• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Przekładki do segregatora Office Products, kartonowe, 1/3 A4, 100 sztuk, mix kolorów

Przekładki do segregatora Office Products, kartonowe, 1/3 A4, 100 sztuk, mix kolorów

kod: PL1107
jutro u Ciebie
12,09 zł brutto
(1,21 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Woreczki strunowe Emerson, 120x180mm, 100 sztuk, bezbarwny

Woreczki strunowe Emerson, 120x180mm, 100 sztuk, bezbarwny

kod: TS12
jutro u Ciebie
5,09 zł brutto
(0,05 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Woreczki strunowe Emerson, 160x250mm, 100 sztuk, bezbarwny

Woreczki strunowe Emerson, 160x250mm, 100 sztuk, bezbarwny

kod: TS10
jutro u Ciebie
8,09 zł brutto
(0,08 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Niszczarka Fellowes 12C, ścinek 4x40mm, 12 kartek, P-4/T-4 DIN, czarny

Niszczarka Fellowes 12C, ścinek 4x40mm, 12 kartek, P-4/T-4 DIN, czarny

kod: NR209
jutro u Ciebie
462,86 zł brutto
szt.
1 szt.
Koszulka krystaliczna Donau, na katalogi, A4+, 120µm, opakowanie 25 sztuk, transparentny

Koszulka krystaliczna Donau, na katalogi, A4+, 120µm, opakowanie 25 sztuk, transparentny

kod: KO451
jutro u Ciebie
12,48 zł brutto
(0,50 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Skoroszyt kartonowy oczkowy Barbara, A4, do 150 kartek, 250g/m2, biały

Skoroszyt kartonowy oczkowy Barbara, A4, do 150 kartek, 250g/m2, biały

kod: SL94
jutro u Ciebie
-13%
2,39 zł brutto
2,09 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2,39 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt kartonowy z listwą Barbara, bez oczek, A4, do 150 kartek, 280 g/m2, biały

Skoroszyt kartonowy z listwą Barbara, bez oczek, A4, do 150 kartek, 280 g/m2, biały

kod: SL331
jutro u Ciebie
1,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Expert Gusto Forte, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Expert Gusto Forte, 1kg

kod: KW326
jutro u Ciebie
79,49 zł brutto
(7,95 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka kakaowe Delisana Kubanka, z kremem o smaku kokosowym, 1kg

Ciastka kakaowe Delisana Kubanka, z kremem o smaku kokosowym, 1kg

kod: HT184
jutro u Ciebie
25,80 zł brutto
(2,58 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata owocowa w kopertach Teekanne Garden Selection, 20 sztuk x 2.25g

Herbata owocowa w kopertach Teekanne Garden Selection, 20 sztuk x 2.25g

kod: HB509
jutro u Ciebie
-23%
9,69 zł brutto
7,50 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 9,69 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton klapowy Ofix Economy, 200x200x350mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 200x200x350mm, brązowy

kod: PA695
jutro u Ciebie
2,14 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Dr Gerard Mafijne, śmietankowo-cytrynowy, 216g

Ciastka Dr Gerard Mafijne, śmietankowo-cytrynowy, 216g

kod: HT221
jutro u Ciebie
5,90 zł brutto
(2,73 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa Bantex, C5, z paskiem HK, 25 sztuk, biały

Koperta standardowa Bantex, C5, z paskiem HK, 25 sztuk, biały

kod: KE734
jutro u Ciebie
8,19 zł brutto
(0,33 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Listwa samoprzylepna Durable Filefix, wpinana, A4 (295x25mm), 250 sztuk, transparentny

Listwa samoprzylepna Durable Filefix, wpinana, A4 (295x25mm), 250 sztuk, transparentny

kod: SG923
jutro u Ciebie
152,96 zł brutto
(0,61 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka kartonowa z gumką lakierowana Barbara, A4, 3mm, zielony

Teczka kartonowa z gumką lakierowana Barbara, A4, 3mm, zielony

kod: SL543
jutro u Ciebie
2,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką lakierowana Barbara, A4, 3mm, fioletowy

Teczka kartonowa z gumką lakierowana Barbara, A4, 3mm, fioletowy

kod: SL456
jutro u Ciebie
-27%
4,10 zł brutto
2,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 4,10 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Mars, w czekoladzie, 51g

Baton Mars, w czekoladzie, 51g

kod: PK308
jutro u Ciebie
3,99 zł brutto
(7,82 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pojemnik na dokumenty Durable Flexiplus 6, pionowy, A4, zestaw 6 sztuk, przezroczysty

