• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, twardy, A5, niebieski

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, twardy, A5, niebieski

kod: SL1915
5 paź u Ciebie
2,60 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ołówek automatyczny Pentel A300, 0.5mm, z gumką, szary

Ołówek automatyczny Pentel A300, 0.5mm, z gumką, szary

kod: OA3
5 paź u Ciebie
15,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Długopis Pentel, Superb BK77, 0.7mm czerwony

Długopis Pentel, Superb BK77, 0.7mm czerwony

kod: DP43
5 paź u Ciebie
5,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Merida Jumbo Klasik, 1-warstwowy, 1 rolka, 9cmx220m, biały

Papier toaletowy Merida Jumbo Klasik, 1-warstwowy, 1 rolka, 9cmx220m, biały

kod: PT38
5 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
(9,99 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata biała smakowa w kopertach Irving, melonowa ze śliwką, 20 sztuk x 1.5g

Herbata biała smakowa w kopertach Irving, melonowa ze śliwką, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB523
5 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
(0,35 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Herbata zielona w kopertach Loyd Horeca Green Tea, 20 sztuk x 1.7g

Herbata zielona w kopertach Loyd Horeca Green Tea, 20 sztuk x 1.7g

kod: HB848
5 paź u Ciebie
-11%
8,99 zł brutto
8 zł brutto
(0,40 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 8,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta bąbelkowa Bong AirPro, K20, 370x480mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa Bong AirPro, K20, 370x480mm, 10 sztuk, biały

kod: KE429
5 paź u Ciebie
20,30 zł brutto
(2,03 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Podpaski Always Ultra, normal plus, 10 sztuk

Podpaski Always Ultra, normal plus, 10 sztuk

kod: CH84
5 paź u Ciebie
7,79 zł brutto
(0,78 zł/szt)
szt.
1 szt.
Wafle Wawel bez dodatku cukru, waniliowy, 110g

Wafle Wawel bez dodatku cukru, waniliowy, 110g

kod: PK747
5 paź u Ciebie
9,59 zł brutto
(8,72 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw herbat w kopertach Ahmad Tea, w zielonej skrzynce, 12 smaków, 120 sztuk x 2g

Zestaw herbat w kopertach Ahmad Tea, w zielonej skrzynce, 12 smaków, 120 sztuk x 2g

kod: HB437
5 paź u Ciebie
191,90 zł brutto
(1,60 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciasteczka jabłkowe Frank&Oli, dynia+gryka, bez cukru, 120 g

Ciasteczka jabłkowe Frank&Oli, dynia+gryka, bez cukru, 120 g

kod: PK636
5 paź u Ciebie
-6%
8,60 zł brutto
8,09 zł brutto
(6,74 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 8,60 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Napój czekoladowy Mokate, o smaku marcepanowym, 120g

Napój czekoladowy Mokate, o smaku marcepanowym, 120g

kod: KW743
5 paź u Ciebie
-27%
6,69 zł brutto
4,90 zł brutto
(4,08 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 6,69 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Praliny Goplana Jeżyki Coolki Dark, czekolada deserowa, 140g

Praliny Goplana Jeżyki Coolki Dark, czekolada deserowa, 140g

kod: HT319
5 paź u Ciebie
-22%
17,69 zł brutto
13,79 zł brutto
(9,85 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 17,69 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso, 16 sztuk

kod: KW51
5 paź u Ciebie
-7%
27,99 zł brutto
25,99 zł brutto
(1,62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, Koper włoski, 20 sztuk x 2g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, Koper włoski, 20 sztuk x 2g

kod: HB256
5 paź u Ciebie
4,69 zł brutto
(0,23 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton ozdobny Galeria Papieru, płótno, A4, 240g/m2, 20 arkuszy, kremowy

Karton ozdobny Galeria Papieru, płótno, A4, 240g/m2, 20 arkuszy, kremowy

kod: OP138
5 paź u Ciebie
14,19 zł brutto
(0,71 zł/arkusz)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Merida, jednowarstwowy, w składce V, 200 składek, biały

