• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7813 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Herbata Yerba Mate w torebkach Astra, ziołowo-owocowa, z miętą i maliną, 20 torebek

Herbata Yerba Mate w torebkach Astra, ziołowo-owocowa, z miętą i maliną, 20 torebek

kod: HB1114
5 paź u Ciebie
2,99 zł brutto
(0,15 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Cukierki karmelki Roshen Butter Milk, mleczno-maślany, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Butter Milk, mleczno-maślany, 1kg

kod: CK151
5 paź u Ciebie
21,89 zł brutto
(2,19 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Folia do laminowania Fellowes ECO recycled, A4, light, błyszcząca, 100 sztuk

Folia do laminowania Fellowes ECO recycled, A4, light, błyszcząca, 100 sztuk

kod: FL210
5 paź u Ciebie
41,91 zł brutto
(0,42 zł/szt)
szt.
1 szt.
Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen, kokosowy, 1kg

kod: CK253
5 paź u Ciebie
23,73 zł brutto
(2,37 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ręcznik papierowy Merida Top Slim, dwuwarstwowy, w składce Z, 15x180 składek, biały

Ręcznik papierowy Merida Top Slim, dwuwarstwowy, w składce Z, 15x180 składek, biały

kod: RP313
5 paź u Ciebie
122,90 zł brutto
(8,19 zł/binda)
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Wkładki higieniczne Bella Panty Ideale Normal, 54 sztuki

Wkładki higieniczne Bella Panty Ideale Normal, 54 sztuki

kod: HK28
5 paź u Ciebie
13,41 zł brutto
(0,25 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Folia do laminowania Fellowes ECO recycled, A3, light, błyszcząca, 100 sztuk

Folia do laminowania Fellowes ECO recycled, A3, light, błyszcząca, 100 sztuk

kod: FL211
5 paź u Ciebie
99,17 zł brutto
(0,99 zł/szt)
szt.
1 szt.
Folia do laminowania Fellowes ECO recycled, A4, light, matowa, 100 sztuk

Folia do laminowania Fellowes ECO recycled, A4, light, matowa, 100 sztuk

kod: FL212
5 paź u Ciebie
89,90 zł brutto
(0,90 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Niszczarka automatyczna Leitz IQ Optimax AutoFeed Home Office 150, mikrościnek 2x5mm, 150 kartek, P-5 DIN, biały

Niszczarka automatyczna Leitz IQ Optimax AutoFeed Home Office 150, mikrościnek 2x5mm, 150 kartek, P-5 DIN, biały

kod: NR568
5 paź u Ciebie
-11%
3431,70 zł brutto
3056,87 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3431,70 zł
szt.
1 szt.
Cukierki karmelki Roshen Mintex Mint, miętowy, 1kg

Cukierki karmelki Roshen Mintex Mint, miętowy, 1kg

kod: CK155
5 paź u Ciebie
20,65 zł brutto
(2,07 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kalendarz książkowy 2027, Herlitz, Szefa, A4, dzienny, czarny

Kalendarz książkowy 2027, Herlitz, Szefa, A4, dzienny, czarny

kod: BJ761
5 paź u Ciebie
68,76 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wyprawka szkolna do 1 klasy Herlitz, 22 elementy + piórnik

Wyprawka szkolna do 1 klasy Herlitz, 22 elementy + piórnik

kod: RD260
5 paź u Ciebie
113 zł brutto
opak
1 opak
Podstawka pod laptopa Leitz Ergo 2 w 1, do pracy w pozycji siedzącej i stojącej, ciemnoszary

Podstawka pod laptopa Leitz Ergo 2 w 1, do pracy w pozycji siedzącej i stojącej, ciemnoszary

kod: PO192
5 paź u Ciebie
180,69 zł brutto
szt.
1 szt.
Folia do laminowania Fellowes ECO recycled, A6, light, matowa, 100 sztuk

Folia do laminowania Fellowes ECO recycled, A6, light, matowa, 100 sztuk

kod: FL215
5 paź u Ciebie
32,79 zł brutto
(0,33 zł/szt)
szt.
1 szt.
Folia do laminowania Fellowes ECO recycled, A5, light, matowa, 100 sztuk

Folia do laminowania Fellowes ECO recycled, A5, light, matowa, 100 sztuk

kod: FL214
5 paź u Ciebie
80,33 zł brutto
(0,80 zł/szt)
szt.
1 szt.
Folia do laminowania Fellowes ECO recycled, A3, light, matowa, 100 sztuk

Folia do laminowania Fellowes ECO recycled, A3, light, matowa, 100 sztuk

kod: FL213
5 paź u Ciebie
179,90 zł brutto
(1,80 zł/szt)
szt.
1 szt.
Folia do laminowania Fellowes ECO recycled, A5, light, błyszcząca, 100 sztuk

Folia do laminowania Fellowes ECO recycled, A5, light, błyszcząca, 100 sztuk

kod: FL216
5 paź u Ciebie
-9%
47,97 zł brutto
43,69 zł brutto
(0,44 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 47,97 zł
szt.
1 szt.
Herbata czarna w kopertach Tetley English Breakfast, 100 sztuk x 2g

Herbata czarna w kopertach Tetley English Breakfast, 100 sztuk x 2g

kod: HB1115
5 paź u Ciebie
20,90 zł brutto
(0,21 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

