• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Skoroszyt plastikowy bez oczek Bantex Budget, A4, do 200 kartek, żółty

Skoroszyt plastikowy bez oczek Bantex Budget, A4, do 200 kartek, żółty

kod: SL1814
pojutrze u Ciebie
1,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, pomarańczowy

Skoroszyt plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, pomarańczowy

kod: SL1818
pojutrze u Ciebie
1,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Praliny Lindt Lindor Pistacja, czekoladowy z nadzieniem pistacjowym, 200g

Praliny Lindt Lindor Pistacja, czekoladowy z nadzieniem pistacjowym, 200g

kod: PK836
pojutrze u Ciebie
48,02 zł brutto
(24,01 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Suchy szampon Batiste Fresh, 200ml

Suchy szampon Batiste Fresh, 200ml

kod: SC1274
pojutrze u Ciebie
22,79 zł brutto
(113,95 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkładka piankowa pod mysz i nadgarstek Fellowes Memory Foam, 200x20x230mm, granatowy

Podkładka piankowa pod mysz i nadgarstek Fellowes Memory Foam, 200x20x230mm, granatowy

kod: PZ84
pojutrze u Ciebie
42,44 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Teczka kartonowa z gumką VauPe Soft, A4, 450g/m2, 20mm, biały

Teczka kartonowa z gumką VauPe Soft, A4, 450g/m2, 20mm, biały

kod: SL766
pojutrze u Ciebie
-14%
7,79 zł brutto
6,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 7,79 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Soft, A4, 450g/m2, 20mm, niebieski

Teczka kartonowa z gumką VauPe Soft, A4, 450g/m2, 20mm, niebieski

kod: SL319
pojutrze u Ciebie
8 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka zawieszkowa kartonowa Esselte Classic, z wąsem skoroszytowym, A4, 330x245mm, 210g/m2, niebieski

Teczka zawieszkowa kartonowa Esselte Classic, z wąsem skoroszytowym, A4, 330x245mm, 210g/m2, niebieski

kod: PM29
pojutrze u Ciebie
8,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Bombonierka Solidarność Chocolate Creations, 228g

Bombonierka Solidarność Chocolate Creations, 228g

kod: PK1229
pojutrze u Ciebie
-9%
45,39 zł brutto
41,41 zł brutto
(18,16 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 45,39 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkładka pod mysz Fellowes Microban, 234x3x200, antybakteryjna, szary

Podkładka pod mysz Fellowes Microban, 234x3x200, antybakteryjna, szary

kod: PZ103
pojutrze u Ciebie
-15%
18,29 zł brutto
15,55 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 18,29 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywki Rapid Super Strong, 24/8+ 5M, 5000 sztuk, srebrny

Zszywki Rapid Super Strong, 24/8+ 5M, 5000 sztuk, srebrny

kod: ZW37
pojutrze u Ciebie
42,59 zł brutto
szt.
1 szt.
Zawieszki do kluczy Durable Key Clip, 24 sztuki, mix kolorów

Zawieszki do kluczy Durable Key Clip, 24 sztuki, mix kolorów

kod: ZK41
pojutrze u Ciebie
-8%
92,99 zł brutto
85,99 zł brutto
(3,58 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 92,99 zł
opak
1 opak
Taśma laminowana do drukarek etykiet Brother TZE-251, 24mmx8m, nadruk czarny, taśma biała

Taśma laminowana do drukarek etykiet Brother TZE-251, 24mmx8m, nadruk czarny, taśma biała

kod: ED122
pojutrze u Ciebie
109,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek D.Rect, A4, 25 sztuk, zielony

Skoroszyt plastikowy bez oczek D.Rect, A4, 25 sztuk, zielony

kod: SL1936
pojutrze u Ciebie
16,29 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC Koperty, B5, samoklejąca SK, 25 sztuk, biały

Koperta standardowa NC Koperty, B5, samoklejąca SK, 25 sztuk, biały

kod: KE526
pojutrze u Ciebie
-5%
7,16 zł brutto
6,79 zł brutto
(0,27 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 7,16 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Etykiety do segregatorów VauPe, wsuwane, 25x152mm, 25 sztuk, szary

Etykiety do segregatorów VauPe, wsuwane, 25x152mm, 25 sztuk, szary

kod: EK314
pojutrze u Ciebie
7,20 zł brutto
(0,29 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Dilmah Lemon, cytrynowy, 25 sztuk x 2g

Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Dilmah Lemon, cytrynowy, 25 sztuk x 2g

kod: HB534
pojutrze u Ciebie
18,49 zł brutto
(0,74 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa Rayan C4, z paskiem HK, 250 sztuk, brązowy

Koperta standardowa Rayan C4, z paskiem HK, 250 sztuk, brązowy

kod: KE309
pojutrze u Ciebie
-29%
100,90 zł brutto
71,68 zł brutto
(0,29 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 100,90 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 250 kartek, 4 ringi niebieski

Segregator Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 250 kartek, 4 ringi niebieski

kod: SG129
pojutrze u Ciebie
29,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta rozszerzana NC, B4, z paskiem HK, 250 sztuk, brązowy

Koperta rozszerzana NC, B4, z paskiem HK, 250 sztuk, brązowy

kod: KE629
pojutrze u Ciebie
-22%
225,90 zł brutto
175,90 zł brutto
(0,70 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 225,90 zł
opak
1 opak
Kawa ziarnista Vaspiatta Classic Roma, 250g

Kawa ziarnista Vaspiatta Classic Roma, 250g

kod: KW358
pojutrze u Ciebie
34,99 zł brutto
(14 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa mielona Woseba Arabica, 250g

Kawa mielona Woseba Arabica, 250g

kod: KW260
pojutrze u Ciebie
22,89 zł brutto
(9,16 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zegar ścienny Hama Elba, 25cm, biały

Zegar ścienny Hama Elba, 25cm, biały

kod: AB139
pojutrze u Ciebie
49,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Earl Grey w kopertach Dilmah, 25sztuk x 2g

Herbata Earl Grey w kopertach Dilmah, 25sztuk x 2g

kod: HB376
pojutrze u Ciebie
-17%
34,49 zł brutto
28,79 zł brutto
(1,15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 34,49 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wkładki higieniczne Bella Bio Based Normal, ultracienkie, 28 sztuk

Wkładki higieniczne Bella Bio Based Normal, ultracienkie, 28 sztuk

kod: HK37
pojutrze u Ciebie
13,09 zł brutto
(0,47 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 51mm, do 280 kartek, 4 ringi, biały

Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 51mm, do 280 kartek, 4 ringi, biały

kod: SG247
pojutrze u Ciebie
35,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 51mm, do 280 kartek, 4 ringi, czarny

Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 51mm, do 280 kartek, 4 ringi, czarny

kod: SG248
pojutrze u Ciebie
28,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Leitz Recycle, A4, 2mm, czarny

Teczka kartonowa z gumką Leitz Recycle, A4, 2mm, czarny

kod: SL1453
pojutrze u Ciebie
9,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Listwa zasilająca Hama Comfort, 3m, 3 gniazda, czarny

Listwa zasilająca Hama Comfort, 3m, 3 gniazda, czarny

kod: PF539
pojutrze u Ciebie
38,70 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy VelvetCARE Professional, 3-warstwowy, 30m, 4 rolki, biały

Papier toaletowy VelvetCARE Professional, 3-warstwowy, 30m, 4 rolki, biały

kod: PT182
pojutrze u Ciebie
12,89 zł brutto
(3,22 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka plastikowa z gumką Pagna, A4, 3 skrzydłowa, pomarańczowy

Teczka plastikowa z gumką Pagna, A4, 3 skrzydłowa, pomarańczowy

kod: SL1054
pojutrze u Ciebie
9,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka plastikowa z gumką Pagna, A4, 3 skrzydłowa, zielony pastelowy

Teczka plastikowa z gumką Pagna, A4, 3 skrzydłowa, zielony pastelowy

kod: SL1057
pojutrze u Ciebie
9,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt zaciskowy Durable DuraClip, A4, plastikowy, do 30 kartek, czarny

Skoroszyt zaciskowy Durable DuraClip, A4, plastikowy, do 30 kartek, czarny

kod: SL302
pojutrze u Ciebie
9,38 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Listwa wsuwana Durable z perforacją do segregatora, 3mm, do 30 kartek, 50 sztuk, przezroczysty

Listwa wsuwana Durable z perforacją do segregatora, 3mm, do 30 kartek, 50 sztuk, przezroczysty

kod: GB465
pojutrze u Ciebie
89,85 zł brutto
(1,80 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator A4 Esselte, 50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, fioletowy

Segregator A4 Esselte, 50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, fioletowy

kod: SG24
pojutrze u Ciebie
10,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.