• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Skoroszyt plastikowy z klipsem Leitz Wow ColorClip, A4, do 30 kartek, różowy

Skoroszyt plastikowy z klipsem Leitz Wow ColorClip, A4, do 30 kartek, różowy

kod: SL1224
pojutrze u Ciebie
19,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Dziurkacz Leitz Wow NeXXt, do 30 kartek, metaliczny turkusowy

Dziurkacz Leitz Wow NeXXt, do 30 kartek, metaliczny turkusowy

kod: DK238
pojutrze u Ciebie
103,16 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy z klipsem Leitz Wow ColorClip, A4, do 30 kartek, turkusowy

Skoroszyt plastikowy z klipsem Leitz Wow ColorClip, A4, do 30 kartek, turkusowy

kod: SL1389
pojutrze u Ciebie
17,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy z klipsem Leitz Wow ColorClip, A4, do 30 kartek,  niebieski

Skoroszyt plastikowy z klipsem Leitz Wow ColorClip, A4, do 30 kartek, niebieski

kod: SL1390
pojutrze u Ciebie
18,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Listwa wsuwana Durable, A4, 3mm, do 30 kartek, 50 sztuk, czarny

Listwa wsuwana Durable, A4, 3mm, do 30 kartek, 50 sztuk, czarny

kod: GB873
pojutrze u Ciebie
71,91 zł brutto
(1,44 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Teczka z gumką Interdruk Pastel,  A5+, 300g/m2, mix kolorów pastelowych

Teczka z gumką Interdruk Pastel, A5+, 300g/m2, mix kolorów pastelowych

kod: SL1873
pojutrze u Ciebie
3,54 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara Eco, A4+, 300g, woda

Teczka kartonowa z gumką Barbara Eco, A4+, 300g, woda

kod: SL1572
pojutrze u Ciebie
-18%
4,99 zł brutto
4,10 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 4,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka wiązana bezkwasowa Barbara, A4, 300g/m2, biały

Teczka wiązana bezkwasowa Barbara, A4, 300g/m2, biały

kod: SL1279
pojutrze u Ciebie
2,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Spray do usuwania etykiet Label Killer, 300ml

Spray do usuwania etykiet Label Killer, 300ml

kod: SC1133
pojutrze u Ciebie
19,89 zł brutto
(66,30 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, szary

Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, szary

kod: SG1081
pojutrze u Ciebie
9,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z gumką Bigo, A4, kartonowa, 350g/m2, 35mm, biały

Teczka z gumką Bigo, A4, kartonowa, 350g/m2, 35mm, biały

kod: SL983
pojutrze u Ciebie
4,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Akumulator Panasonic Eneloop Pro, AAA, 930mAh, 4 sztuki

Akumulator Panasonic Eneloop Pro, AAA, 930mAh, 4 sztuki

kod: BT191
pojutrze u Ciebie
89,69 zł brutto
(22,42 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ładowarka Panasonic Eneloop Smart and Quick BQ-CC55, AA, 4 kanały, biały

Ładowarka Panasonic Eneloop Smart and Quick BQ-CC55, AA, 4 kanały, biały

kod: LW165
pojutrze u Ciebie
160,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Akumulator Panasonic Eneloop, AAA, 800mAh, 4 sztuki

Akumulator Panasonic Eneloop, AAA, 800mAh, 4 sztuki

kod: AK79
pojutrze u Ciebie
55,31 zł brutto
(13,83 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Album ofertowy Leitz Wow, A4, 40 koszulek, fioletowy

Album ofertowy Leitz Wow, A4, 40 koszulek, fioletowy

kod: SL627
pojutrze u Ciebie
41,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety cenowe Studio Cen, 45x30mm, 400 sztuk, rolka, żółty

Etykiety cenowe Studio Cen, 45x30mm, 400 sztuk, rolka, żółty

kod: EU88
pojutrze u Ciebie
6,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką lakierowana Esselte, A4, 400g/m2, 4mm, zielony

