• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Folia stretch, 0.5x284m, 3 kg netto, 23µm, czarny

Folia stretch, 0.5x284m, 3 kg netto, 23µm, czarny

kod: FB33
5 paź u Ciebie
48,04 zł brutto
(16,01 zł/1000 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w kopertach Big-Active, pigwa + granat, 20 sztuk x 1.7g

Herbata zielona smakowa w kopertach Big-Active, pigwa + granat, 20 sztuk x 1.7g

kod: HB240
5 paź u Ciebie
6,49 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa NC, DL, samoklejąca SK, 50 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, DL, samoklejąca SK, 50 sztuk, biały

kod: KE67
5 paź u Ciebie
5,58 zł brutto
(0,11 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata ziołowa w torebkach Vitax Zioła, mięta strong, 20 sztuk x 1.5g

Herbata ziołowa w torebkach Vitax Zioła, mięta strong, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB409
5 paź u Ciebie
3,99 zł brutto
(0,20 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Długopis automatyczny Pentel, Wow BK417, 0.7mm, czarny

Długopis automatyczny Pentel, Wow BK417, 0.7mm, czarny

kod: DP322
5 paź u Ciebie
2,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Wafle Familijne, śmietankowy, 180g

Wafle Familijne, śmietankowy, 180g

kod: HT32
5 paź u Ciebie
4,40 zł brutto
(2,44 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Delicje szampańskie Mondelez, morelowy, 147g

Ciastka Delicje szampańskie Mondelez, morelowy, 147g

kod: HT63
5 paź u Ciebie
5,69 zł brutto
(3,87 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Jeżyki, słony karmel, 140g

Ciastka Jeżyki, słony karmel, 140g

kod: HT317
5 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
(4,99 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Ahmad English Tea No. 1, 100 sztuk x 2g

Herbata czarna w torebkach Ahmad English Tea No. 1, 100 sztuk x 2g

kod: HB318
5 paź u Ciebie
-12%
25,99 zł brutto
22,99 zł brutto
(0,23 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 25,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Jeżyki, kawowy, 140g

Ciastka Jeżyki, kawowy, 140g

kod: HT48
5 paź u Ciebie
7,49 zł brutto
(5,35 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Krówka Polska Mleczna Jedność, mleczny, 1kg

Cukierki Krówka Polska Mleczna Jedność, mleczny, 1kg

kod: PK311
5 paź u Ciebie
23,63 zł brutto
(2,36 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata owocowa w piramidkach Loyd, malina i cytryna, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w piramidkach Loyd, malina i cytryna, 20 sztuk x 2g

kod: HB847
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,30 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw herbat w kopertach Ahmad Tea Twelve Teas, 12 smaków, 60 sztuk x 2g

Zestaw herbat w kopertach Ahmad Tea Twelve Teas, 12 smaków, 60 sztuk x 2g

kod: HB1019
5 paź u Ciebie
29,59 zł brutto
(0,49 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Mondelez Łakotki, deserowe z cukrem, 168g

Ciastka Mondelez Łakotki, deserowe z cukrem, 168g

kod: HT27
5 paź u Ciebie
6,39 zł brutto
(4,32 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Earl Grey w torebkach Tetley Intensive, cytryna, 100 sztuk x 2g

Herbata Earl Grey w torebkach Tetley Intensive, cytryna, 100 sztuk x 2g

kod: HB402
5 paź u Ciebie
21 zł brutto
(0,21 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Galaretki Roshen Crazy Bee Fruity, owocowy, 1kg

Galaretki Roshen Crazy Bee Fruity, owocowy, 1kg

kod: CK144
5 paź u Ciebie
20,69 zł brutto
(2,07 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Przekładki do segregatora Tres, 1/3 A4, kartonowe, 100 kart,  mix kolorów

Przekładki do segregatora Tres, 1/3 A4, kartonowe, 100 kart, mix kolorów

kod: PL1168
5 paź u Ciebie
-23%
13,99 zł brutto
10,79 zł brutto
(1,08 zł/10 szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 13,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w kopertach Big-Active, limonka i mandarynka 20 sztuk x 1,5g

