• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Kalendarz ścienny Udziałowiec 2027, 310x680mm, trójdzielny płaski, łódki

Kalendarz ścienny Udziałowiec 2027, 310x680mm, trójdzielny płaski, łódki

kod: BJ582
5 paź u Ciebie
12,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta rozszerzana Bong, E4 z paskiem HK, 25 sztuk, brązowy

Koperta rozszerzana Bong, E4 z paskiem HK, 25 sztuk, brązowy

kod: KE439
5 paź u Ciebie
-9%
34,10 zł brutto
31,19 zł brutto
(1,25 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 34,10 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata czarna bezkofeinowa w kopertach Tetley Decaf S&T, 25 sztuk x 2g

Herbata czarna bezkofeinowa w kopertach Tetley Decaf S&T, 25 sztuk x 2g

kod: HB989
5 paź u Ciebie
10,39 zł brutto
(0,42 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zegar ścienny Hama Elba, 25cm, tarcza kolor biały, rama kolor czarny

Zegar ścienny Hama Elba, 25cm, tarcza kolor biały, rama kolor czarny

kod: AB82
5 paź u Ciebie
50,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa NC, B5, klejona na mokro NK, 50 sztuk, brązowy

Koperta standardowa NC, B5, klejona na mokro NK, 50 sztuk, brązowy

kod: KE104
5 paź u Ciebie
11,49 zł brutto
(0,23 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Kakao DecoMorreno, ciemne, 80g

Kakao DecoMorreno, ciemne, 80g

kod: KW214
5 paź u Ciebie
10,39 zł brutto
(12,99 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker permanentny Herlitz Colli, okrągła, 1- 4mm, czarny

Marker permanentny Herlitz Colli, okrągła, 1- 4mm, czarny

kod: MK190
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona w torebkach Dilmah Jasmine, jaśmin, 50 x 1.5g

Herbata zielona w torebkach Dilmah Jasmine, jaśmin, 50 x 1.5g

kod: HB665
5 paź u Ciebie
21,39 zł brutto
(0,43 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata biała smakowa w kopertach Irving, figowa z gruszką, 20 sztuk x 1.5g

Herbata biała smakowa w kopertach Irving, figowa z gruszką, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB525
5 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
(0,35 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Bifix, rumianek, 20 sztuk x 1.75g

Herbata ziołowa w torebkach Bifix, rumianek, 20 sztuk x 1.75g

kod: HB766
5 paź u Ciebie
4,59 zł brutto
(0,23 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Saga, malina, 20 sztuk x 1.7g

Herbata owocowa w torebkach Saga, malina, 20 sztuk x 1.7g

kod: HB346
5 paź u Ciebie
5,67 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nespresso Stockholm Lungo, 10 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nespresso Stockholm Lungo, 10 sztuk

kod: KW221
5 paź u Ciebie
33,30 zł brutto
(3,33 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Chusteczki nawilżane do dezynfekcji rąk i powierzchni Merida DDR+, w rolce 15m, 100 sztuk

Chusteczki nawilżane do dezynfekcji rąk i powierzchni Merida DDR+, w rolce 15m, 100 sztuk

kod: CH144
5 paź u Ciebie
35,99 zł brutto
(0,36 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Loyd Ceylon, 100 sztuk x 2g

Herbata czarna w torebkach Loyd Ceylon, 100 sztuk x 2g

kod: HB154
5 paź u Ciebie
17,79 zł brutto
(0,18 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Bombonierka Milka Dziękuję/Thank You, 110g

Bombonierka Milka Dziękuję/Thank You, 110g

kod: PK598
5 paź u Ciebie
19,50 zł brutto
(17,73 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Katrin Jumbo Gigant Classic, 2-warstwowy, w rolce, 8.8cmx130m, 12 sztuk, biały

Papier toaletowy Katrin Jumbo Gigant Classic, 2-warstwowy, w rolce, 8.8cmx130m, 12 sztuk, biały

kod: PT179
5 paź u Ciebie
-29%
126,90 zł brutto
90,29 zł brutto
(7,52 zł/rolka)
Najniższa cena z 30 dni: 126,90 zł
szt.
1 szt.
Ciasteczka  marchewkowe Frank&Oli, płatki jaglane z siemieniem lnianym i kardamonem, bez cukru, 120 g

