• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Płyn do dezynfekcji rąk, narzędzi, powierzchni Tenzi Alcovirex, 5l

kod: SC1277
6 paź u Ciebie
  • pojemność: 5 litrów
  • właściwości: antybakteryjne dezynfekujące
  • rodzaj: płyn
  • zawartość alkoholu: 70%
  • UN: UN 1987
  • klasa produktu: Standard
Płyn do dezynfekcji rąk, narzędzi, powierzchni Tenzi Alcovirex, 1l
Płyn do dezynfekcji rąk, narzędzi, powierzchni Tenzi Alcovirex, 5l
pojemność: 5 litrów
104,90 zł brutto
(20,98 zł/l)
Dostępnych
1 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

Płyn do dezynfekcji rąk, narzędzi, powierzchni Tenzi Alcovirex, 5l

Wirusobójczy, bakteriobójczy i grzybobójczy płyn - skuteczna dezynfekcja na co dzień

Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni Tenzi Alcovirex w pojemności 5 litrów to wirusobójczy, bakteriobójczy i grzybobójczy produkt, który zapewnia skuteczną ochronę przed mikroorganizmami. Jego przyjemny zapach sprawia, że użytkowanie jest komfortowe, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno w domowych warunkach, jak i w biurach, sklepach czy instytucjach publicznych. Zawartość alkoholu wynosząca 70% gwarantuje efektywną dezynfekcję, skutecznie eliminując szkodliwe drobnoustroje.

Płyn do dezynfekcji rąk narzędzi powierzchni Tenzi Alcovirex, 5l

Wszechstronne zastosowanie do dezynfekcji różnorodnych powierzchni - od klamek po telefony

Płyn do dezynfekcji rąk narzędzi powierzchni Tenzi Alcovirex, 5l świetnie nadaje się do dezynfekcji różnorodnych powierzchni, w tym metalowych, aminowanych, szklanych i ceramicznych. Doskonale sprawdzi się do czyszczenia klamek, poręczy, uchwytów, urządzeń biurowych, telefonów komórkowych oraz terminali płatniczych. Dzięki temu, masz pewność, że otoczenie wokół Ciebie jest czyste i bezpieczne, co jest szczególnie ważne w czasach wzmożonej higieny.

Nieszkodliwy dla skóry i innych materiałów -bezpieczeństwo

Płyn Tenzi Alcovirex jest efektywny, a jednocześnie nieszkodliwy dla skóry oraz innych materiałów. Produkt został przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie, co potwierdza jego bezpieczeństwo. Wybierając ten płyn do dezynfekcji, inwestujesz w ochronę zdrowia swoją i swoich bliskich, jednocześnie dbając o czystość i higienę w swoim otoczeniu!

Specyfikacja

Płyn do dezynfekcji rąk, narzędzi, powierzchni Tenzi Alcovirex, 5l

pojemność
5 litrów
właściwości
antybakteryjne dezynfekujące
rodzaj
płyn
zawartość alkoholu
70%
UN
UN 1987
klasa produktu
Standard
Bezpieczeństwo produktu

Akcesoria
Półmaska oddechowa 3M 6000 M, rozmiar M

Półmaska oddechowa 3M 6000 M, rozmiar M

kod: DX124
12 paź u Ciebie
189,30 zł brutto
(189,30 zł/szt.)
szt.
1 szt.
Maska ochronna 3M MAS-F-6000, całotwarzowa, rozmiar M

Maska ochronna 3M MAS-F-6000, całotwarzowa, rozmiar M

kod: DX37
12 paź u Ciebie
-20%
1303,98 zł brutto
1040,99 zł brutto
(1040,99 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 1303,98 zł
szt.
1 szt.
Maska jednorazowa Praesidium, Typ II, 3-warstwowa, 2 sztuki

Maska jednorazowa Praesidium, Typ II, 3-warstwowa, 2 sztuki

kod: KH3283
6 paź u Ciebie
-34%
2,26 zł brutto
1,49 zł brutto
(0,75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 2,26 zł
szt.
1 szt.
Przyłbica na twarz Biurfol, wielokrotnego użytku, 2 sztuki

Przyłbica na twarz Biurfol, wielokrotnego użytku, 2 sztuki

kod: DX60
6 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
opak
1 opak
Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 90x60cm, transparentny

Przegroda na biurko/ladę 2x3, plexi, grubość 4mm, pozioma, 90x60cm, transparentny

kod: EB40
6 paź u Ciebie
97,67 zł brutto
szt.
1 szt.
Ścianka działowa Leitz, do biurka, z regulacją wysokości, 70x80 cm, szary

Ścianka działowa Leitz, do biurka, z regulacją wysokości, 70x80 cm, szary

kod: EB53
6 paź u Ciebie
-8%
451,99 zł brutto
414,39 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 451,99 zł
szt.
1 szt.
Maseczka jednorazowa Mas-Med, 50sztuk, biały

Maseczka jednorazowa Mas-Med, 50sztuk, biały

kod: DX147
6 paź u Ciebie
6,80 zł brutto
(0,14 zł/szt.)
opak
1 opak
Osłona twarzy z poliwęglanu Delta Plus, 2 sztuki, bezbarwny

