• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Ciastka Dr Gerard Mafijne, kakaowo-śmietankowy, 216g

Ciastka Dr Gerard Mafijne, kakaowo-śmietankowy, 216g

kod: HT295
5 paź u Ciebie
7,89 zł brutto
(3,65 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Belvita 5 zbóż, kakao, 300g

Ciastka Belvita 5 zbóż, kakao, 300g

kod: PK119
5 paź u Ciebie
14,68 zł brutto
(4,89 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Pentel MW85, okrągła, 4.4mm, niebieski

Marker suchościeralny Pentel MW85, okrągła, 4.4mm, niebieski

kod: MK159
5 paź u Ciebie
4,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Maltanki, czekoladowy, 80g

Herbatniki Krakuski Maltanki, czekoladowy, 80g

kod: HT170
5 paź u Ciebie
3,72 zł brutto
(4,65 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w piramidkach Lipton, owoce leśne z truskawkami z Francji, 20 sztuk x 1.5g

Herbata czarna w piramidkach Lipton, owoce leśne z truskawkami z Francji, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB1042
5 paź u Ciebie
10,30 zł brutto
(0,52 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Herbata Earl Grey w kopertach Loyd Horeca Premium, 20 sztuk x 1.7g

Herbata Earl Grey w kopertach Loyd Horeca Premium, 20 sztuk x 1.7g

kod: HB846
5 paź u Ciebie
-12%
8,99 zł brutto
7,88 zł brutto
(0,39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 8,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w piramdkach Loyd Pokrzywa z trawą cytrynową i skórką cytryny, 20 sztuk x 1.9g

Herbata ziołowa w piramdkach Loyd Pokrzywa z trawą cytrynową i skórką cytryny, 20 sztuk x 1.9g

kod: HB958
5 paź u Ciebie
-14%
6,99 zł brutto
5,99 zł brutto
(0,30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 6,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta bąbelkowa Bong AirPro, C13, 170x225mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa Bong AirPro, C13, 170x225mm, 10 sztuk, biały

kod: KE431
5 paź u Ciebie
5,79 zł brutto
(0,58 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta bąbelkowa Bong AirPro, A11, 120x175mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa Bong AirPro, A11, 120x175mm, 10 sztuk, biały

kod: KE434
5 paź u Ciebie
4,90 zł brutto
(0,49 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koszulki groszkowe Herlitz, A4, 40µm, 100 sztuk

Koszulki groszkowe Herlitz, A4, 40µm, 100 sztuk

kod: KO132
5 paź u Ciebie
14,19 zł brutto
(0,14 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ciastka Milka XL Cookie Choco, z czekoladą, 184g

Ciastka Milka XL Cookie Choco, z czekoladą, 184g

kod: HT110
5 paź u Ciebie
9,59 zł brutto
(5,21 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowo-ziołowa w kopertach Big Active Dark Secret, jeżyna/borówka/figa/marakuja + czarnuszka, 20 sztuk x 2.25g

Herbata owocowo-ziołowa w kopertach Big Active Dark Secret, jeżyna/borówka/figa/marakuja + czarnuszka, 20 sztuk x 2.25g

kod: HB713
5 paź u Ciebie
8,69 zł brutto
(0,43 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton klapowy Ofix Economy, 200x150x100mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 200x150x100mm, brązowy

kod: PA669
5 paź u Ciebie
1,61 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Hit, kokosowy, 220g

Ciastka Hit, kokosowy, 220g

kod: HT24
5 paź u Ciebie
6,20 zł brutto
(2,82 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kakao rozpuszczalne Puchatek, 300g

Kakao rozpuszczalne Puchatek, 300g

kod: SI682
5 paź u Ciebie
13,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Ciastka zbożowe BelVita, musli z owocami, 300g

Ciastka zbożowe BelVita, musli z owocami, 300g

kod: PK98
5 paź u Ciebie
10,52 zł brutto
(3,51 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zmywak kuchenny profilowany York, 5 sztuk, mix kolorów

Zmywak kuchenny profilowany York, 5 sztuk, mix kolorów

kod: GK36
5 paź u Ciebie
3,99 zł brutto
(0,80 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, zielony