Herbata zielona smakowa w kopertach Big-Active, limonka i mandarynka 20 sztuk x 1,5g

kod: HB634
5 paź u Ciebie
6,49 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Roshen Milky Splash, toffi z nadzieniem mlecznym, 1kg

Cukierki Roshen Milky Splash, toffi z nadzieniem mlecznym, 1kg

kod: CK78
5 paź u Ciebie
28,39 zł brutto
(2,84 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ciastka Milka Soft Choc & choc, 150g

Ciastka Milka Soft Choc & choc, 150g

kod: HT276
5 paź u Ciebie
10,19 zł brutto
(6,79 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Foxy Tornado, 3-warstwowy, w roli, 1 rolka, biały

Ręcznik papierowy Foxy Tornado, 3-warstwowy, w roli, 1 rolka, biały

kod: RP247
5 paź u Ciebie
21,89 zł brutto
(21,89 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Nescafé Crema, 100g

Kawa rozpuszczalna Nescafé Crema, 100g

kod: KW8
5 paź u Ciebie
21,68 zł brutto
(21,68 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Duelki, z czekoladą, 181g

Herbatniki Krakuski Duelki, z czekoladą, 181g

kod: HT19
5 paź u Ciebie
7,79 zł brutto
(4,30 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Delicpol Delisana American Style, z kawałkami czekolady, 1kg

Ciastka Delicpol Delisana American Style, z kawałkami czekolady, 1kg

kod: HT186
5 paź u Ciebie
25,59 zł brutto
(2,56 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w kopertach Loyd Rozgrzewająca Pomarańcza z Cynamonem i Goździkami, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w kopertach Loyd Rozgrzewająca Pomarańcza z Cynamonem i Goździkami, 20 sztuk x 2g

kod: HB1017
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,30 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa  w kopertach  Big-Active, truskawka i graviola, 20 sztuk x 1.5g

Herbata zielona smakowa w kopertach Big-Active, truskawka i graviola, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB636
5 paź u Ciebie
6,40 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w piramidkach Lipton, z cytryną z Hiszpanii, 20 sztuk x 1.7g

Herbata czarna w piramidkach Lipton, z cytryną z Hiszpanii, 20 sztuk x 1.7g

kod: HB1043
5 paź u Ciebie
9,09 zł brutto
(0,45 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafle Familijne, kakaowy, 180g

Wafle Familijne, kakaowy, 180g

kod: HT33
5 paź u Ciebie
4,49 zł brutto
(2,49 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowo-ziołowa w kopertach Vitax z korzennymi przyprawami, pomarańcza i goździki, 15 sztuk x 2g

Herbata owocowo-ziołowa w kopertach Vitax z korzennymi przyprawami, pomarańcza i goździki, 15 sztuk x 2g

kod: HB807
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,40 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Krakuski Serduszka, z czekoladą, 171g

Herbatniki Krakuski Serduszka, z czekoladą, 171g

kod: HT21
5 paź u Ciebie
7,99 zł brutto
(4,67 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Tago  Kardynałki, zabajone, 180g

Ciastka Tago Kardynałki, zabajone, 180g

kod: HT298
5 paź u Ciebie
9,33 zł brutto
(5,18 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Sok z cytryn sycylijskich Limmi Index Food, 200ml

Sok z cytryn sycylijskich Limmi Index Food, 200ml

kod: SI287
5 paź u Ciebie
6,29 zł brutto
(31,45 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Tetley Intensive Black, 100 sztuk x 2g

Herbata czarna w torebkach Tetley Intensive Black, 100 sztuk x 2g

kod: HB17
5 paź u Ciebie
17,69 zł brutto
(0,18 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa NC, B5, samoklejąca SK, 50 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, B5, samoklejąca SK, 50 sztuk, biały

kod: KE52
5 paź u Ciebie
13,49 zł brutto
(0,27 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata zielona smakowa w kopertach Big-Active, papaja i jagody goji, 20 sztuk x 1.7g

Herbata zielona smakowa w kopertach Big-Active, papaja i jagody goji, 20 sztuk x 1.7g

kod: HB351
5 paź u Ciebie
6,69 zł brutto
(0,33 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.