• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Taśma pakowa, papierowa, 50mmx50m, brązowy

Taśma pakowa, papierowa, 50mmx50m, brązowy

kod: TC104
5 paź u Ciebie
-15%
16,79 zł brutto
14,19 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 16,79 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wieszak drewniany na ubrania York, brązowy jasny

Wieszak drewniany na ubrania York, brązowy jasny

kod: AD14
5 paź u Ciebie
5,76 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Roshen Coffe Like, z nadzieniem o smaku kawowym, 1 kg

Cukierki Roshen Coffe Like, z nadzieniem o smaku kawowym, 1 kg

kod: CK74
5 paź u Ciebie
21,80 zł brutto
(2,18 zł/100 g)
opak
1 opak
Herbata ziołowa w torebkach Vitax Zioła, koper włoski, 20 sztuk x 1.5g

Herbata ziołowa w torebkach Vitax Zioła, koper włoski, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB685
5 paź u Ciebie
4,80 zł brutto
(0,24 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w piramidkach Loyd, pomarańcza/mandarynka, 20 sztuk x 1.5g

Herbata zielona smakowa w piramidkach Loyd, pomarańcza/mandarynka, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB956
5 paź u Ciebie
-19%
8 zł brutto
6,49 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 8 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 3w1 Classic, 10 sztuk x 15.5g

Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 3w1 Classic, 10 sztuk x 15.5g

kod: KW295
5 paź u Ciebie
8,49 zł brutto
(5,48 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta bąbelkowa Bong AirPro, D14, 200x275mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa Bong AirPro, D14, 200x275mm, 10 sztuk, biały

kod: KE422
5 paź u Ciebie
8 zł brutto
(0,80 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Rurki waflowe Dr Gerard Rolls Rolls Cream Zebra, 144g

Rurki waflowe Dr Gerard Rolls Rolls Cream Zebra, 144g

kod: PK476
5 paź u Ciebie
4,89 zł brutto
(3,06 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata owocowo-ziołowa w kopertach Vitax z korzennymi przyprawami, morela/rokitnik/imbir, 15 sztuk x 2g

Herbata owocowo-ziołowa w kopertach Vitax z korzennymi przyprawami, morela/rokitnik/imbir, 15 sztuk x 2g

kod: HB806
5 paź u Ciebie
6,09 zł brutto
(0,41 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Merida Optimum, 2-warstwowy, 19cmx140m, biały

Papier toaletowy Merida Optimum, 2-warstwowy, 19cmx140m, biały

kod: PT4
5 paź u Ciebie
8,79 zł brutto
(8,79 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karmelki Kukułki Wawel, 1kg

Karmelki Kukułki Wawel, 1kg

kod: CK9
5 paź u Ciebie
33,98 zł brutto
(3,40 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata owocowa w torebkach Teekanne Let it snow, 20 sztuk x 2,25g

Herbata owocowa w torebkach Teekanne Let it snow, 20 sztuk x 2,25g

kod: HB755
5 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(0,38 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w piramidkach Loyd, owoce leśne, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w piramidkach Loyd, owoce leśne, 20 sztuk x 2g

kod: HB849
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,30 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy  Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, czarny

Skoroszyt plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, czarny

kod: SL1496
5 paź u Ciebie
1,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Delicje szampańskie Mondelez, wiśniowy, 294g

Ciastka Delicje szampańskie Mondelez, wiśniowy, 294g

kod: HT188
5 paź u Ciebie
10,40 zł brutto
(3,54 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton klapowy Ofix Economy, 600x400x250mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 600x400x250mm, brązowy

kod: PA704
5 paź u Ciebie
4,76 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Dr Gerard Alusie, kokosowy, 730g

Ciastka Dr Gerard Alusie, kokosowy, 730g

kod: HT212
5 paź u Ciebie
20,52 zł brutto
(2,81 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Mini Jumbo, 1-warstwowy, 9.5cmx120m, biały

