• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Zszywacz Rapid F16, do 30 kartek, czarny

Zszywacz Rapid F16, do 30 kartek, czarny

kod: ZA6
5 paź u Ciebie
40,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton klapowy Ofix Economy, 500x400x250mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 500x400x250mm, brązowy

kod: PA701
5 paź u Ciebie
4,53 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Earl Grey w torebkach Dilmah,  20 sztuk x 1.5g

Herbata Earl Grey w torebkach Dilmah, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB201
5 paź u Ciebie
9,19 zł brutto
(0,46 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Passionfruit Pomegranate&Honeysuckle, granat/marakuja/wiciokrzew, 20 sztuk x 1.5g

Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Passionfruit Pomegranate&Honeysuckle, granat/marakuja/wiciokrzew, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB830
5 paź u Ciebie
8,79 zł brutto
(0,44 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w piramidkach Loyd, trawa cytrynowa/cytryna, 20 sztuk x 1.5g

Herbata zielona smakowa w piramidkach Loyd, trawa cytrynowa/cytryna, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB952
5 paź u Ciebie
-20%
8 zł brutto
6,40 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 8 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Herbata ziołowa w torebkach Teekanne Ginger Curcuma, imbir i kurkuma, 20 sztuk x 1.75g

Herbata ziołowa w torebkach Teekanne Ginger Curcuma, imbir i kurkuma, 20 sztuk x 1.75g

kod: HB607
5 paź u Ciebie
-10%
8,39 zł brutto
7,59 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 8,39 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford B-You, A5, 60 kartek, 10 sztuk, mix kolorów

Zeszyt w kratkę Oxford B-You, A5, 60 kartek, 10 sztuk, mix kolorów

kod: RD263
5 paź u Ciebie
83,18 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Papier toaletowy Cashmir, Jasmine. 3-warstwowy, 10 sztuk, biały

Papier toaletowy Cashmir, Jasmine. 3-warstwowy, 10 sztuk, biały

kod: PT181
5 paź u Ciebie
17,49 zł brutto
(1,75 zł/rolka)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta bąbelkowa Bong AirPro, H18, 290x370mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa Bong AirPro, H18, 290x370mm, 10 sztuk, biały

kod: KE424
5 paź u Ciebie
11,69 zł brutto
(1,17 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ciasteczka jaglane Frank&Oli, bez GMO, z orzechami i nasionami chia, 120g

Ciasteczka jaglane Frank&Oli, bez GMO, z orzechami i nasionami chia, 120g

kod: PK628
5 paź u Ciebie
-9%
7,02 zł brutto
6,39 zł brutto
(5,33 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 7,02 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciasteczka owsiane Sante, żurawinowy, 135g

Ciasteczka owsiane Sante, żurawinowy, 135g

kod: PK52
5 paź u Ciebie
5,79 zł brutto
(4,29 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku wiśniowym w czekoladzie deserowej, 150g

Pierniki Nadziewane Kopernik Toruńskie, o smaku wiśniowym w czekoladzie deserowej, 150g

kod: PK861
5 paź u Ciebie
8,39 zł brutto
(5,59 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Galaretki Roshen Jelly, owocowy, 1kg

Galaretki Roshen Jelly, owocowy, 1kg

kod: CK142
5 paź u Ciebie
23,39 zł brutto
(2,34 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa ziarnista Woseba Arabica, 1kg

Kawa ziarnista Woseba Arabica, 1kg

kod: KW262
5 paź u Ciebie
82,19 zł brutto
(8,22 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Goplana Toffino, czekoladowy, 2.5kg

Cukierki Goplana Toffino, czekoladowy, 2.5kg

kod: CK82
5 paź u Ciebie
67,59 zł brutto
(2,70 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata ziolowa w torebkach Herbapol Zielnik polski, morwa biała, 20 sztuk x 2g

Herbata ziolowa w torebkach Herbapol Zielnik polski, morwa biała, 20 sztuk x 2g

kod: HB590
5 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Bifix, melisa z konopią, 20 sztuk x 2g

Herbata ziołowa w torebkach Bifix, melisa z konopią, 20 sztuk x 2g

kod: HB811
5 paź u Ciebie
5,69 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa Bantex, C6, samoklejąca SK, 25 sztuk, biały

