• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Taśma pakowa Grand, papierowa, 48mmx200m, brązowy

Taśma pakowa Grand, papierowa, 48mmx200m, brązowy

kod: TC279
12 paź u Ciebie
55,13 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Laminator Wallner DWL-4CF, A4+, srebrno-czarny

Laminator Wallner DWL-4CF, A4+, srebrno-czarny

kod: LM25
wydłużony czas dostawy
365,36 zł brutto
szt.
1 szt.
Ramka magnetyczna Durable Duraframe Magnetic, A6, 5 sztuk, srebrny

Ramka magnetyczna Durable Duraframe Magnetic, A6, 5 sztuk, srebrny

kod: TI825
13 paź u Ciebie
87,39 zł brutto
opak
1 opak
Kieszeń na dokumenty Durable, samoprzylepna, A3, pionowa, 5 sztuk, przezroczysty

Kieszeń na dokumenty Durable, samoprzylepna, A3, pionowa, 5 sztuk, przezroczysty

kod: TI1083
13 paź u Ciebie
160,90 zł brutto
szt.
1 szt.
System paneli informacyjnych Durable Vario Wall 5, ścienny, A4, 5 paneli, czerwony

System paneli informacyjnych Durable Vario Wall 5, ścienny, A4, 5 paneli, czerwony

kod: PC366
13 paź u Ciebie
-9%
179,90 zł brutto
163,90 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 179,90 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Ramka elektrostatyczna Durable, na szyby, A4, 5 sztuk, szary

Ramka elektrostatyczna Durable, na szyby, A4, 5 sztuk, szary

kod: TI881
13 paź u Ciebie
150,90 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kieszeń magazynowa Durable Outdoor, z opaską ściągającą, wodoodporna, A3,  5 sztuk, transparentny

Kieszeń magazynowa Durable Outdoor, z opaską ściągającą, wodoodporna, A3, 5 sztuk, transparentny

kod: TI786
13 paź u Ciebie
175,90 zł brutto
(35,18 zł/szt)
opak
1 opak
Ramka magnetyczna Durable Duraframe Magnetic, A3, 5 sztuk, czarny

Ramka magnetyczna Durable Duraframe Magnetic, A3, 5 sztuk, czarny

kod: TI249
13 paź u Ciebie
237,89 zł brutto
opak
1 opak
Stojak na prospekty Durable Combiboxx XL, A4, 5 kieszeni, przezroczysty

Stojak na prospekty Durable Combiboxx XL, A4, 5 kieszeni, przezroczysty

kod: PC162
13 paź u Ciebie
214,91 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka z przegródkami Leitz Recycle, A4, 5 przegródek, niebieski

Teczka z przegródkami Leitz Recycle, A4, 5 przegródek, niebieski

kod: TH167
8 paź u Ciebie
57,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Stojak na dokumenty Kensington InSight Plus, do 50 kartek, szary

Stojak na dokumenty Kensington InSight Plus, do 50 kartek, szary

kod: PC227
9 paź u Ciebie
96,59 zł brutto
szt.
1 szt.
Kieszeń magazynowa Durable, z zakładką, A6, pozioma, 50 sztuk, granatowy

Kieszeń magazynowa Durable, z zakładką, A6, pozioma, 50 sztuk, granatowy

kod: TI1029
13 paź u Ciebie
277 zł brutto
(5,54 zł/szt)
opak
1 opak
Kieszeń magnetyczna Durable, A5, pozioma, 50 sztuk, granatowy

Kieszeń magnetyczna Durable, A5, pozioma, 50 sztuk, granatowy

kod: IT217
7 paź u Ciebie
784,99 zł brutto
(15,70 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kieszeń magnetyczna Durable, A5, pozioma, 50 sztuk, żółty

Kieszeń magnetyczna Durable, A5, pozioma, 50 sztuk, żółty

kod: IT218
13 paź u Ciebie
607,99 zł brutto
(12,16 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kieszeń magnetyczna Durable, A6, pozioma, 50 sztuk, granatowy

Kieszeń magnetyczna Durable, A6, pozioma, 50 sztuk, granatowy

kod: TI774
13 paź u Ciebie
523 zł brutto
(10,46 zł/szt)
opak
1 opak
Kieszeń magnetyczna Durable, A6, pozioma, 50 sztuk, żółty

Kieszeń magnetyczna Durable, A6, pozioma, 50 sztuk, żółty

kod: TI775
13 paź u Ciebie
583 zł brutto
(11,66 zł/szt)
opak
1 opak
Zszywacz elektryczny Rapid Pro 90EC, do 50 kartek, biało-czarny

Zszywacz elektryczny Rapid Pro 90EC, do 50 kartek, biało-czarny

kod: ZA442
9 paź u Ciebie
1987,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Zszywacz elektryczny Rapid Supreme 5050e, do 50 kartek, biało-czarny

