• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Ciastka Milka Sensations Choco Inside, kakaowe z  czekoladą, 156g

Ciastka Milka Sensations Choco Inside, kakaowe z czekoladą, 156g

kod: HT127
5 paź u Ciebie
9,89 zł brutto
(6,34 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki groszkowe Bantex, poszerzane, A4+, 90µm, 50 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe Bantex, poszerzane, A4+, 90µm, 50 sztuk, transparentny

kod: KO137
5 paź u Ciebie
20,18 zł brutto
(0,40 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Chusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt Cashmir Baby, 72 sztuki

Chusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt Cashmir Baby, 72 sztuki

kod: CH16
5 paź u Ciebie
6,49 zł brutto
(0,09 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafelek Knoppers,mleczno-orzechowy, 25g

Wafelek Knoppers,mleczno-orzechowy, 25g

kod: PK310
5 paź u Ciebie
2,29 zł brutto
(9,16 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Lipton, pokrzywa z mango, 20 sztuk x 1.3g

Herbata ziołowa w torebkach Lipton, pokrzywa z mango, 20 sztuk x 1.3g

kod: HB512
5 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(0,38 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Sok z cytryn Champion Cytrynka, 10 sztuk x 7.5g

Sok z cytryn Champion Cytrynka, 10 sztuk x 7.5g

kod: CU5
5 paź u Ciebie
-8%
4,10 zł brutto
3,79 zł brutto
(505,33 zł/1000 g)
Najniższa cena z 30 dni: 4,10 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata owocowa w torebkach Vitax Family, owocowy raj, 24 sztuki x 2g

Herbata owocowa w torebkach Vitax Family, owocowy raj, 24 sztuki x 2g

kod: HB8
5 paź u Ciebie
4,38 zł brutto
(0,18 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w kopertach BiFix Premium, miód z imbirem, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w kopertach BiFix Premium, miód z imbirem, 20 sztuk x 2g

kod: HB424
5 paź u Ciebie
-6%
6,99 zł brutto
6,59 zł brutto
(0,33 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 6,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki groszkowe Bantex, A5, 50 µm, 100 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe Bantex, A5, 50 µm, 100 sztuk, transparentny

kod: KO201
5 paź u Ciebie
12,39 zł brutto
(0,12 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata czarna w kopertach Lipton Yellow Label, 100 sztuk x 1.8g

Herbata czarna w kopertach Lipton Yellow Label, 100 sztuk x 1.8g

kod: HB22
5 paź u Ciebie
-6%
54,99 zł brutto
51,89 zł brutto
(0,52 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 54,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski, maślany, 200g

Herbatniki Krakuski, maślany, 200g

kod: HT12
5 paź u Ciebie
5,70 zł brutto
(2,84 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Śliwka Nałęczowska Solidarność, w czekoladzie, 350g

Cukierki Śliwka Nałęczowska Solidarność, w czekoladzie, 350g

kod: PK209
5 paź u Ciebie
39,47 zł brutto
(11,28 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ręcznik papierowy Merida, dwuwarstwowy, w składce V, 160 składek, biały

Ręcznik papierowy Merida, dwuwarstwowy, w składce V, 160 składek, biały

kod: RP55
5 paź u Ciebie
7,29 zł brutto
(7,29 zł/binda)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka San Łakotki Holenderskie z czekoladą, 170g

Ciastka San Łakotki Holenderskie z czekoladą, 170g

kod: HT311
5 paź u Ciebie
6,69 zł brutto
(3,94 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Myszka bezprzewodowa Hama EMW-500, pionowa, optyczna, czarny

Myszka bezprzewodowa Hama EMW-500, pionowa, optyczna, czarny

kod: MS155
5 paź u Ciebie
71,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Jeżyki, wiśniowy w ciemnej czekoladzie, 140g

Ciastka Jeżyki, wiśniowy w ciemnej czekoladzie, 140g

kod: HT86
5 paź u Ciebie
6,49 zł brutto
(4,64 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy kuchenny Office Products, 2-warstwowy, w roli, 2x9.25m, 2 rolki, biały