Pojemnik na dokumenty Durable Flexiplus 6, pionowy, A4, zestaw 6 sztuk, przezroczysty

kod: PC97
jutro u Ciebie
172,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Esselte Eco, do luźnych dokumentów, 80mm, brązowy

Pudło archiwizacyjne Esselte Eco, do luźnych dokumentów, 80mm, brązowy

kod: PA21
jutro u Ciebie
4,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Brulion w kratkę Oxford Esse, A4, twarda oprawa, 96 kartek, mix kolorów

Brulion w kratkę Oxford Esse, A4, twarda oprawa, 96 kartek, mix kolorów

kod: ZS822
jutro u Ciebie
24,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nożyk biurowy z wymiennym ostrzem Donau, 9mm, żółto-niebieski

Nożyk biurowy z wymiennym ostrzem Donau, 9mm, żółto-niebieski

kod: NK38
jutro u Ciebie
1,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Merida Optimum mini, 2-warstwowy, 60m, w roli, makulatura, 1 rolka, biały

Ręcznik papierowy Merida Optimum mini, 2-warstwowy, 60m, w roli, makulatura, 1 rolka, biały

kod: RP26
jutro u Ciebie
11,49 zł brutto
(11,49 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Lipton Zioła Świata, mięta z eukaliptusem, 20 sztuk x 1.3g

Herbata ziołowa w torebkach Lipton Zioła Świata, mięta z eukaliptusem, 20 sztuk x 1.3g

kod: HB895
jutro u Ciebie
9,78 zł brutto
(0,49 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Peach, brzoskwinia, 20 sztuk x 1.5g

Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Peach, brzoskwinia, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB833
jutro u Ciebie
8,70 zł brutto
(0,44 zł/szt)
szt.
1 szt.
Koszulki krystaliczne D.Rect, poszerzane z klapką, A4, 170µm, 10 sztuk, transparentny

Koszulki krystaliczne D.Rect, poszerzane z klapką, A4, 170µm, 10 sztuk, transparentny

kod: KO279
jutro u Ciebie
26,40 zł brutto
(2,64 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koszulki krystaliczne D.Rect, A4, 75µm, 100 sztuk, transparentny

Koszulki krystaliczne D.Rect, A4, 75µm, 100 sztuk, transparentny

kod: KO389
jutro u Ciebie
21,80 zł brutto
(0,22 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa rozpuszczalna Jacobs Cronat Gold, 100g

Kawa rozpuszczalna Jacobs Cronat Gold, 100g

kod: KW1
jutro u Ciebie
21,09 zł brutto
(21,09 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki groszkowe D.Rect Maxi, A4+, 240x305mm, 100µm, 25 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe D.Rect Maxi, A4+, 240x305mm, 100µm, 25 sztuk, transparentny

kod: KO257
jutro u Ciebie
6,69 zł brutto
(0,27 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Mop bawełniany York Maxi- końcówka, 140g, biały

Mop bawełniany York Maxi- końcówka, 140g, biały

kod: MP179
jutro u Ciebie
6,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Dallmayr Crema Prodomo, 1kg

Kawa ziarnista Dallmayr Crema Prodomo, 1kg

kod: KW558
jutro u Ciebie
83,98 zł brutto
(8,40 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro Intensa, 1kg

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro Intensa, 1kg

kod: KW557
jutro u Ciebie
81,99 zł brutto
(8,20 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Goplana Mister Ron Goplana, truskawkowo-śmietankowy, 2.5kg

Cukierki Goplana Mister Ron Goplana, truskawkowo-śmietankowy, 2.5kg

kod: CK167
jutro u Ciebie
73,85 zł brutto
(2,95 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Grand, 20-60mm, 25g, mix rozmiarów, mix kolorów

Gumki recepturki Grand, 20-60mm, 25g, mix rozmiarów, mix kolorów

kod: BP5
jutro u Ciebie
4,10 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka zawieszkowa kartonowa Esselte Classic, wzmacniana, A4, 345x240mm, 210g/m2 zielony

Teczka zawieszkowa kartonowa Esselte Classic, wzmacniana, A4, 345x240mm, 210g/m2 zielony

kod: PM24
jutro u Ciebie
4,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wąsy skoroszytowe spinające dokumenty Durable, 25 sztuk, mix kolorów

Wąsy skoroszytowe spinające dokumenty Durable, 25 sztuk, mix kolorów

kod: TX20
jutro u Ciebie
4,49 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.