• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, 5l

kod: SC846
5 paź u Ciebie
  • pojemność: 5 litrów
  • właściwości: antybakteryjne dezynfekujące
  • rodzaj: płyn
  • klasa produktu: Standard
Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, antybakteryjny, dezynfekujący, 1l
Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, 5l
pojemność: 5 litrów
rodzaj: płyn
produkt ekologiczny: nie
przyjazny środowisku: nie
Wybierz wielopak
94,09 zł brutto
(18,82 zł/l)
Dostępnych
3 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz 5 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, 5l

Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast ma potwierdzoną skuteczność

Ten wydajny środek czyszczący nie zawiera aldehydów i jest skuteczny w walce z szerokim spektrum bakterii, drożdży, grzybów i wirusów. Może być również bezpiecznie stosowany na powierzchniach mających kontakt z żywnością, co czyni go idealnym dla restauracji, kuchni i zakładów przetwórstwa spożywczego. Dzięki wyjątkowej skuteczności bakteriobójczej i wirusobójczej, Clinex Dezofast jest doskonałym wyborem dla potrzeb dezynfekcji. Jest szczególnie skuteczny wobec koronawirusów, co czyni go idealnym do stosowania w szpitalach, klinikach i biurach.

Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, (antybakteryjny, dezynfekujący, 5l)

Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, (antybakteryjny, dezynfekujący, 5l) jest wygodny i bezpieczny w użytkowaniu

Clinex Dezofast wyróżnia unikalna formuła usuwająca wszelkiego rodzaju brud i zanieczyszczenia z powierzchni, a do tego zapewniająca dokładną dezynfekcję. Wystarczy spryskać wybraną powierzchnię, odczekać zalecany czas, a następnie przetrzeć. Warto wspomnieć, że preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast dostępny jest w praktycznym i ekonomicznym opakowaniu o pojemności 5l.

Specyfikacja

Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, 5l

pojemność
5 litrów
właściwości
antybakteryjne dezynfekujące
rodzaj
płyn
klasa produktu
Standard
Bezpieczeństwo produktu

Akcesoria
Półmaska oddechowa 3M 6000 M, rozmiar M

Półmaska oddechowa 3M 6000 M, rozmiar M

kod: DX124
12 paź u Ciebie
189,30 zł brutto
(189,30 zł/szt.)
szt.
1 szt.
Maska ochronna 3M MAS-F-6000, całotwarzowa, rozmiar M

Maska ochronna 3M MAS-F-6000, całotwarzowa, rozmiar M

kod: DX37
12 paź u Ciebie
-20%
1303,98 zł brutto
1040,99 zł brutto
(1040,99 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 1303,98 zł
szt.
1 szt.
Maska jednorazowa Praesidium, Typ II, 3-warstwowa, 2 sztuki

Maska jednorazowa Praesidium, Typ II, 3-warstwowa, 2 sztuki

kod: KH3283
5 paź u Ciebie
-34%
2,26 zł brutto
1,49 zł brutto
(0,75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 2,26 zł
szt.
1 szt.
Przyłbica na twarz Biurfol, wielokrotnego użytku, 2 sztuki

Przyłbica na twarz Biurfol, wielokrotnego użytku, 2 sztuki

kod: DX60
5 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
opak
1 opak
Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 90x60cm, transparentny

Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 90x60cm, transparentny

kod: EB40
5 paź u Ciebie
97,67 zł brutto
szt.
1 szt.
Ścianka działowa Leitz, do biurka, z regulacją wysokości, 70x80 cm, szary

Ścianka działowa Leitz, do biurka, z regulacją wysokości, 70x80 cm, szary

kod: EB53
5 paź u Ciebie
-8%
451,99 zł brutto
414,39 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 451,99 zł
szt.
1 szt.
Maseczka jednorazowa Mas-Med, 50sztuk, biały

Maseczka jednorazowa Mas-Med, 50sztuk, biały

kod: DX147
5 paź u Ciebie
6,80 zł brutto
(0,14 zł/szt.)
opak
1 opak
Osłona twarzy z poliwęglanu Delta Plus, 2 sztuki, bezbarwny

Osłona twarzy z poliwęglanu Delta Plus, 2 sztuki, bezbarwny

kod: DX53
12 paź u Ciebie
-9%
69,29 zł brutto
62,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 69,29 zł
opak
1 opak
Półmaska jednorazowa Delta Plus M1200VC FFP2, z zaworem, biały

