• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Herbata zielona smakowa w kopertach Teekanne Zen Chai, cytryna i mango, 20 sztuk x 1.75g

Herbata zielona smakowa w kopertach Teekanne Zen Chai, cytryna i mango, 20 sztuk x 1.75g

kod: HB384
jutro u Ciebie
6,29 zł brutto
(0,31 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona w torebkach Herbapol, z wiśnią, 20 sztuk x 1.7g

Herbata zielona w torebkach Herbapol, z wiśnią, 20 sztuk x 1.7g

kod: HB628
jutro u Ciebie
7,20 zł brutto
(0,36 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nespresso Volluto, 10 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nespresso Volluto, 10 sztuk

kod: KW106
jutro u Ciebie
29,09 zł brutto
(2,91 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Chusteczki higieniczne Tork 120380, ekstra miękkie, w kartoniku, 100 sztuk

Chusteczki higieniczne Tork 120380, ekstra miękkie, w kartoniku, 100 sztuk

kod: CH1
jutro u Ciebie
9,19 zł brutto
(0,09 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Klips archiwizacyjny Argo, 100mm, 50 sztuk, biały

Klips archiwizacyjny Argo, 100mm, 50 sztuk, biały

kod: TQ12
jutro u Ciebie
31,39 zł brutto
(0,63 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Listwa wsuwana Argo Standard, 9/10mm, do 50 kartek, 50 sztuk czarne

Listwa wsuwana Argo Standard, 9/10mm, do 50 kartek, 50 sztuk czarne

kod: GB508
jutro u Ciebie
29,99 zł brutto
(0,60 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Miotła z trzonkiem wzmocnionym Eco Natural by York, 120cm, czarno- szary, kij+końcówka

Miotła z trzonkiem wzmocnionym Eco Natural by York, 120cm, czarno- szary, kij+końcówka

kod: MY67
jutro u Ciebie
23,89 zł brutto
szt.
1 szt.
Ofertówki krystaliczne Viking, "L", A4, 145µm, 25 sztuk, transparentny

Ofertówki krystaliczne Viking, "L", A4, 145µm, 25 sztuk, transparentny

kod: KO111
jutro u Ciebie
15,19 zł brutto
(0,61 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa ziarnista Tchibo Professional Espresso, 1kg

Kawa ziarnista Tchibo Professional Espresso, 1kg

kod: KW287
jutro u Ciebie
68,19 zł brutto
(6,82 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Woseba Ti Meriti Crema E Aroma, 1kg

Kawa ziarnista Woseba Ti Meriti Crema E Aroma, 1kg

kod: KW511
jutro u Ciebie
72,29 zł brutto
(7,23 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Krówka, mleczny, 1kg

Cukierki Mieszko Krówka, mleczny, 1kg

kod: CK179
jutro u Ciebie
-9%
23,09 zł brutto
21,09 zł brutto
(2,11 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 23,09 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, żurawina i malina, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, żurawina i malina, 20 sztuk x 2g

kod: HB9
jutro u Ciebie
5,69 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, czerwony

Skoroszyt plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, czerwony

kod: SL1497
jutro u Ciebie
1,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Katrin ZZ plus 65968, dwuwarstwowy, w składce ZZ, 20x150 składek, biały

Ręcznik papierowy Katrin ZZ plus 65968, dwuwarstwowy, w składce ZZ, 20x150 składek, biały

kod: RP65
jutro u Ciebie
141,49 zł brutto
(7,07 zł/binda)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Wafel Tofinek Tago, z nadzieniem karmelowym, 40g, 24 sztuki

Wafel Tofinek Tago, z nadzieniem karmelowym, 40g, 24 sztuki

kod: PK231
jutro u Ciebie
48,41 zł brutto
(121,03 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Taśma pakowa Office Products, 48mmx50y, brązowy

Taśma pakowa Office Products, 48mmx50y, brązowy

kod: TC158
jutro u Ciebie
3,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Snickers, z nugatowym nadzieniem i orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie, 50g

