• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, malina i wiśnia, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, malina i wiśnia, 20 sztuk x 2g

kod: HB45
5 paź u Ciebie
5,69 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona w torebkach Herbapol, 20 sztuk x 2g

Herbata zielona w torebkach Herbapol, 20 sztuk x 2g

kod: HB358
5 paź u Ciebie
6,19 zł brutto
(0,31 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy  bez oczek Bantex Budget, A4, do 200 kartek, zielony

Skoroszyt plastikowy bez oczek Bantex Budget, A4, do 200 kartek, zielony

kod: SL1491
5 paź u Ciebie
1,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Folia stretch, 0.5 x 236m, 2.5kg netto, 23µm, przezroczysty

Folia stretch, 0.5 x 236m, 2.5kg netto, 23µm, przezroczysty

kod: FB1
5 paź u Ciebie
38,70 zł brutto
(15,48 zł/1000 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Merida Top, 2-warstwowy, 70m, w roli, 1 rolka, biały

Ręcznik papierowy Merida Top, 2-warstwowy, 70m, w roli, 1 rolka, biały

kod: RP15
5 paź u Ciebie
11,89 zł brutto
(11,89 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Herbata zielona smakowa w torebkach Lipton Green Tea Citrus, z nutą cytrusów, 20 sztuk x 1.3g

Herbata zielona smakowa w torebkach Lipton Green Tea Citrus, z nutą cytrusów, 20 sztuk x 1.3g

kod: HB1021
5 paź u Ciebie
7,69 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Lipton, melisa z wiśnią, 20 sztuk x 1.2g

Herbata ziołowa w torebkach Lipton, melisa z wiśnią, 20 sztuk x 1.2g

kod: HB510
5 paź u Ciebie
7,39 zł brutto
(0,37 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta rozszerzana NC, B4, z paskiem HK, 10 sztuk, brązowy

Koperta rozszerzana NC, B4, z paskiem HK, 10 sztuk, brązowy

kod: KE41
5 paź u Ciebie
-11%
10,49 zł brutto
9,29 zł brutto
(0,93 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 10,49 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ciastka Precle francuskie Tago, z masłem, 135g

Ciastka Precle francuskie Tago, z masłem, 135g

kod: HT136
5 paź u Ciebie
9,18 zł brutto
(6,80 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pierniki nadziewane Kopernik, morelowy w czekoladzie, 145g

Pierniki nadziewane Kopernik, morelowy w czekoladzie, 145g

kod: HT234
5 paź u Ciebie
10,79 zł brutto
(7,44 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, limonka i cytryna, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, limonka i cytryna, 20 sztuk x 2g

kod: HB49
5 paź u Ciebie
5,69 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w piramidkach Loyd, ananas i gruszka, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w piramidkach Loyd, ananas i gruszka, 20 sztuk x 2g

kod: HB955
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,30 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowo-owocowa w torebkach Herbapol, pokrzywa z wiśnią,  20 sztuk

Herbata ziołowo-owocowa w torebkach Herbapol, pokrzywa z wiśnią, 20 sztuk

kod: HB999
5 paź u Ciebie
7,79 zł brutto
(0,39 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Katrin Classic System Toilet ECO 103424, 2-warstwowy, 9.9cmx92m, 1 rolka, biały

Papier toaletowy Katrin Classic System Toilet ECO 103424, 2-warstwowy, 9.9cmx92m, 1 rolka, biały

kod: PT87
5 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
(5,49 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki groszkowe Esselte, otwierane od góry, A4, 43µm, 100 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe Esselte, otwierane od góry, A4, 43µm, 100 sztuk, transparentny

kod: KO22
5 paź u Ciebie
26,90 zł brutto
(0,27 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ciastka Milka Choco Brownie, z czekoladą i kawałkami czekolady, 150g

