 kartek, mix kolorów

kod: ZS1047
6 paź u Ciebie
11,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy z klipsem Durable DuraClip, A4, do 60 kartek, biały

Skoroszyt plastikowy z klipsem Durable DuraClip, A4, do 60 kartek, biały

kod: SL410
6 paź u Ciebie
8,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy z klipsem Durable DuraClip, A4, do 60 kartek granatowy

Skoroszyt plastikowy z klipsem Durable DuraClip, A4, do 60 kartek granatowy

kod: SL320
6 paź u Ciebie
8,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz Rapid Supreme Omnipress SO60, do 60 kartek, czarno-czerwony

Zszywacz Rapid Supreme Omnipress SO60, do 60 kartek, czarno-czerwony

kod: ZA252
6 paź u Ciebie
221,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Segregator A4 Bantex XXL, 80mm, do 600 kartek czerwony

Segregator A4 Bantex XXL, 80mm, do 600 kartek czerwony

kod: SG458
6 paź u Ciebie
11,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kakao rozpuszczalne Nestle Nesquik, 600g

Kakao rozpuszczalne Nestle Nesquik, 600g

kod: PK1066
6 paź u Ciebie
36,29 zł brutto
(6,05 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kosz na śmieci Durable Durabin Eco, 60l, szary

Kosz na śmieci Durable Durabin Eco, 60l, szary

kod: KP357
6 paź u Ciebie
176,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Gąbka magnetyczna Nobo, 60x138mm, czarny

Gąbka magnetyczna Nobo, 60x138mm, czarny

kod: TA67
6 paź u Ciebie
57,99 zł brutto
(57,99 zł/szt)
szt.
1 szt.
Tampony OB ProComfort Mini, 64 sztuki

Tampony OB ProComfort Mini, 64 sztuki

kod: HK5
6 paź u Ciebie
38,49 zł brutto
(0,60 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.