Półmaska jednorazowa Delta Plus M1200VC FFP2, z zaworem, biały

kod: DX111
5 paź u Ciebie
7,49 zł brutto
(7,49 zł/szt.)
szt.
1 szt.
Mini przyłbica na nos i usta Biurfol, wielokrotnego użytku, 1 sztuka

Mini przyłbica na nos i usta Biurfol, wielokrotnego użytku, 1 sztuka

kod: DX92
5 paź u Ciebie
6,80 zł brutto
szt.
1 szt.
Inne tej marki
Preparat do mycia sanitariatów i łazienek Clinex W3 Active Shield, 1l

Preparat do mycia sanitariatów i łazienek Clinex W3 Active Shield, 1l

kod: MT83
5 paź u Ciebie
26,09 zł brutto
(26,09 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat do usuwania tłustych zbrudzeń Clinex Fast Gast, z rozpylaczem, 1l

Preparat do usuwania tłustych zbrudzeń Clinex Fast Gast, z rozpylaczem, 1l

kod: SC576
5 paź u Ciebie
23,89 zł brutto
(23,89 zł/l)
szt.
1 szt.
Mleczko do czyszczenia Clinex Stronger, 750 ml

Mleczko do czyszczenia Clinex Stronger, 750 ml

kod: SC586
5 paź u Ciebie
12,39 zł brutto
(16,52 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do podłóg Clinex Floral Blush, 1l

Płyn do podłóg Clinex Floral Blush, 1l

kod: SC485
5 paź u Ciebie
17,49 zł brutto
(17,49 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do podłóg Clinex Floral Ocean, 1l

Płyn do podłóg Clinex Floral Ocean, 1l

kod: SC630
5 paź u Ciebie
16,40 zł brutto
(16,40 zł/l)
szt.
1 szt.
Odświeżacz powietrza Clinex Scent, spray, Słoneczny Dzień, 500ml

Odświeżacz powietrza Clinex Scent, spray, Słoneczny Dzień, 500ml

kod: AS597
5 paź u Ciebie
67,99 zł brutto
(13,60 zł/100 ml)
szt.
1 szt.
Płyn Clinex Floral Forte 77-705, do czyszczenia posadzek, 1l

Płyn Clinex Floral Forte 77-705, do czyszczenia posadzek, 1l

kod: SC715
5 paź u Ciebie
24,19 zł brutto
(24,19 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do ręcznego mycia naczyń Clinex Hand Wash,  limonka, 500ml

Płyn do ręcznego mycia naczyń Clinex Hand Wash, limonka, 500ml

kod: MN104
5 paź u Ciebie
9,69 zł brutto
(19,38 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 1l

Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 1l

kod: MT60
5 paź u Ciebie
19,89 zł brutto
(19,89 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat do czyszczenia plastiku Clinex FastPlast, z rozpylaczem, 1l

Preparat do czyszczenia plastiku Clinex FastPlast, z rozpylaczem, 1l

kod: SC573
5 paź u Ciebie
26,99 zł brutto
(26,99 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do mycia posadzek Clinex M6, 5l

Płyn do mycia posadzek Clinex M6, 5l

kod: SC953
5 paź u Ciebie
91,59 zł brutto
(18,32 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, antybakteryjny, dezynfekujący, 1l

Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, antybakteryjny, dezynfekujący, 1l

kod: SC821
5 paź u Ciebie
20,29 zł brutto
(20,29 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 1l

Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 1l

kod: SC577
5 paź u Ciebie
13,49 zł brutto
(13,49 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 5l

Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 5l

kod: SC563
5 paź u Ciebie
48,49 zł brutto
(9,70 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do naczyń Clinex Hand Wash, limonka, 5l

Płyn do naczyń Clinex Hand Wash, limonka, 5l

kod: MN152
5 paź u Ciebie
32,69 zł brutto
(6,54 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat czyszcząco-nabłyszczający Clinex Shine Steel 77-628, do stali nierdzewnej, 650ml

Preparat czyszcząco-nabłyszczający Clinex Shine Steel 77-628, do stali nierdzewnej, 650ml

kod: SC431
5 paź u Ciebie
44,29 zł brutto
(68,14 zł/l)
szt.
1 szt.