Osłona twarzy z poliwęglanu Delta Plus, 2 sztuki, bezbarwny

kod: DX53
12 paź u Ciebie
-9%
69,29 zł brutto
62,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 69,29 zł
opak
1 opak
Półmaska jednorazowa Delta Plus M1200VC FFP2, z zaworem, biały

Półmaska jednorazowa Delta Plus M1200VC FFP2, z zaworem, biały

kod: DX111
6 paź u Ciebie
7,49 zł brutto
(7,49 zł/szt.)
szt.
1 szt.
Mini przyłbica na nos i usta Biurfol, wielokrotnego użytku, 1 sztuka

Mini przyłbica na nos i usta Biurfol, wielokrotnego użytku, 1 sztuka

kod: DX92
6 paź u Ciebie
6,80 zł brutto
szt.
1 szt.
Inne tej marki
Środek elektroantystatyczny Tenzi Antystat GT, 1l

Środek elektroantystatyczny Tenzi Antystat GT, 1l

kod: SC1278
6 paź u Ciebie
18,79 zł brutto
(18,79 zł/l)
szt.
1 szt.
Udrażniacz do rur Tenzi Penetrator, 0.5kg

Udrażniacz do rur Tenzi Penetrator, 0.5kg

kod: SC1250
6 paź u Ciebie
26,99 zł brutto
(5,40 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Płyn do naczyń Tenzi Boberex, 1l

Płyn do naczyń Tenzi Boberex, 1l

kod: MN209
6 paź u Ciebie
22,19 zł brutto
(22,19 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn odtłuszczający do usuwania plam Tenzi Brudex, 1l

Płyn odtłuszczający do usuwania plam Tenzi Brudex, 1l

kod: SC1279
6 paź u Ciebie
19,89 zł brutto
(19,89 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do dezynfekcji rąk, narzędzi, powierzchni Tenzi Alcovirex, 1l

Płyn do dezynfekcji rąk, narzędzi, powierzchni Tenzi Alcovirex, 1l

kod: SC1276
6 paź u Ciebie
31,19 zł brutto
(31,19 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do dezynfekcji powierzchni w gastronomi Tenzi DS1 GT, 1l

Płyn do dezynfekcji powierzchni w gastronomi Tenzi DS1 GT, 1l

kod: SC1281
6 paź u Ciebie
25,39 zł brutto
(25,39 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do mebli Tenzi Office Clean, 1l

Płyn do mebli Tenzi Office Clean, 1l

kod: SC1289
6 paź u Ciebie
18,59 zł brutto
(0,02 zł/l)
szt.
1 szt.
Środek do usuwania pleśni i grzyba Tenzi Środek pleśniobójczy, 0.6l

Środek do usuwania pleśni i grzyba Tenzi Środek pleśniobójczy, 0.6l

kod: SC1288
6 paź u Ciebie
16,89 zł brutto
(28,15 zł/l)
szt.
1 szt.
Środek do czyszczenia kabin prysznicowych Tenzi Kabiny prysznicowe, 1l

Środek do czyszczenia kabin prysznicowych Tenzi Kabiny prysznicowe, 1l

kod: MT130
6 paź u Ciebie
22,39 zł brutto
(22,39 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do mycia szyb i luster Tenzi Top Glass, 1l

Płyn do mycia szyb i luster Tenzi Top Glass, 1l

kod: SC1282
6 paź u Ciebie
16,40 zł brutto
(16,40 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat myjąco-pielęgnujący Tenzi UNI Shine, 1l

Preparat myjąco-pielęgnujący Tenzi UNI Shine, 1l

kod: SC1285
6 paź u Ciebie
22,48 zł brutto
(22,48 zł/l)
szt.
1 szt.
Uniwersalny odtłuszczacz Tenzi, 1l

Uniwersalny odtłuszczacz Tenzi, 1l

kod: SC1286
6 paź u Ciebie
18,99 zł brutto
(18,99 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat myjąco-pielęgnujący Tenzi TopEfekt Oranż, pomarańczowy, 1l

Preparat myjąco-pielęgnujący Tenzi TopEfekt Oranż, pomarańczowy, 1l

kod: SC1284
6 paź u Ciebie
23,69 zł brutto
(23,69 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do mycia szyb i luster Tenzi Top Glass, 5l

Płyn do mycia szyb i luster Tenzi Top Glass, 5l

kod: SC1283
6 paź u Ciebie
58,70 zł brutto
(11,74 zł/l)
szt.
1 szt.
Uniwersalny odtłuszczacz Tenzi, 5l

Uniwersalny odtłuszczacz Tenzi, 5l

kod: SC1287
6 paź u Ciebie
48,70 zł brutto
(9,74 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do sanitariatów łazienek Tenzi Sanit Lux, 1l

Płyn do sanitariatów łazienek Tenzi Sanit Lux, 1l

kod: MT131
wydłużony czas dostawy
23,19 zł brutto
(23,19 zł/l)
szt.
1 szt.