• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Wafle Wawel bez dodatku cukru, waniliowy, 110g

kod: PK747
5 paź u Ciebie
  • produkt nie zawiera: barwników, cukru, konserwantów, oleju palmowego
  • smak: waniliowy
  • waga: 110 g
  • ilość sztuk w opakowaniu: 1
  • ilość jednostek w opakowaniu zbiorczym: 10 szt.
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
9,59 zł brutto
(8,72 zł/100 g)
Dostępnych
56 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz 5 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

Wafle Wawel bez dodatku cukru, waniliowy, 110g

Kruche wafle wypełnione po brzegi aromatycznym waniliowym nadzieniem- rozkoszuj się tym smakołykiem o każdej porze dnia

Odkryj idealne połączenie chrupkości i kremowej konsystencji z waflami waniliowymi Wawel. Te pyszne smakołyki składają się z chrupiącego, lekkiego waflowego ciasteczka, wypełnionego po brzegi aromatycznym waniliowym kremem, który stanowi 67% wagi produktu. Ciesz się przyjemną słodyczą gładkiego i kremowego nadzienia waniliowego, którego intensywny aromat zaspokoi Twoją ochotę na słodycze. Wafle Wawel są produkowane z najwyższej jakości składników, dzięki czemu stanowią pyszną, przekąskę, którą możesz się cieszyć o każdej porze dnia. Zamów już dziś waniliowe wafle Wawel bez dodatku cukru w opakowaniu 110g i delektuj się ich wyjątkowym smakiem kiedy tylko masz ochotę.

Wafle Wawel bez dodatku cukru, waniliowy, 110g

Wafle bez dodatku cukru- idealna dla diabetyków oraz osób dbających o linię

Wafle Waniliowe Wawel to bezcukrowy smakołyk,  idealne dla diabetyków oraz osób chcących ograniczyć spożycie cukru w swojej diecie np. dla zachowania szczupłej sylwetki. Wafle te nie zawierają cukru dodanego a pomimo to są słodkie. Wynika to z obecności w ich składzie naturalnie występujących cukrów oraz substancji słodzącej maltitolu. Bez szkodliwych skutków ubocznych, które mogą być spowodowane nadmiernym spożyciem cukru, z waflami Wawel możesz zaspokoić swoje pragnienia z każdym kęsem. Wybierz zdrowsza alternatywę dla tradycyjnych słodyczy i sięgnij po waniliowe wafle Wawel bez dodatku cukru jeszcze dziś!

Specyfikacja

Wafle Wawel bez dodatku cukru, waniliowy, 110g

produkt nie zawiera
barwników, cukru, konserwantów, oleju palmowego
smak
waniliowy
waga
110 g
ilość sztuk w opakowaniu
1
ilość jednostek w opakowaniu zbiorczym
10 szt.
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze
wartość odżywczaw 100g
wartość energetyczna 2030 kJ/474 kcal
tłuszcz:28 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone15 g
węglowodany51 g
w tym cukry12 g
alkohole wielowodorotlenowe (poliole)7 g
błonnik1,2 g
białko9,8 g
sól0,57 g

 

 

Składniki

mąka pszenna

tłuszcz palmowy
mleko w proszku odtłuszczone
substancja słodząca: maltitol
serwatka w proszku (z mleka)
olej rzepakowy
aromat naturalny
sól
emulgator: lecytyny (z rzepaku)
substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu
żółtko jaj w proszku
substancja słodząca: sukraloza
Tekst dotyczący alergenów
Może zawierać soję, orzeszki arachidowe, orzechy laskowe.
Inne tej marki
Cukierki Wawel trufle, w czekoladzie, 1kg

Cukierki Wawel trufle, w czekoladzie, 1kg

kod: PK430
5 paź u Ciebie
45,09 zł brutto
(4,51 zł/100 g)
opak
1 opak
Mieszanka Krakowska, mix owocowy, 1kg

Mieszanka Krakowska, mix owocowy, 1kg

kod: PK149
5 paź u Ciebie
44,19 zł brutto
(4,42 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 1kg

Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 1kg

kod: CK65
5 paź u Ciebie
36,40 zł brutto
(3,64 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Wawel Tofflairs, karmelowo-czekoladowy, 1kg

Cukierki Wawel Tofflairs, karmelowo-czekoladowy, 1kg

kod: CK57
5 paź u Ciebie
42,39 zł brutto
(4,24 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Wawel Fresh&Fruity, mix owocowy, 1kg

Galaretki Wawel Fresh&Fruity, mix owocowy, 1kg

kod: CK21
5 paź u Ciebie
44,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
opak
1 opak
Karmelki Kukułki Wawel, 1kg

Karmelki Kukułki Wawel, 1kg

kod: CK9
5 paź u Ciebie
33,98 zł brutto
(3,40 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 250g

Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 250g

kod: CK109
5 paź u Ciebie
13,99 zł brutto
(5,60 zł/100 g)
opak
1 opak
Karmelki Raczki Wawel, 1kg

Karmelki Raczki Wawel, 1kg

kod: CK23
5 paź u Ciebie
34,78 zł brutto
(3,48 zł/100 g)
opak
1 opak
Czekolada Wawel Premium 90% cocoa, gorzka, 90g

Czekolada Wawel Premium 90% cocoa, gorzka, 90g

kod: PK832
5 paź u Ciebie
17,39 zł brutto
(19,32 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

kod: CK22
5 paź u Ciebie
32,99 zł brutto
(3,30 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg

Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg

kod: HT88
5 paź u Ciebie
32,89 zł brutto
(3,29 zł/100 g)
opak
1 opak
Gorzka czekolada Wawel Premium 64%, skórka pomarańczy, 90g

Gorzka czekolada Wawel Premium 64%, skórka pomarańczy, 90g

kod: PK1086
5 paź u Ciebie
16,89 zł brutto
(18,77 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Wawel malaga, 2.5kg

Cukierki Wawel malaga, 2.5kg

kod: CK125
5 paź u Ciebie
149,90 zł brutto
(6 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Michałki Wawel, orzechowy w białej czekoladzie, 1kg

Cukierki Michałki Wawel, orzechowy w białej czekoladzie, 1kg

kod: CK87
5 paź u Ciebie
44,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Michałki Zamkowe Wawel, orzechowy w deserowej czekoladzie, 1kg

Cukierki Michałki Zamkowe Wawel, orzechowy w deserowej czekoladzie, 1kg

kod: CK64
5 paź u Ciebie
45,60 zł brutto
(4,56 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Michałki Wawel, kokosowy w deserowej czekoladzie, 1kg

Cukierki Michałki Wawel, kokosowy w deserowej czekoladzie, 1kg

kod: CK39
5 paź u Ciebie
44,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
opak
1 opak