• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Okładki do bindowania Argo Delta, A4, 250g/m2, skóropodobne, 100 sztuk, czarny

Okładki do bindowania Argo Delta, A4, 250g/m2, skóropodobne, 100 sztuk, czarny

kod: OB41
jutro u Ciebie
-29%
39,45 zł brutto
28,19 zł brutto
(0,28 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 39,45 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koszulki krystaliczne D.Rect, A4, 55µm, 100 sztuk, transparentny

Koszulki krystaliczne D.Rect, A4, 55µm, 100 sztuk, transparentny

kod: KO450
jutro u Ciebie
13,79 zł brutto
(0,14 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekolada Kinder, 100g, 8 batoników, mleczne nadzienie w czekoladzie

Czekolada Kinder, 100g, 8 batoników, mleczne nadzienie w czekoladzie

kod: PK497
jutro u Ciebie
7,39 zł brutto
(7,39 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Rurki waflowe Tago, w czekoladzie mlecznej, 180g

Rurki waflowe Tago, w czekoladzie mlecznej, 180g

kod: HT124
jutro u Ciebie
9,64 zł brutto
(5,36 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Vaspiatta Crema Italiana, 1kg

Kawa ziarnista Vaspiatta Crema Italiana, 1kg

kod: KW346
jutro u Ciebie
108,90 zł brutto
(10,89 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Herbata owocowa w torebkach Teekanne Love, grejpfrut, 20 sztuk x 2.25g

Herbata owocowa w torebkach Teekanne Love, grejpfrut, 20 sztuk x 2.25g

kod: HB904
jutro u Ciebie
7,19 zł brutto
(0,36 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w kopertach Teekanne Orange&Ginger, pomarańcza i imbir, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w kopertach Teekanne Orange&Ginger, pomarańcza i imbir, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB389
jutro u Ciebie
-11%
8,49 zł brutto
7,59 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 8,49 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Chusteczki do higieny intymnej Lula, 20 sztuk

Chusteczki do higieny intymnej Lula, 20 sztuk

kod: CH135
jutro u Ciebie
5,58 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, do akt osobowych, A4, do 200 kartek, granatowy

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, do akt osobowych, A4, do 200 kartek, granatowy

kod: SL1721
jutro u Ciebie
8 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw 3 półek na dokumenty Viking, A4, druciany, czarny

Zestaw 3 półek na dokumenty Viking, A4, druciany, czarny

kod: PB182
jutro u Ciebie
56,28 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką lakierowana Barbara, A4, 3mm, czerwony

Teczka kartonowa z gumką lakierowana Barbara, A4, 3mm, czerwony

kod: SL470
jutro u Ciebie
2,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm,  pastelowy różowy

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, pastelowy różowy

kod: SL1729
jutro u Ciebie
13,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, różowy

Segregator A4 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, różowy

kod: SG967
jutro u Ciebie
10,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Poezja, konwaliowy, zapas, 5l

Mydło w płynie Poezja, konwaliowy, zapas, 5l

kod: MD32
jutro u Ciebie
21 zł brutto
(4,20 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Korektor w piórze Pentel ZL63, 7ml

Korektor w piórze Pentel ZL63, 7ml

kod: KD6
jutro u Ciebie
12,99 zł brutto
(185,57 zł/100 ml)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Donau, 60mm, 0.1kg, mix kolorów

Gumki recepturki Donau, 60mm, 0.1kg, mix kolorów

kod: BP53
jutro u Ciebie
9,09 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Folia ochronna bąbelkowa Herlitz, 0.4x5m, przezroczysty

Folia ochronna bąbelkowa Herlitz, 0.4x5m, przezroczysty

kod: FB10
jutro u Ciebie
22,69 zł brutto
szt.
1 szt.
Folia stretch, 0.5x118m, 1.25kg netto, 23µm, przezroczysty

Folia stretch, 0.5x118m, 1.25kg netto, 23µm, przezroczysty

kod: FB38
jutro u Ciebie
19,22 zł brutto
(15,38 zł/1000 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Przekładki do segregatora Esselte, kartonowe, 1/3 A4, 100 kart, zielony

