• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Herbata zielona w torebkach Herbapol, z wiśnią, 20 sztuk x 1.7g

kod: HB628
pojutrze u Ciebie
  • smak: wiśnia
  • typ: w torebkach
  • ekspresowa: tak
  • rodzaj: zielona
  • ilość sztuk w opakowaniu: 20 szt.
  • pakowane w osobne koperty: nie
  • waga: 34 g
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
7,20 zł brutto
(0,36 zł/szt)
Dostępnych
48 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz pojutrze
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

Herbata zielona w torebkach Herbapol, z wiśnią, 20 sztuk x 1.7g

Pyszna i zdrowa zielona herbata z aromatem wiśni

Herbata zielona w torebkach Herbapol, z wiśnią, 20 sztuk x 1.7g to idealny zdrowy napój dla miłośników herbaty, którzy cenią sobie smak soczystych wiśni. Delikatna zielona herbata miesza się z orzeźwiającą i dojrzałą wiśnią, aby zapewnić idealną harmonię smaków w każdej filiżance herbaty. Co więcej oferuje korzyści zdrowotnych zapewniając Ci energię i zdrowie.

Herbata zielona w torebkach Herbapol, z wiśnią, 20 sztuk x 1.7g

Łatwe w przygotowaniu 20 saszetek zielonej herbaty

Opakowanie zawiera 20 torebek zielonej herbaty z wiśnią o wadze 1,7 g. Wszystko, co musisz zrobić, to zalać jedną saszetkę szklanką gorącej (90°C) wody i pozostawić do zaparzenia na 3-5 minut. To idealny napój, który będzie Ci towarzyszył o każdej porze roku.

Dzięki Herbapol możesz teraz cieszyć się korzyściami zdrowotnymi zielonej herbaty wzbogaconej smakiem soczystej wiśni w najwygodniejszy sposób. Wybierz wspaniałą herbatę zieloną w torebkach Herbapol, z wiśnią, 20 sztuk x 1.7g i doświadcz zdrowotnych i pysznych korzyści!

Specyfikacja

Herbata zielona w torebkach Herbapol, z wiśnią, 20 sztuk x 1.7g

smak
wiśnia
typ
w torebkach
ekspresowa
tak
rodzaj
zielona
ilość sztuk w opakowaniu
20 szt.
pakowane w osobne koperty
nie
waga
34 g
klasa produktu
Standard
Bezpieczeństwo produktu

Składniki

herbata zielona (82%), aromaty, owoc wiśni (4%), liść jeżyny

Inne tej marki
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina i żurawina, 20 sztuk x 3g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina i żurawina, 20 sztuk x 3g

kod: HB145
pojutrze u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,30 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, truskawka z poziomką, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, truskawka z poziomką, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB547
pojutrze u Ciebie
5,89 zł brutto
(0,29 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata zielona w torebkach Herbapol, 20 sztuk x 2g

Herbata zielona w torebkach Herbapol, 20 sztuk x 2g

kod: HB358
pojutrze u Ciebie
6,19 zł brutto
(0,31 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z pigwą, 20 sztuk x 2,7g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z pigwą, 20 sztuk x 2,7g

kod: HB625
pojutrze u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,30 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, pokrzywa, 20 sztuk x 1.5g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, pokrzywa, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB248
pojutrze u Ciebie
4,69 zł brutto
(0,23 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata ziołowo-owocowa w torebkach Herbapol, pokrzywa z wiśnią,  20 sztuk

Herbata ziołowo-owocowa w torebkach Herbapol, pokrzywa z wiśnią, 20 sztuk

kod: HB999
pojutrze u Ciebie
7,69 zł brutto
(0,38 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, Lipa, 20 sztuk x 1.5g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, Lipa, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB251
pojutrze u Ciebie
7,39 zł brutto
(0,37 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata w torebkach Herbapol, rumianek z limonką i ananasem, 20 sztuk x 1.5g

Herbata w torebkach Herbapol, rumianek z limonką i ananasem, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB1074
pojutrze u Ciebie
7,29 zł brutto
(0,36 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata ziolowa w torebkach Herbapol Zielnik polski, morwa biała, 20 sztuk x 2g

Herbata ziolowa w torebkach Herbapol Zielnik polski, morwa biała, 20 sztuk x 2g

kod: HB590
pojutrze u Ciebie
7,39 zł brutto
(0,37 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z dziką różą, 20 sztuk x 2,7g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z dziką różą, 20 sztuk x 2,7g

kod: HB627
pojutrze u Ciebie
6,29 zł brutto
(0,31 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata owocowo-ziołowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, żurawina, 20 sztuk x 2,5g

Herbata owocowo-ziołowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, żurawina, 20 sztuk x 2,5g

kod: HB678
pojutrze u Ciebie
7,59 zł brutto
(0,38 zł/szt)
szt.
1 szt.
Syrop Herbapol truskawkowy, 5l

Syrop Herbapol truskawkowy, 5l

kod: SI349
pojutrze u Ciebie
70,39 zł brutto
(14,08 zł/l)
szt.
1 szt.
Herbata zielona w kopertach Herbapol Breakfast, z cytryną, 20 sztuk x 2g

Herbata zielona w kopertach Herbapol Breakfast, z cytryną, 20 sztuk x 2g

kod: HB1048
pojutrze u Ciebie
-5%
12,99 zł brutto
12,29 zł brutto
(0,61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł
szt.
1 szt.
Dżem Herbapol, agrestowy, 280g

Dżem Herbapol, agrestowy, 280g

kod: EA5
pojutrze u Ciebie
7,79 zł brutto
(2,78 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Dżem Herbapol, truskawkowy, niskosłodzony, 280g

Dżem Herbapol, truskawkowy, niskosłodzony, 280g

kod: EA11
pojutrze u Ciebie
6,90 zł brutto
(2,46 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia, pomarańcza, 420ml

Syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia, pomarańcza, 420ml

kod: SI315
pojutrze u Ciebie
8,69 zł brutto
(20,69 zł/l)
opak
1 opak