• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Papier toaletowy Tork Premium Mini Jumbo 110255, 3-warstwowy, 9.7cmx120m,  12 rolek, biały

Papier toaletowy Tork Premium Mini Jumbo 110255, 3-warstwowy, 9.7cmx120m, 12 rolek, biały

kod: PT109
pojutrze u Ciebie
-8%
278,99 zł brutto
257 zł brutto
(21,42 zł/rolka)
Najniższa cena z 30 dni: 278,99 zł
opak
1 opak
Podnóżek regulowany Fellowes Ultimate - Professional Series, 110x455x335mm, czarny

Podnóżek regulowany Fellowes Ultimate - Professional Series, 110x455x335mm, czarny

kod: FR18
pojutrze u Ciebie
164,98 zł brutto
szt.
1 szt.
Holder do identyfikatorów Argo, typ P, 113x74 mm, przezroczysty

Holder do identyfikatorów Argo, typ P, 113x74 mm, przezroczysty

kod: IT28
pojutrze u Ciebie
-30%
4 zł brutto
2,79 zł brutto
(2,79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 4 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Merida Premium PPB202, 3-warstowy, 12 rolek, 120m, biały

Papier toaletowy Merida Premium PPB202, 3-warstowy, 12 rolek, 120m, biały

kod: PT194
pojutrze u Ciebie
150,90 zł brutto
(12,58 zł/rolka)
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Tork 120067 Premium Matic H1, 2-warstwowy, w roli, 150m, 6 rolek, biały

Ręcznik papierowy Tork 120067 Premium Matic H1, 2-warstwowy, w roli, 150m, 6 rolek, biały

kod: RP118
pojutrze u Ciebie
318,99 zł brutto
(53,17 zł/rolkę)
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Miotła York Pepita, 120cm, czarny, kij+końcówka

Miotła York Pepita, 120cm, czarny, kij+końcówka

kod: MY89
pojutrze u Ciebie
-8%
41,39 zł brutto
37,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 41,39 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Tablica suchościeralna magnetyczna Ofix Standard, w ramie aluminiowej, lakierowana, 120x240cm, biały

Tablica suchościeralna magnetyczna Ofix Standard, w ramie aluminiowej, lakierowana, 120x240cm, biały

kod: TA280
pojutrze u Ciebie
571,24 zł brutto
szt.
1 szt.
Tablica korkowa 2x3, w ramie drewnianej, 120x80cm, brązowy

Tablica korkowa 2x3, w ramie drewnianej, 120x80cm, brązowy

kod: TG25
pojutrze u Ciebie
91,89 zł brutto
szt.
1 szt.
Tablica korkowa Ofix Standard, w ramie aluminiowej, 120x90cm, brązowy

Tablica korkowa Ofix Standard, w ramie aluminiowej, 120x90cm, brązowy

kod: TA287
pojutrze u Ciebie
145,37 zł brutto
szt.
1 szt.
Taśma Dymo D1 12mmx7m nadruk czarny, taśma żółta

Taśma Dymo D1 12mmx7m nadruk czarny, taśma żółta

kod: ED22
pojutrze u Ciebie
94,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka z przegródkami Viking, A4, 13 przekładek, niebieski

Teczka z przegródkami Viking, A4, 13 przekładek, niebieski

kod: TH41
pojutrze u Ciebie
21,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta, 14x235x268mm, biały

Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta, 14x235x268mm, biały

kod: PO177
pojutrze u Ciebie
57,20 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Worki na śmieci York, na odpady zmieszane, 35l, 15 sztuk, niebieski

Worki na śmieci York, na odpady zmieszane, 35l, 15 sztuk, niebieski

kod: WS166
pojutrze u Ciebie
6,19 zł brutto
(0,41 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Podstawka pod laptopa Hama Black, chłodząca, 15.6", czarny

Podstawka pod laptopa Hama Black, chłodząca, 15.6", czarny

kod: PO162
pojutrze u Ciebie
70,29 zł brutto
szt.
1 szt.
Nóż bezpieczny Martor Secumax 150, z niewymiennym ostrzem, czarny

Nóż bezpieczny Martor Secumax 150, z niewymiennym ostrzem, czarny

kod: NK97
pojutrze u Ciebie
-32%
28,17 zł brutto
19,09 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 28,17 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator VauPe FCK, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 150 kartek, 2 ringi, czerwony

Segregator VauPe FCK, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 150 kartek, 2 ringi, czerwony

kod: SG436
pojutrze u Ciebie
11,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator VauPe FCK, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 150 kartek, 2 ringi, jasnozielony