Papier toaletowy Mini Jumbo, 1-warstwowy, 9.5cmx120m, biały

kod: PT64
5 paź u Ciebie
6,59 zł brutto
(6,59 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy VelvetCARE Professional Jumbo 140, 2-warstwowy, 140m, 12 rolek, biały

Papier toaletowy VelvetCARE Professional Jumbo 140, 2-warstwowy, 140m, 12 rolek, biały

kod: PT116
5 paź u Ciebie
89,19 zł brutto
(7,43 zł/rolka)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kalendarz na biurko 2027, Udziałowiec, 135x290mm, tygodniowy, 30 kartek

Kalendarz na biurko 2027, Udziałowiec, 135x290mm, tygodniowy, 30 kartek

kod: BJ162
5 paź u Ciebie
-33%
14,91 zł brutto
9,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 14,91 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Jeżyki, pomarańczowy w ciemnej czekoladzie, 140g

Ciastka Jeżyki, pomarańczowy w ciemnej czekoladzie, 140g

kod: HT315
5 paź u Ciebie
6,20 zł brutto
(4,43 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafle Familijne, kokosowy, 180g

Wafle Familijne, kokosowy, 180g

kod: HT34
5 paź u Ciebie
4,39 zł brutto
(2,44 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, czarny bez, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, czarny bez, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB764
5 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
(0,27 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w kopertach Teekanne Winter Time, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w kopertach Teekanne Winter Time, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB385
5 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w torebkach Lipton Green Tea Mint, mięta, 20 sztuk x1.3g

Herbata zielona smakowa w torebkach Lipton Green Tea Mint, mięta, 20 sztuk x1.3g

kod: HB1032
5 paź u Ciebie
7,69 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Klips archiwizacyjny Fellowes, 85mm, 50 sztuk, biały

Klips archiwizacyjny Fellowes, 85mm, 50 sztuk, biały

kod: TQ2
5 paź u Ciebie
37,72 zł brutto
(0,75 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa mielona Woseba mocca fix gold, vacuum, 500g

Kawa mielona Woseba mocca fix gold, vacuum, 500g

kod: KW277
5 paź u Ciebie
37,49 zł brutto
(7,50 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Merida Top, 2-warstwowy, 1 rolka, 9cmx180m, biały

Papier toaletowy Merida Top, 2-warstwowy, 1 rolka, 9cmx180m, biały

kod: PT11
5 paź u Ciebie
11,89 zł brutto
(11,89 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, pokrzywa, 20 sztuk x 1.5g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, pokrzywa, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB248
5 paź u Ciebie
4,69 zł brutto
(0,23 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Loyd Grzaniec Zbójnicki, 10 sztuk x 3g

Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Loyd Grzaniec Zbójnicki, 10 sztuk x 3g

kod: HB317
5 paź u Ciebie
4,38 zł brutto
(0,44 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Earl Grey w torebkach Ahmad Tea, 100 sztuk x 2g

Herbata Earl Grey w torebkach Ahmad Tea, 100 sztuk x 2g

kod: HB419
5 paź u Ciebie
-9%
21 zł brutto
19,09 zł brutto
(0,19 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 21 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafle Milka Choco Wafer, orzechowy, 150g

Wafle Milka Choco Wafer, orzechowy, 150g

kod: HT366
5 paź u Ciebie
10,99 zł brutto
(7,33 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski, kakaowy, 168g

Herbatniki Krakuski, kakaowy, 168g

kod: HT220
5 paź u Ciebie
6,14 zł brutto
(3,65 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekolada do picia Krüger Classic, w saszetkach, 20 sztuk x 25g

Czekolada do picia Krüger Classic, w saszetkach, 20 sztuk x 25g

kod: SI415
5 paź u Ciebie
31,68 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata owocowa w piramidkach Loyd Jeżyny i Jagody, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w piramidkach Loyd Jeżyny i Jagody, 20 sztuk x 2g

kod: HB951
5 paź u Ciebie
-14%
6,99 zł brutto
5,99 zł brutto
(0,30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 6,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.