Przekładki do segregatora Esselte, kartonowe, 1/3 A4, 100 kart, zielony

kod: PL58
jutro u Ciebie
12,60 zł brutto
(1,26 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta bąbelkowa Bong AirPro, D14, 200x275mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa Bong AirPro, D14, 200x275mm, 10 sztuk, biały

kod: KE422
jutro u Ciebie
8 zł brutto
(0,80 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Woreczki strunowe Emerson, 80x120mm, 100 sztuk, bezbarwny

Woreczki strunowe Emerson, 80x120mm, 100 sztuk, bezbarwny

kod: TS1
jutro u Ciebie
3,49 zł brutto
(0,03 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé Classic, 100 sztuk x 2g

Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé Classic, 100 sztuk x 2g

kod: KW417
jutro u Ciebie
46,59 zł brutto
(23,30 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ręcznik papierowy Katrin Plus M2 97517, 2-warstwowy, w roli, 100m, biały

Ręcznik papierowy Katrin Plus M2 97517, 2-warstwowy, w roli, 100m, biały

kod: RP233
jutro u Ciebie
-28%
23,59 zł brutto
16,89 zł brutto
(16,89 zł/rolkę)
Najniższa cena z 30 dni: 23,59 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Pellini Espresso Bar N 82 Vivace, 1kg

Kawa ziarnista Pellini Espresso Bar N 82 Vivace, 1kg

kod: KW303
jutro u Ciebie
75,79 zł brutto
(7,58 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw herbat owocowych w kopertach Teekanne, World of Fruits Tea Collection, 6 smaków, 30 sztuk x 2/2.25/2.5g

Zestaw herbat owocowych w kopertach Teekanne, World of Fruits Tea Collection, 6 smaków, 30 sztuk x 2/2.25/2.5g

kod: HB365
jutro u Ciebie
18,30 zł brutto
(0,61 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata ziołowa w torebkach BiFix, melisa i pomarańcza, 20 sztuk x 2g

Herbata ziołowa w torebkach BiFix, melisa i pomarańcza, 20 sztuk x 2g

kod: HB773
jutro u Ciebie
5,79 zł brutto
(0,29 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski, deserowe z cukrem, 200g

Herbatniki Krakuski, deserowe z cukrem, 200g

kod: HT22
jutro u Ciebie
5,10 zł brutto
(2,55 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Trufle Wawel, w czekoladzie, 245g

Cukierki Trufle Wawel, w czekoladzie, 245g

kod: PK171
jutro u Ciebie
16,99 zł brutto
(6,93 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta kartonowa Lettpac, 250x353mm, z paskiem samoprzylepnym, biały

Koperta kartonowa Lettpac, 250x353mm, z paskiem samoprzylepnym, biały

kod: KE534
jutro u Ciebie
3,09 zł brutto
(3,09 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ściereczka z mikrofibry York, 30x30cm, 4 sztuki, mix kolorów

Ściereczka z mikrofibry York, 30x30cm, 4 sztuki, mix kolorów

kod: SR80
jutro u Ciebie
9,99 zł brutto
(2,50 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa NC, C4, z paskiem HK, 50 sztuk, brązowy

Koperta standardowa NC, C4, z paskiem HK, 50 sztuk, brązowy

kod: KE4
jutro u Ciebie
-23%
22,09 zł brutto
17,08 zł brutto
(0,34 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 22,09 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa mielona MK Cafe Crema, 500g

Kawa mielona MK Cafe Crema, 500g

kod: KW693
jutro u Ciebie
35,29 zł brutto
(7,06 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton klapowy Ofix Economy, 500x300x350mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 500x300x350mm, brązowy

kod: PA700
jutro u Ciebie
4,23 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Idea Home by Leviatan Fragante, owoc granatu, zapas, 5l

Mydło w płynie Idea Home by Leviatan Fragante, owoc granatu, zapas, 5l

kod: MD362
jutro u Ciebie
23,99 zł brutto
(4,80 zł/l)
szt.
1 szt.
Tampony Bella, rozmiar super, 8 sztuk

Tampony Bella, rozmiar super, 8 sztuk

kod: CH88
jutro u Ciebie
6,89 zł brutto
(0,86 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.