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, zielony

kod: SL1293
5 paź u Ciebie
1,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Folia stretch Emerson, 0.5 x 158m, 1.65kg, 23µm, czarny

Folia stretch Emerson, 0.5 x 158m, 1.65kg, 23µm, czarny

kod: FB72
5 paź u Ciebie
38,11 zł brutto
(23,10 zł/1000 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BL-107, 0.7mm, niebieski

Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BL-107, 0.7mm, niebieski

kod: PE45
5 paź u Ciebie
-8%
6,59 zł brutto
6,09 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6,59 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Długopis żelowy automatyczny Pentel, OH! Gel K497, 0.7mm, czerwony

Długopis żelowy automatyczny Pentel, OH! Gel K497, 0.7mm, czerwony

kod: DP433
5 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta bąbelkowa NC, I/19, 320x455mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa NC, I/19, 320x455mm, 10 sztuk, biały

kod: KE204
5 paź u Ciebie
-48%
26,94 zł brutto
14,10 zł brutto
(1,41 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 26,94 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ciastka Jeżyki, adwokatowy, 140g

Ciastka Jeżyki, adwokatowy, 140g

kod: HT274
5 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
(4,99 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Woseba Mocca Fix Gold, 1kg

Kawa ziarnista Woseba Mocca Fix Gold, 1kg

kod: KW248
5 paź u Ciebie
73,09 zł brutto
(7,31 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw herbat w kopertach BiFix, Kompozycja 6 herbat zielonych, 6 smaków, 60 sztuk x 2g

Zestaw herbat w kopertach BiFix, Kompozycja 6 herbat zielonych, 6 smaków, 60 sztuk x 2g

kod: HB432
5 paź u Ciebie
-6%
28,29 zł brutto
26,69 zł brutto
(0,44 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 28,29 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw herbat ziołowo-owocowych w kopertach Vitax Ziołowy Upominek, 4 smaki,  40 sztuk x 2g

Zestaw herbat ziołowo-owocowych w kopertach Vitax Ziołowy Upominek, 4 smaki, 40 sztuk x 2g

kod: HB984
5 paź u Ciebie
17,59 zł brutto
(0,44 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Foxy Jedwab, 3-warstwowy, 8 rolek, biały

Papier toaletowy Foxy Jedwab, 3-warstwowy, 8 rolek, biały

kod: PT156
5 paź u Ciebie
16,19 zł brutto
(2,02 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton klapowy Ofix Economy, 400x300x350mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 400x300x350mm, brązowy

kod: PA699
5 paź u Ciebie
4,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Luksja Cotton, świeży, zapas, 900ml

Mydło w płynie Luksja Cotton, świeży, zapas, 900ml

kod: MD249
5 paź u Ciebie
14,19 zł brutto
(15,77 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Vitax, szałwia, 20 sztuk x 1.2g

Herbata ziołowa w torebkach Vitax, szałwia, 20 sztuk x 1.2g

kod: HB163
5 paź u Ciebie
-23%
5,19 zł brutto
3,99 zł brutto
(0,20 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 5,19 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona w torebkach Dilmah Green Tea Pure Green, 20 sztuk x 1.5g

Herbata zielona w torebkach Dilmah Green Tea Pure Green, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB90
5 paź u Ciebie
8,70 zł brutto
(0,44 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafle Familijne, orzechowy, 180g

Wafle Familijne, orzechowy, 180g

kod: HT64
5 paź u Ciebie
4,39 zł brutto
(2,44 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, poziomka, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, poziomka, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB765
5 paź u Ciebie
5,59 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x680mm, mostek

Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x680mm, mostek

kod: BJ236
5 paź u Ciebie
-31%
18,86 zł brutto
12,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 18,86 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Foxy Camilla, rumiankowy, 3-warstwowy, 8 rolek, biały

Papier toaletowy Foxy Camilla, rumiankowy, 3-warstwowy, 8 rolek, biały

kod: PT159
5 paź u Ciebie
16,49 zł brutto
(2,06 zł/rolka)
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.