Segregator VauPe FCK, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 150 kartek, 2 ringi, jasnozielony

kod: SG1033
pojutrze u Ciebie
12,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Chusteczki do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni Itseptic, 150 sztuk, tuba

Chusteczki do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni Itseptic, 150 sztuk, tuba

kod: CH167
pojutrze u Ciebie
26,89 zł brutto
(0,18 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator VauPe FCK, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 150 kartek, 2 ringi, fioletowy

Segregator VauPe FCK, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 150 kartek, 2 ringi, fioletowy

kod: SG440
pojutrze u Ciebie
13,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pierniki Toruńskie Kopernik Subtelny Marcepan, marcepanowy, w czekoladzie deserowej, 150g

Pierniki Toruńskie Kopernik Subtelny Marcepan, marcepanowy, w czekoladzie deserowej, 150g

kod: PK1104
pojutrze u Ciebie
9,89 zł brutto
(6,59 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne VauPe, do luźnych dokumentów, 150mm, niebieski

Pudło archiwizacyjne VauPe, do luźnych dokumentów, 150mm, niebieski

kod: PA94
pojutrze u Ciebie
7,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Donau, A4, 155mm, brązowy

Pudło archiwizacyjne Donau, A4, 155mm, brązowy

kod: PA415
pojutrze u Ciebie
-23%
9,99 zł brutto
7,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 9,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka na dokumenty Leitz Solid, z gumką,  A4, PP, 15mm, jasnoczerwony

Teczka na dokumenty Leitz Solid, z gumką, A4, PP, 15mm, jasnoczerwony

kod: SL1849
pojutrze u Ciebie
25,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker olejowy edding 52, ścięta, 4-15mm, żółty

Marker olejowy edding 52, ścięta, 4-15mm, żółty

kod: MK2433
pojutrze u Ciebie
15,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki groszkowe Leitz Premium, poszerzane, A4, 170 µm, 5 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe Leitz Premium, poszerzane, A4, 170 µm, 5 sztuk, transparentny

kod: KO392
pojutrze u Ciebie
72,99 zł brutto
(14,60 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Papier toaletowy Merida Optimum, 2-warstwowy, 18 rolek, 9cmx68m, biały

Papier toaletowy Merida Optimum, 2-warstwowy, 18 rolek, 9cmx68m, biały

kod: PT151
pojutrze u Ciebie
79,19 zł brutto
(4,40 zł/rolka)
szt.
1 szt.
Nożyczki Leitz, ze stali nierdzewnej, 18.5cm, czarny

Nożyczki Leitz, ze stali nierdzewnej, 18.5cm, czarny

kod: NC196
pojutrze u Ciebie
30,57 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Leitz 180°, szerokość grzbietu 80mm, do 600 kartek, czarny

Segregator A4 Leitz 180°, szerokość grzbietu 80mm, do 600 kartek, czarny

kod: SG815
pojutrze u Ciebie
37,88 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Uchwyt do telewizora Hama, 19-48", do 25kg, Vesa 200x200mm, czarny

Uchwyt do telewizora Hama, 19-48", do 25kg, Vesa 200x200mm, czarny

kod: SX310
pojutrze u Ciebie
-15%
58,90 zł brutto
49,90 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 58,90 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Grand, 50mm, 1kg, mix kolorów

Gumki recepturki Grand, 50mm, 1kg, mix kolorów

kod: BP70
pojutrze u Ciebie
21,24 zł brutto
opak
1 opak
Praliny Mieszko Klejnoty Cherry in alcohol, czekoladowy z wiśnią w alkoholu, 1kg

Praliny Mieszko Klejnoty Cherry in alcohol, czekoladowy z wiśnią w alkoholu, 1kg

kod: CK205
pojutrze u Ciebie
56,28 zł brutto
(5,63 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Expert Aroma Top, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Expert Aroma Top, 1kg

kod: KW678
pojutrze u Ciebie
113,90 zł brutto
(11,39 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Crema Classica Expert, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Crema Classica Expert, 1kg

kod: KW681
pojutrze u Ciebie
92,99 zł brutto
(9,30 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Astra Łagodna Espresso, 1kg

Kawa ziarnista Astra Łagodna Espresso, 1kg

kod: KW547
pojutrze u Ciebie
68,39 zł brutto
(6,84 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Grand, 60mm, 1kg, mix kolorów

Gumki recepturki Grand, 60mm, 1kg, mix kolorów

kod: BP33
pojutrze u Ciebie
28,57 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.