• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Bombonierka Solidarność Chocolate Creations, 228g

kod: PK1229
5 paź u Ciebie
  • waga: 228 g
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
-9% 45,39 zł
41,41 zł brutto
(18,16 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 45,39 zł
Dostępnych
4 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz 5 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

Bombonierka Solidarność Chocolate Creations, 228g

Kolekcja czekoladek z aksamitnymi kremami.

  • Doskonała jakość i róznorodny smak- każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Czekoladowa otoczka i kremowe wnętrze- gratka dla wielbicieli słodkości.
  • Świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.
Specyfikacja

Bombonierka Solidarność Chocolate Creations, 228g

waga
228 g
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze
Wartości odżywczew 100g
Wartość energetyczna2199 kJ / 527 kcal
Tłuszcz30 g
(w tym tłuszcze nasycone)17 g
Węglowodany56 g
(w tym cukry)51 g
Białko4,8 g
Sól0,15 g
Składniki

Czekolada 36%. Czekolada mleczna 22%. Czekolada biała 1,5%. Cukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, tłuszcz palmowy, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku pełne, tłuszcz mleczny, mleko w proszku odtłuszczone, spirytus, orzechy laskowe, wiórki kokosowe, migdały, orzechy pistacjowe, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, koncentrat soku wiśniowego, kawa rozpuszczalna, żółtko jaja w proszku, sól, substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza; emulgatory: lecytyny (z soi), emulgatory (lecytyna sojowa, E 476), stabilizator (E 492), aromaty, koncentrat ze spiruliny i jabłek, barwniki (betanina, kurkumina).

Mogą zawierać orzeszki arachidowe i zboża zawierające gluten.
 

Inne tej marki
Cukierki Śliwka Nałęczowska Solidarność, w czekoladzie, 350g

Cukierki Śliwka Nałęczowska Solidarność, w czekoladzie, 350g

kod: PK209
5 paź u Ciebie
39,47 zł brutto
(11,28 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Śliwka Nałęczowska Solidarność, w czekoladzie, 190g

Cukierki Śliwka Nałęczowska Solidarność, w czekoladzie, 190g

kod: PK202
5 paź u Ciebie
-7%
28,17 zł brutto
26,19 zł brutto
(13,78 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 28,17 zł
opak
1 opak