Ciastka Milka Choco Brownie, z czekoladą i kawałkami czekolady, 150g

kod: PK608
5 paź u Ciebie
10,29 zł brutto
(6,86 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Teekanne Magic Moments, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w torebkach Teekanne Magic Moments, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB390
5 paź u Ciebie
7,08 zł brutto
(0,35 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, owoce leśne, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, owoce leśne, 20 sztuk x 2g

kod: HB173
5 paź u Ciebie
5,69 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, grejpfrut i pomarańcza, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, grejpfrut i pomarańcza, 20 sztuk x 2g

kod: HB52
5 paź u Ciebie
5,59 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw herbat owocowych w kopertach Ahmad Tea Fruit Tea Selection, 6 smaków, 60 sztuk x 2g

Zestaw herbat owocowych w kopertach Ahmad Tea Fruit Tea Selection, 6 smaków, 60 sztuk x 2g

kod: HB1018
5 paź u Ciebie
46,41 zł brutto
(0,77 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Lipton, melisa z granatem, 20 sztuk x 1.2g

Herbata ziołowa w torebkach Lipton, melisa z granatem, 20 sztuk x 1.2g

kod: HB743
5 paź u Ciebie
8,09 zł brutto
(0,40 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowo-ziołowa w kopertach Vitax z korzennymi przyprawami, gruszka i cynamon, 15 sztuk x 2g

Herbata owocowo-ziołowa w kopertach Vitax z korzennymi przyprawami, gruszka i cynamon, 15 sztuk x 2g

kod: HB805
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,40 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Florianki, z czekoladą, 171g

Herbatniki Krakuski Florianki, z czekoladą, 171g

kod: HT20
5 paź u Ciebie
8,17 zł brutto
(4,78 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Kardynałki Tago, kakaowo-orzechowy, 180g

Ciastka Kardynałki Tago, kakaowo-orzechowy, 180g

kod: HT125
5 paź u Ciebie
9,29 zł brutto
(5,16 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka zbożowe Belvita, 5 zbóż, 300g

Ciastka zbożowe Belvita, 5 zbóż, 300g

kod: PK118
5 paź u Ciebie
10,62 zł brutto
(3,54 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton klapowy Ofix Economy, 400x300x250mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 400x300x250mm, brązowy

kod: PA698
5 paź u Ciebie
3,53 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Tesa, cicha, akryl, 66mx50mm, brązowy

Taśma pakowa Tesa, cicha, akryl, 66mx50mm, brązowy

kod: TC237
5 paź u Ciebie
14,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski, kokosowy, 168g

Herbatniki Krakuski, kokosowy, 168g

kod: HT25
5 paź u Ciebie
5,61 zł brutto
(3,34 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z pigwą, 20 sztuk x 2,7g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z pigwą, 20 sztuk x 2,7g

kod: HB625
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,30 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowo-ziołowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród Zimowy Sekret, cytrusowy, 20 sztuk x 3g

Herbata owocowo-ziołowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród Zimowy Sekret, cytrusowy, 20 sztuk x 3g

kod: HB737
5 paź u Ciebie
8,09 zł brutto
(0,40 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Chusteczki higieniczne Foxy Cotton Cube, w kartoniku, 60 sztuk

Chusteczki higieniczne Foxy Cotton Cube, w kartoniku, 60 sztuk

kod: CH81
5 paź u Ciebie
6,59 zł brutto
(0,11 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BLN-75, 0.5mm, niebieski

Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BLN-75, 0.5mm, niebieski

kod: PE22
5 paź u Ciebie
10,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Lipton, skrzyp z pomarańczą, 20 sztuk x 1g

Herbata ziołowa w torebkach Lipton, skrzyp z pomarańczą, 20 sztuk x 1g

kod: HB742
5 paź u Ciebie
8,19 zł brutto
(0,41 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Galaretki Wawel Fresh&Fruity, mix owocowy, 1kg

Galaretki Wawel Fresh&Fruity, mix owocowy, 1kg

kod: CK21
5 paź u Ciebie
44,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Skoroszyt plastikowy bez oczek Bantex Budget, A4, do 200 kartek, granatowy

Skoroszyt plastikowy bez oczek Bantex Budget, A4, do 200 kartek, granatowy

kod: SL1493
5 paź u Ciebie
1,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.