• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Koperta bąbelkowa NC, H/18, 290x370mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa NC, H/18, 290x370mm, 10 sztuk, biały

kod: KE203
5 paź u Ciebie
10,89 zł brutto
(1,09 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbatniki Leibniz Minis Choco, maślany w mlecznej czekoladzie,  100g

Herbatniki Leibniz Minis Choco, maślany w mlecznej czekoladzie, 100g

kod: HT172
5 paź u Ciebie
6,90 zł brutto
(6,90 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pastele olejne Pentel, 12 kolorów

Pastele olejne Pentel, 12 kolorów

kod: BV8
5 paź u Ciebie
8,77 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Praliny Lindt Lindor Milk, czekolada mleczna, 1kg

Praliny Lindt Lindor Milk, czekolada mleczna, 1kg

kod: PK848
5 paź u Ciebie
-8%
179,46 zł brutto
164,91 zł brutto
(16,49 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 179,46 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karmelki Raczki Wawel, 1kg

Karmelki Raczki Wawel, 1kg

kod: CK23
5 paź u Ciebie
34,78 zł brutto
(3,48 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z dziką różą, 20 sztuk x 2,7g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z dziką różą, 20 sztuk x 2,7g

kod: HB627
5 paź u Ciebie
6,29 zł brutto
(0,31 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Merida, jednowarstwowy, w składce V, 200 składek, zielony

Ręcznik papierowy Merida, jednowarstwowy, w składce V, 200 składek, zielony

kod: RP12
5 paź u Ciebie
6,59 zł brutto
(6,59 zł/binda)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Merida, jednowarstwowy, w składce V, 200 składek, biały

Ręcznik papierowy Merida, jednowarstwowy, w składce V, 200 składek, biały

kod: RP13
5 paź u Ciebie
8,59 zł brutto
(8,59 zł/binda)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, czarny

Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, czarny

kod: SL283
5 paź u Ciebie
2,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekoladki After Eight, miętowy, 200g

Czekoladki After Eight, miętowy, 200g

kod: PK29
5 paź u Ciebie
26,79 zł brutto
(13,40 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella,  A5, dzienny, czarny

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A5, dzienny, czarny

kod: BJ97
5 paź u Ciebie
-22%
36,20 zł brutto
28,29 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 36,20 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Soft, A4, 450g/m2, 20mm, czarny

Teczka kartonowa z gumką VauPe Soft, A4, 450g/m2, 20mm, czarny

kod: SL314
5 paź u Ciebie
8 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa mielona Woseba Maestro, 250g

Kawa mielona Woseba Maestro, 250g

kod: KW450
5 paź u Ciebie
19,79 zł brutto
(7,92 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w kopertach Loyd Gold Tea, 500 sztuk x 2g

Herbata czarna w kopertach Loyd Gold Tea, 500 sztuk x 2g

kod: HB611
5 paź u Ciebie
118,90 zł brutto
(0,24 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Zestaw herbat owocowych w kopertach BiFix Kompozycja 6 smaków,  30 sztuk x 2g

Zestaw herbat owocowych w kopertach BiFix Kompozycja 6 smaków, 30 sztuk x 2g

kod: HB1000
5 paź u Ciebie
14,29 zł brutto
(0,48 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Scotch 309 (S5066F6), akrylowa, 50mmx66m, transparentny

Taśma pakowa Scotch 309 (S5066F6), akrylowa, 50mmx66m, transparentny

kod: TC165
5 paź u Ciebie
18,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Krem do rąk Merida, silikonowo-glicerynowy, 500g

Krem do rąk Merida, silikonowo-glicerynowy, 500g

kod: ME11
5 paź u Ciebie
-12%
33,89 zł brutto
29,79 zł brutto
(5,96 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 33,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, żółty

Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, żółty

kod: SL363
5 paź u Ciebie
18,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wkładki higieniczne Bella Panty New, 60 sztuk

Wkładki higieniczne Bella Panty New, 60 sztuk

kod: HK11
5 paź u Ciebie
9,09 zł brutto
(0,15 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekolada Milka, mleczna, 90g

Czekolada Milka, mleczna, 90g

kod: PK599
5 paź u Ciebie
6,89 zł brutto
(7,66 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna granulowana Saga, 90g

Herbata czarna granulowana Saga, 90g

kod: HB234
5 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(8,43 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty na biurko Office Products, A4, plastikowa, transparentny fioletowy

Półka na dokumenty na biurko Office Products, A4, plastikowa, transparentny fioletowy

kod: PC184
5 paź u Ciebie
-14%
13,28 zł brutto
11,39 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 13,28 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, różowy

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, różowy

kod: SL1301
5 paź u Ciebie
1,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, fioletowy

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, fioletowy

kod: SL1302
5 paź u Ciebie
1,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zmiotka z szufelką Eco Natural by York reSTART, mix kolorów

Zmiotka z szufelką Eco Natural by York reSTART, mix kolorów

kod: MY145
5 paź u Ciebie
9,38 zł brutto
szt.
1 szt.
Szczotka do toalety York, z podstawką MINI

Szczotka do toalety York, z podstawką MINI

kod: SS1
5 paź u Ciebie
6,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Folia stretch, 0.5 x 95m, 1kg netto, 23µm, przezroczysty

Folia stretch, 0.5 x 95m, 1kg netto, 23µm, przezroczysty

kod: FB5
5 paź u Ciebie
-5%
25,17 zł brutto
23,85 zł brutto
(23,85 zł/1000 g)
Najniższa cena z 30 dni: 25,17 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Długopis żelowy Pentel Hybrid Gel K118, 0.8mm, biały

Długopis żelowy Pentel Hybrid Gel K118, 0.8mm, biały

kod: DP287
5 paź u Ciebie
7,88 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Foliopaki kurierskie 02 NC, HK, 225x325+50 mm, 100 sztuk, szary

Foliopaki kurierskie 02 NC, HK, 225x325+50 mm, 100 sztuk, szary

kod: KE769
5 paź u Ciebie
37,88 zł brutto
(0,38 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Zeszyt w linie Oxford easyBook 3 w 1, A4, 60 kartek, mix kolorów

Zeszyt w linie Oxford easyBook 3 w 1, A4, 60 kartek, mix kolorów

kod: ZS1165
5 paź u Ciebie
23,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w piramidkach Lipton Green Tea, mandarynka z pomarańczą, 20 sztuk x 1.2g

Herbata zielona smakowa w piramidkach Lipton Green Tea, mandarynka z pomarańczą, 20 sztuk x 1.2g

kod: HB29
5 paź u Ciebie
9,38 zł brutto
(0,47 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata biała aromatyzowana w piramidkach Lipton, malina, 20 sztuk x 1.5g

Herbata biała aromatyzowana w piramidkach Lipton, malina, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB1065
5 paź u Ciebie
9,38 zł brutto
(0,47 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah, czarna porzeczka, 20 sztuk x 1.5g

Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah, czarna porzeczka, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB242
5 paź u Ciebie
8,99 zł brutto
(0,45 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w torebkach Vitax Inspirations, cytryna, 20 sztuk x 1.5g

Herbata zielona smakowa w torebkach Vitax Inspirations, cytryna, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB70
5 paź u Ciebie
6,59 zł brutto
(0,33 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, malina i grapefruit, 20 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, malina i grapefruit, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB911
5 paź u Ciebie
5,39 zł brutto
(0,27 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.