Koperta standardowa Bantex, C6, samoklejąca SK, 25 sztuk, biały

kod: KE735
5 paź u Ciebie
4,29 zł brutto
(0,17 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa mielona Woseba Ti Meriti Crema E Aroma, 250g

Kawa mielona Woseba Ti Meriti Crema E Aroma, 250g

kod: KW507
5 paź u Ciebie
19,19 zł brutto
(7,68 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw herbat zielonych w kopertach Ahmad Tea Evergreen, 6 smaków, 60 sztuk x 2g

Zestaw herbat zielonych w kopertach Ahmad Tea Evergreen, 6 smaków, 60 sztuk x 2g

kod: HB843
5 paź u Ciebie
-16%
47,08 zł brutto
39,48 zł brutto
(0,66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 47,08 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pastele olejne Pentel, 36 kolorów

Pastele olejne Pentel, 36 kolorów

kod: BV9
5 paź u Ciebie
29,26 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Bombonierka Goplana Pistachio Czekoladki z klasą, pistacjowy z nadzieniem alkoholowym, 400g

Bombonierka Goplana Pistachio Czekoladki z klasą, pistacjowy z nadzieniem alkoholowym, 400g

kod: CK168
5 paź u Ciebie
41,29 zł brutto
(10,32 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Donau, Hot-Melt, 48mmx66m, transparentny

Taśma pakowa Donau, Hot-Melt, 48mmx66m, transparentny

kod: TC163
5 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka koperta do segregatora A4, Donau, na zatrzask, czerwony

Teczka koperta do segregatora A4, Donau, na zatrzask, czerwony

kod: SL1588
5 paź u Ciebie
3,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Merida, 1-warstwowy, 180m, w roli, 1 rolka, zielony

Ręcznik papierowy Merida, 1-warstwowy, 180m, w roli, 1 rolka, zielony

kod: AS600
5 paź u Ciebie
21,39 zł brutto
(21,39 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona w torebkach Vitax Inspirations, 20 sztuk x 1.5g

Herbata zielona w torebkach Vitax Inspirations, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB105
5 paź u Ciebie
6,59 zł brutto
(0,33 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta bąbelkowa Bong AirPro, E15, 240x275mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa Bong AirPro, E15, 240x275mm, 10 sztuk, biały

kod: KE427
5 paź u Ciebie
9,19 zł brutto
(0,92 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta bąbelkowa NC, H/18, 290x370mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa NC, H/18, 290x370mm, 10 sztuk, biały

kod: KE203
5 paź u Ciebie
10,89 zł brutto
(1,09 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata czarna liściasta Tetley Classic, 100g

Herbata czarna liściasta Tetley Classic, 100g

kod: HB187
5 paź u Ciebie
-9%
7,69 zł brutto
6,99 zł brutto
(6,99 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 7,69 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz na biurko 2027, Udziałowiec, 135x290mm, tygodniowy, 60 kartek

Kalendarz na biurko 2027, Udziałowiec, 135x290mm, tygodniowy, 60 kartek

kod: BJ153
5 paź u Ciebie
-31%
21,29 zł brutto
14,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 21,29 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki kokosowe Krakuski Kokonatki, w czekoladzie mlecznej, 174g

Herbatniki kokosowe Krakuski Kokonatki, w czekoladzie mlecznej, 174g

kod: HT310
5 paź u Ciebie
8,88 zł brutto
(5,10 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wkładki higieniczne Naturella Liners ToGo, 20 sztuk

Wkładki higieniczne Naturella Liners ToGo, 20 sztuk

kod: HK46
5 paź u Ciebie
6,59 zł brutto
(0,33 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, żurawina i porzeczka, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, żurawina i porzeczka, 20 sztuk x 2g

kod: HB57
5 paź u Ciebie
5,69 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w kopertach Loyd, miód i wanilia, 20 sztuk x 2g

Herbata Rooibos w kopertach Loyd, miód i wanilia, 20 sztuk x 2g

kod: HB851
5 paź u Ciebie
7,50 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x680mm góry

Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x680mm góry

kod: BJ129
5 paź u Ciebie
-31%
18,86 zł brutto
12,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 18,86 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.