Ręcznik papierowy kuchenny Office Products, 2-warstwowy, w roli, 2x9.25m, 2 rolki, biały

kod: RP138
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(3 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, truskawka z poziomką, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, truskawka z poziomką, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB547
5 paź u Ciebie
5,89 zł brutto
(0,29 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, do akt osobowych, A4, do 200 kartek, niebieski

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, do akt osobowych, A4, do 200 kartek, niebieski

kod: SL417
5 paź u Ciebie
9,38 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Batonik Ferrero Kinder Country, mleczny, 23.5g

Batonik Ferrero Kinder Country, mleczny, 23.5g

kod: PK944
5 paź u Ciebie
3,19 zł brutto
(13,57 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Vitax Family, owoce leśne, 24 sztuk x 2g

Herbata owocowa w torebkach Vitax Family, owoce leśne, 24 sztuk x 2g

kod: HB686
5 paź u Ciebie
4,29 zł brutto
(0,18 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Luksja, kremowy, 500ml

Mydło w płynie Luksja, kremowy, 500ml

kod: MD118
5 paź u Ciebie
11,09 zł brutto
(22,18 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka paluszki z galaretką Krakuski, wiśniowy, 144g

Ciastka paluszki z galaretką Krakuski, wiśniowy, 144g

kod: PK7
5 paź u Ciebie
8,89 zł brutto
(6,17 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, żurawina i marakuja, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w torebkach Vitax Inspirations, żurawina i marakuja, 20 sztuk x 2g

kod: HB368
5 paź u Ciebie
5,69 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina i żurawina, 20 sztuk x 3g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina i żurawina, 20 sztuk x 3g

kod: HB145
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,30 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, granatowy

Skoroszyt plastikowy oczkowy Bantex Budget EVO, A4, do 200 kartek, granatowy

kod: SL1498
5 paź u Ciebie
1,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Długopis żelowy automatyczny Pentel, OH! Gel K497, 0.7mm, czarny

Długopis żelowy automatyczny Pentel, OH! Gel K497, 0.7mm, czarny

kod: DP556
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Cashmir Giga, 2-warstwowy, w roli, 1 rolka, biały

Ręcznik papierowy Cashmir Giga, 2-warstwowy, w roli, 1 rolka, biały

kod: RP231
5 paź u Ciebie
15,69 zł brutto
(15,69 zł/rolkę)
szt.
1 szt.
Biszkopty Milka Choco Jaffa, malinowy, 147g

Biszkopty Milka Choco Jaffa, malinowy, 147g

kod: HT239
5 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
(4,76 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka owsiane Tago De Lux, z mleczną czekoladą, 210g

Ciastka owsiane Tago De Lux, z mleczną czekoladą, 210g

kod: HT133
5 paź u Ciebie
8,06 zł brutto
(3,84 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowo-owocowa w torebkach Vitax Inspiracje, pokrzywa & limonka, 20 sztuk x 1.65g

Herbata ziołowo-owocowa w torebkach Vitax Inspiracje, pokrzywa & limonka, 20 sztuk x 1.65g

kod: HB981
5 paź u Ciebie
5,69 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Loyd Grzaniec Grzeszny, malinowy, 10 sztuk x 3g

Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Loyd Grzaniec Grzeszny, malinowy, 10 sztuk x 3g

kod: HB350
5 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
(0,42 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta bąbelkowa Bong AirPro, F16, 240x350mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa Bong AirPro, F16, 240x350mm, 10 sztuk, biały

kod: KE418
5 paź u Ciebie
10,09 zł brutto
(1,01 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Loyd Grzaniec Kozacki, miodowy, 10 sztuk x 3g

Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Loyd Grzaniec Kozacki, miodowy, 10 sztuk x 3g

kod: HB315
5 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
(0,42 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Klips archiwizacyjny Fellowes, 85mm, 100 sztuk, biały

Klips archiwizacyjny Fellowes, 85mm, 100 sztuk, biały

kod: TQ25
5 paź u Ciebie
46,37 zł brutto
(0,46 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.