Baton Snickers, z nugatowym nadzieniem i orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie, 50g

kod: PK73
jutro u Ciebie
3,70 zł brutto
(7,40 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kopertowa D.Rect 5530, A4, na zatrzask, przezroczysty niebieski

Teczka kopertowa D.Rect 5530, A4, na zatrzask, przezroczysty niebieski

kod: SL1069
jutro u Ciebie
2,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Dr Gerard Alusie, kokosowy, 730g

Ciastka Dr Gerard Alusie, kokosowy, 730g

kod: HT212
jutro u Ciebie
20,27 zł brutto
(2,78 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekolada Milka, orzechowa, 90g

Czekolada Milka, orzechowa, 90g

kod: PK447
jutro u Ciebie
6,69 zł brutto
(8,36 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z gumką Barbara, A4, klejona, lakierowana, pomarańczowy

Teczka z gumką Barbara, A4, klejona, lakierowana, pomarańczowy

kod: SL1180
jutro u Ciebie
-29%
3,79 zł brutto
2,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3,79 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Folia stretch, 0.1x200m, 0.4kg brutto, 20µm, przezroczysty

Folia stretch, 0.1x200m, 0.4kg brutto, 20µm, przezroczysty

kod: FB109
jutro u Ciebie
13,46 zł brutto
(33,65 zł/1000 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Długopis Pentel, BK 437, 0.7mm, niebieski

Długopis Pentel, BK 437, 0.7mm, niebieski

kod: DP275
jutro u Ciebie
3,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Earl Grey w torebkach Loyd, 80 sztuk x 1.5g

Herbata Earl Grey w torebkach Loyd, 80 sztuk x 1.5g

kod: HB330
jutro u Ciebie
-9%
8 zł brutto
7,29 zł brutto
(0,09 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 8 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Dilmah Ceylon Gold, 100 sztuk x 2g

Herbata czarna w torebkach Dilmah Ceylon Gold, 100 sztuk x 2g

kod: HB89
jutro u Ciebie
27,99 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki groszkowe Bantex, A4, 40 µm, 100 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe Bantex, A4, 40 µm, 100 sztuk, transparentny

kod: KO435
jutro u Ciebie
14,29 zł brutto
(0,14 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafle Milka Choco Wafer, orzechowy, 150g

Wafle Milka Choco Wafer, orzechowy, 150g

kod: HT366
jutro u Ciebie
10,99 zł brutto
(7,33 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pierniki nadziewane Kopernik, czarna porzeczka w białej czekoladzie, 150g

Pierniki nadziewane Kopernik, czarna porzeczka w białej czekoladzie, 150g

kod: HT233
jutro u Ciebie
12,99 zł brutto
(8,96 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier ozdobny Galeria Papieru, gładki, A4, 160g/m2, 50 arkuszy, biały

Papier ozdobny Galeria Papieru, gładki, A4, 160g/m2, 50 arkuszy, biały

kod: PS120
jutro u Ciebie
19,99 zł brutto
(199,90 zł/500 arkuszy)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Sante Crunchy, orzechowo migdałowy, 35g, 25 sztuk

Baton Sante Crunchy, orzechowo migdałowy, 35g, 25 sztuk

kod: PK283
jutro u Ciebie
39,89 zł brutto
(113,97 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata Earl Grey w torebkach Lipton Lemon, 92 sztuk x 2g

Herbata Earl Grey w torebkach Lipton Lemon, 92 sztuk x 2g

kod: HB890
jutro u Ciebie
-23%
24,19 zł brutto
18,59 zł brutto
(0,20 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 24,19 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i miód, 300ml

Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i miód, 300ml

kod: MD9
jutro u Ciebie
10,69 zł brutto
(35,63 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara, A4, 3mm, czarny

Teczka kartonowa z gumką Barbara, A4, 3mm, czarny

kod: SL444
jutro u Ciebie
2,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker olejowy edding 750, okrągła, 4mm biały

Marker olejowy edding 750, okrągła, 4mm biały

kod: MK211
jutro u Ciebie
19,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, waniliowy

Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, waniliowy

kod: SG966
jutro u Ciebie
-19%
13 zł brutto
10,59 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 13 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.