Teczka kartonowa z gumką lakierowana Esselte, A4, 400g/m2, 4mm, zielony

kod: SL484
pojutrze u Ciebie
4,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara, lakierowana, A4, 400g, granatowy

Teczka kartonowa z gumką Barbara, lakierowana, A4, 400g, granatowy

kod: SL1835
pojutrze u Ciebie
3,28 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Crunchy Sante, orzechowo-migdałowy w czekoladzie, 40g

Baton Crunchy Sante, orzechowo-migdałowy w czekoladzie, 40g

kod: PK528
pojutrze u Ciebie
2,39 zł brutto
(5,98 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, czekoladowy

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, czekoladowy

kod: SL1777
pojutrze u Ciebie
15,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, pomarańczowy

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, pomarańczowy

kod: SL1779
pojutrze u Ciebie
12,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, zielony

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, zielony

kod: SL1780
pojutrze u Ciebie
13,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni Merida Vado Soft, w roli, 44.5m, 445 sztuk

Chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni Merida Vado Soft, w roli, 44.5m, 445 sztuk

kod: CH94
pojutrze u Ciebie
60,49 zł brutto
(0,14 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton proteinowy Sante Go On Protein Crisp, pistacjowo- ciasteczkowy, 45g

Baton proteinowy Sante Go On Protein Crisp, pistacjowo- ciasteczkowy, 45g

kod: PK1205
pojutrze u Ciebie
4,09 zł brutto
(9,09 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier nawilżany Velvet Pure, 48 sztuk

Papier nawilżany Velvet Pure, 48 sztuk

kod: PT128
pojutrze u Ciebie
9,89 zł brutto
(0,21 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier nawilżany Velvet for Men, 48 sztuk

Papier nawilżany Velvet for Men, 48 sztuk

kod: PT190
pojutrze u Ciebie
8 zł brutto
(0,17 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa, Grand, 48mmx50m, niebieski

Taśma pakowa, Grand, 48mmx50m, niebieski

kod: TC41
pojutrze u Ciebie
-19%
6,13 zł brutto
4,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6,13 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa MemoBe, akryl, 48mmx50yd, brązowy

Taśma pakowa MemoBe, akryl, 48mmx50yd, brązowy

kod: TC276
pojutrze u Ciebie
4,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Dalpo, cicha, akrylowa, 48mmx54m, transparentny

Taśma pakowa Dalpo, cicha, akrylowa, 48mmx54m, transparentny

kod: TC28
pojutrze u Ciebie
7,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5S, okrągła, 4mm, czarny

Marker suchościeralny Pentel Maxiflo MWL5S, okrągła, 4mm, czarny

kod: MK434
pojutrze u Ciebie
8 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Przekładki do segregatora Esselte, kartonowe,  A4, 5 kart, mix kolorów

Przekładki do segregatora Esselte, kartonowe, A4, 5 kart, mix kolorów

kod: PL94
pojutrze u Ciebie
5,29 zł brutto
(10,58 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Płyn do dezynfekcji rąk Kala AntyWirus Peppermint, 70% alk., 5 l

Płyn do dezynfekcji rąk Kala AntyWirus Peppermint, 70% alk., 5 l

kod: SC909
pojutrze u Ciebie
78,59 zł brutto
(15,72 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford Esse, A4, w kratkę, 50 kartek, okładka kartonowa, mix kolorów

Kołonotatnik Oxford Esse, A4, w kratkę, 50 kartek, okładka kartonowa, mix kolorów

kod: ZS834
pojutrze u Ciebie
18,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A5 VauPe FCK, szerokość grzbietu 75mm, do 500 kartek, szary

Segregator A5 VauPe FCK, szerokość grzbietu 75mm, do 500 kartek, szary

kod: SG315
pojutrze u Ciebie
12,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa mielona Dallmayr Prodomo Naturmild, 500g

Kawa mielona Dallmayr Prodomo Naturmild, 500g

kod: KW552
pojutrze u Ciebie
43,98 zł brutto
(8,80 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.