Ciasteczka marchewkowe Frank&Oli, płatki jaglane z siemieniem lnianym i kardamonem, bez cukru, 120 g

kod: PK630
5 paź u Ciebie
7,21 zł brutto
(6,01 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Cashmir, 2- warstwowy, w roli, 2 rolki, biały

Ręcznik papierowy Cashmir, 2- warstwowy, w roli, 2 rolki, biały

kod: RP220
5 paź u Ciebie
-23%
13,59 zł brutto
10,49 zł brutto
(5,25 zł/rolkę)
Najniższa cena z 30 dni: 13,59 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ręcznik papierowy Merida, 2-warstwowy, 6x150m, w roli, 6 rolek, biały

Ręcznik papierowy Merida, 2-warstwowy, 6x150m, w roli, 6 rolek, biały

kod: RP27
5 paź u Ciebie
162,90 zł brutto
(27,15 zł/rolkę)
opak
1 opak
Marker olejowy edding 790, okrągła, 2-3mm biały

Marker olejowy edding 790, okrągła, 2-3mm biały

kod: MK646
5 paź u Ciebie
15,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek,  jasnozielony

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, jasnozielony

kod: SL1268
5 paź u Ciebie
2,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x680mm pejzaże

Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x680mm pejzaże

kod: BJ138
5 paź u Ciebie
-31%
18,86 zł brutto
12,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 18,86 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Merida Economy, jednowarstwowy, w składce V, 20x200 składek, biały

Ręcznik papierowy Merida Economy, jednowarstwowy, w składce V, 20x200 składek, biały

kod: RP88
5 paź u Ciebie
97,08 zł brutto
(4,85 zł/binda)
opak
1 opak
Kawa mielona Lavazza Qualita Rossa, puszka, 250g

Kawa mielona Lavazza Qualita Rossa, puszka, 250g

kod: KW484
5 paź u Ciebie
31 zł brutto
(12,40 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Ahmad Tea Classical, 6 smaków, 60 sztuk x 2g

Herbata czarna w torebkach Ahmad Tea Classical, 6 smaków, 60 sztuk x 2g

kod: HB294
5 paź u Ciebie
34,59 zł brutto
(0,58 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Zestaw herbat w kopertach BiFix, Kompozycja 6 herbat czarnych,  6 smaków, 60 sztuk x 2g

Zestaw herbat w kopertach BiFix, Kompozycja 6 herbat czarnych, 6 smaków, 60 sztuk x 2g

kod: HB431
5 paź u Ciebie
27,08 zł brutto
(0,45 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Foxy Mega, 3-warstwowy, 4 rolki, biały

Papier toaletowy Foxy Mega, 3-warstwowy, 4 rolki, biały

kod: PT157
5 paź u Ciebie
15,29 zł brutto
(3,82 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw herbat owocowych w kopertach Teekanne Magic Winter Collection, 6 smaków, 30 sztuk (6x5 sztuk), 72.5g

Zestaw herbat owocowych w kopertach Teekanne Magic Winter Collection, 6 smaków, 30 sztuk (6x5 sztuk), 72.5g

kod: HB751
5 paź u Ciebie
18,09 zł brutto
(0,60 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ciastka zbożowe Belvita, orzechy i miód, 300g

Ciastka zbożowe Belvita, orzechy i miód, 300g

kod: PK84
5 paź u Ciebie
10,34 zł brutto
(3,45 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumka ołówkowa Pelikan AS 40, biały

Gumka ołówkowa Pelikan AS 40, biały

kod: GM51
5 paź u Ciebie
2,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Bounty, kokosowy w czekoladzie, 57g

Baton Bounty, kokosowy w czekoladzie, 57g

kod: PK271
5 paź u Ciebie
4,29 zł brutto
(7,53 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis Fruity, owocowy, zapas, 5l

Mydło w płynie Attis Fruity, owocowy, zapas, 5l

kod: MD324
5 paź u Ciebie
25,99 zł brutto
(5,20 zł/l)
szt.
1 szt.
Krem do rąk Garnier, skóra extra sucha, 75ml

Krem do rąk Garnier, skóra extra sucha, 75ml

kod: ME45
5 paź u Ciebie
19,79 zł brutto
(26,39 zł/100 ml)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Krem do rąk i paznokci Ziaja Kozie Mleko, 80 ml

Krem do rąk i paznokci Ziaja Kozie Mleko, 80 ml

kod: ME47
5 paź u Ciebie
12,19 zł brutto
(15,24 zł/100 ml)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, czarny

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, czarny

kod: SL1296
5 paź u Ciebie
1,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.