Zszywacz elektryczny Rapid Supreme 5050e, do 50 kartek, biało-czarny

kod: ZA443
9 paź u Ciebie
3108,98 zł brutto
szt.
1 szt.
Kieszeń magazynowa Durable, z uchwytami z drutu, A4, pionowa, 50 sztuk, granatowy

Kieszeń magazynowa Durable, z uchwytami z drutu, A4, pionowa, 50 sztuk, granatowy

kod: TI936
13 paź u Ciebie
758,98 zł brutto
(15,18 zł/szt)
opak
1 opak
Kieszeń magazynowa Durable, z zakładką, A4, pozioma, 50 sztuk, granatowy

Kieszeń magazynowa Durable, z zakładką, A4, pozioma, 50 sztuk, granatowy

kod: TI718
13 paź u Ciebie
544,99 zł brutto
(10,90 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nespresso Business Finezzo, 50 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nespresso Business Finezzo, 50 sztuk

kod: KW441
wydłużony czas dostawy
-9%
147,48 zł brutto
133,90 zł brutto
(2,68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 147,48 zł
opak
1 opak
Listwa wsuwana Leitz, A4, 6mm, do 60 kartek, 50 sztuk, przezroczysty

Listwa wsuwana Leitz, A4, 6mm, do 60 kartek, 50 sztuk, przezroczysty

kod: GB848
9 paź u Ciebie
129,10 zł brutto
(129,10 zł/szt)
opak
1 opak
Segregator A4 Leitz Solid Active, PP, 82mm, do 500 kartek, jasnoczerwony

Segregator A4 Leitz Solid Active, PP, 82mm, do 500 kartek, jasnoczerwony

kod: SG771
9 paź u Ciebie
72,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Bindownica ręczna Fellowes Quasar+ 500, do 500 kartek, srebrny

Bindownica ręczna Fellowes Quasar+ 500, do 500 kartek, srebrny

kod: BD2
9 paź u Ciebie
1346,57 zł brutto
szt.
1 szt.
Zszywki Rapid Elju, 5mm, 5000 sztuk, srebrny

Zszywki Rapid Elju, 5mm, 5000 sztuk, srebrny

kod: ZW213
9 paź u Ciebie
46,69 zł brutto
opak
1 opak
Pasta BHP Chemika, mydlana, 500g

Pasta BHP Chemika, mydlana, 500g

kod: SC1075
wydłużony czas dostawy
4,90 zł brutto
(0,98 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik Reis Egypt, bawełna frotte, 70x140cm, 500g/m2, miętowy

Ręcznik Reis Egypt, bawełna frotte, 70x140cm, 500g/m2, miętowy

kod: OL13
12 paź u Ciebie
-7%
44,49 zł brutto
41,29 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 44,49 zł
szt.
1 szt.
Emulsja myjąca Octenisan, do ciała i włosów, do dezynfekcji, 500ml

Emulsja myjąca Octenisan, do ciała i włosów, do dezynfekcji, 500ml

kod: SC1232
wydłużony czas dostawy
31,68 zł brutto
(63,36 zł/l)
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Grand GR 505, A4, biały

Skoroszyt plastikowy bez oczek Grand GR 505, A4, biały

kod: SL1612
12 paź u Ciebie
1,80 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywacz elektryczny Rapid Supreme 5080e, do 80 kartek, czarno-czerwony

Zszywacz elektryczny Rapid Supreme 5080e, do 80 kartek, czarno-czerwony

kod: ZA452
9 paź u Ciebie
3621,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Zszywacz elektryczny Rapid Supreme 5080e, do 80 kartek, biało-czarny

Zszywacz elektryczny Rapid Supreme 5080e, do 80 kartek, biało-czarny

kod: ZA453
9 paź u Ciebie
3621,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Taśma antypoślizgowa Durable Duraline Grip, 50mmx15m, czarny

Taśma antypoślizgowa Durable Duraline Grip, 50mmx15m, czarny

kod: TE22
13 paź u Ciebie
175,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Dziurkacz Leitz 5180, do 65 kartek, czerwony

Dziurkacz Leitz 5180, do 65 kartek, czerwony

kod: DK30
9 paź u Ciebie
533,28 zł brutto
szt.
1 szt.
Dziurkacz Leitz 5180, do 65 kartek, niebieski

Dziurkacz Leitz 5180, do 65 kartek, niebieski

kod: DK37
9 paź u Ciebie
518,37 zł brutto
szt.
1 szt.
Regał na kółkach Durable 74/59, 528x748x592mm, drewno, szary

Regał na kółkach Durable 74/59, 528x748x592mm, drewno, szary

kod: RG183
13 paź u Ciebie
862,99 zł brutto
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.