Cukierki karmelowe Roshen Sweet Drop, mleczny, 1kg

kod: CK149
5 paź u Ciebie
24,10 zł brutto
(2,41 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Uchwyt na 2 monitory Leitz Ergo Slim, czarny

Uchwyt na 2 monitory Leitz Ergo Slim, czarny

kod: PO191
5 paź u Ciebie
-39%
355,47 zł brutto
216,36 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 355,47 zł
szt.
1 szt.
Niszczarka HSM Securio B24, pasek 5.8mm, 27 kartek, P-2/T-2/E-2/O-2 DIN, biały

Niszczarka HSM Securio B24, pasek 5.8mm, 27 kartek, P-2/T-2/E-2/O-2 DIN, biały

kod: NR351
5 paź u Ciebie
-15%
3062,70 zł brutto
2613 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3062,70 zł
szt.
1 szt.
Czytnik linii papilarnych Kensington VeriMark™ Desktop 2.0, USB-A/USB-C, czarny

Czytnik linii papilarnych Kensington VeriMark™ Desktop 2.0, USB-A/USB-C, czarny

kod: PF1206
5 paź u Ciebie
490,77 zł brutto
szt.
1 szt.
Klucz bezpieczeństwa Kensington VeriMark™ IT 2.0, z czytnikiem linii papilarnych, USB-C, czarny

Klucz bezpieczeństwa Kensington VeriMark™ IT 2.0, z czytnikiem linii papilarnych, USB-C, czarny

kod: PF1205
5 paź u Ciebie
404,67 zł brutto
szt.
1 szt.
Klucz bezpieczeństwa Kensington VeriMark™ Guard 2.1, z czytnikiem linii papilarnych, USB-C, srebrno-czarny

Klucz bezpieczeństwa Kensington VeriMark™ Guard 2.1, z czytnikiem linii papilarnych, USB-C, srebrno-czarny

kod: PF1203
5 paź u Ciebie
-8%
490,77 zł brutto
453,87 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 490,77 zł
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Herlitz, Szefa, A5, dzienny, granatowy

Kalendarz książkowy 2027, Herlitz, Szefa, A5, dzienny, granatowy

kod: BJ760
5 paź u Ciebie
39,24 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Herlitz, Szefa, A4, dzienny, granatowy

Kalendarz książkowy 2027, Herlitz, Szefa, A4, dzienny, granatowy

kod: BJ762
5 paź u Ciebie
68,76 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Herlitz, Szefa, B5, dzienny, granatowy

Kalendarz książkowy 2027, Herlitz, Szefa, B5, dzienny, granatowy

kod: BJ764
5 paź u Ciebie
55,23 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Herlitz, Szefa, B5, dzienny, czarny

Kalendarz książkowy 2027, Herlitz, Szefa, B5, dzienny, czarny

kod: BJ763
5 paź u Ciebie
55,23 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Herlitz, Szefa, A5, dzienny, czarny

Kalendarz książkowy 2027, Herlitz, Szefa, A5, dzienny, czarny

kod: BJ759
5 paź u Ciebie
39,24 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podnóżek Leitz iComfi, podgrzewany, 280x120x410mm, ciemnoszary

Podnóżek Leitz iComfi, podgrzewany, 280x120x410mm, ciemnoszary

kod: FR69
5 paź u Ciebie
404,67 zł brutto
szt.
1 szt.
Niszczarka automatyczna Leitz IQ Optimax AutoFeed Office 300, mikrościnek 2x5mm, 300 kartek, P-5 DIN, biały

Niszczarka automatyczna Leitz IQ Optimax AutoFeed Office 300, mikrościnek 2x5mm, 300 kartek, P-5 DIN, biały

kod: NR570
5 paź u Ciebie
-10%
4784,70 zł brutto
4322,26 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 4784,70 zł
szt.
1 szt.
Niszczarka automatyczna Leitz IQ Optimax AutoFeed Office 300, konfetti 4x10mm, 300 kartek, P-4 DIN, biały

Niszczarka automatyczna Leitz IQ Optimax AutoFeed Office 300, konfetti 4x10mm, 300 kartek, P-4 DIN, biały

kod: NR571
5 paź u Ciebie
-10%
3677,70 zł brutto
3322,62 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3677,70 zł
szt.
1 szt.
Poduszka na krzesło Leitz iComfi, podgrzewana, 360x50x360mm, ciemnoszary

Poduszka na krzesło Leitz iComfi, podgrzewana, 360x50x360mm, ciemnoszary

kod: FR70
5 paź u Ciebie
392,37 zł brutto
szt.
1 szt.
Poduszka na krzesło Leitz iComfi Ergo, podgrzewana, 360x70x450mm, ciemnoszary

Poduszka na krzesło Leitz iComfi Ergo, podgrzewana, 360x70x450mm, ciemnoszary

kod: FR71
5 paź u Ciebie
404,67 zł brutto
szt.
1 szt.
Mata grzewcza na fotel Leitz iComfi, 420x20x1280mm, ciemnoszary

Mata grzewcza na fotel Leitz iComfi, 420x20x1280mm, ciemnoszary

kod: FR72
5 paź u Ciebie
416,97 zł brutto
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.