Ręcznik papierowy Merida, jednowarstwowy, w składce V, 200 składek, biały

kod: RP13
5 paź u Ciebie
8,59 zł brutto
(8,59 zł/binda)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, biały

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, biały

kod: SL278
5 paź u Ciebie
2,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekoladki After Eight, miętowy, 200g

Czekoladki After Eight, miętowy, 200g

kod: PK29
5 paź u Ciebie
26,79 zł brutto
(13,40 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella,  A5, dzienny, czarny

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A5, dzienny, czarny

kod: BJ97
5 paź u Ciebie
-22%
36,20 zł brutto
28,29 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 36,20 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nawilżacz do palców Office Products, eukaliptus, 20ml + 25% gratis

Nawilżacz do palców Office Products, eukaliptus, 20ml + 25% gratis

kod: NW15
5 paź u Ciebie
4,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw herbat owocowych w kopertach BiFix Kompozycja 6 smaków,  30 sztuk x 2g

Zestaw herbat owocowych w kopertach BiFix Kompozycja 6 smaków, 30 sztuk x 2g

kod: HB1000
5 paź u Ciebie
14,29 zł brutto
(0,48 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Kinder Bueno White, z nadzieniem mleczno-orzechowym, 39g, 30 sztuk

Baton Kinder Bueno White, z nadzieniem mleczno-orzechowym, 39g, 30 sztuk

kod: PK711
5 paź u Ciebie
107,90 zł brutto
(276,67 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka kartonowa z gumką Interdruk, A4 +, 300g/m2, zielony

Teczka kartonowa z gumką Interdruk, A4 +, 300g/m2, zielony

kod: SL1758
5 paź u Ciebie
5,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford Kids, A4, miękka oprawa, 32 kartki, mix wzorów

Zeszyt w kratkę Oxford Kids, A4, miękka oprawa, 32 kartki, mix wzorów

kod: ZS803
5 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford Touch, A4, miękka oprawa, 32 kartki, mix kolorów

Zeszyt w kratkę Oxford Touch, A4, miękka oprawa, 32 kartki, mix kolorów

kod: ZS810
5 paź u Ciebie
9,72 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Milka & Oreo Original, waniliowy,  37g

Baton Milka & Oreo Original, waniliowy, 37g

kod: PK807
5 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
(11,32 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton zbożowy Bakalland BA! żurawina i pomarańcza, 40g

Baton zbożowy Bakalland BA! żurawina i pomarańcza, 40g

kod: PK347
5 paź u Ciebie
2 zł brutto
(5 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Krem do rąk Merida, silikonowo-glicerynowy, 500g

Krem do rąk Merida, silikonowo-glicerynowy, 500g

kod: ME11
5 paź u Ciebie
-12%
33,89 zł brutto
29,79 zł brutto
(5,96 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 33,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Naboje do pióra wiecznego Pelikan, krótkie, 6 sztuk, niebieski

Naboje do pióra wiecznego Pelikan, krótkie, 6 sztuk, niebieski

kod: BE65
5 paź u Ciebie
5,69 zł brutto
(0,95 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata czarna granulowana Saga, 90g

Herbata czarna granulowana Saga, 90g

kod: HB234
5 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(8,43 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zmiotka z szufelką Eco Natural by York reSTART, mix kolorów

Zmiotka z szufelką Eco Natural by York reSTART, mix kolorów

kod: MY145
5 paź u Ciebie
9,38 zł brutto
szt.
1 szt.
Szczotka do toalety York, z podstawką MINI

Szczotka do toalety York, z podstawką MINI

kod: SS1
5 paź u Ciebie
6,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Folia stretch, 0.5 x 95m, 1kg netto, 23µm, przezroczysty

Folia stretch, 0.5 x 95m, 1kg netto, 23µm, przezroczysty

kod: FB5
5 paź u Ciebie
-5%
25,17 zł brutto
23,85 zł brutto
(23,85 zł/1000 g)
Najniższa cena z 30 dni: 25,17 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe Pentel, BL57, 0.7mm, niebieski

Pióro kulkowe Pentel, BL57, 0.7mm, niebieski

kod: PE28
5 paź u Ciebie
-7%
11,89 zł brutto
11,09 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 11,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.