• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Brulion A4 Leitz Wow, w kratkę, 80 kartek, twarda oprawa, zielony

Brulion A4 Leitz Wow, w kratkę, 80 kartek, twarda oprawa, zielony

kod: ZS1107
5 paź u Ciebie
71,22 zł brutto
szt.
1 szt.
Słuchawki przewodowe Kensington H950 EQ, z mikrofonem, USB-A/USB-C, czarny

Słuchawki przewodowe Kensington H950 EQ, z mikrofonem, USB-A/USB-C, czarny

kod: SH299
5 paź u Ciebie
147,48 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka do akt osobowych Warta, A4, z bindą zewnętrzną, niezadrukowana, ABCDE, zielony

Teczka do akt osobowych Warta, A4, z bindą zewnętrzną, niezadrukowana, ABCDE, zielony

kod: SL1947
5 paź u Ciebie
17,33 zł brutto
szt.
1 szt.
Klawiatura bezprzewodowa Kensington KB535 EQ, z akumulatorem, szaro-czarny

Klawiatura bezprzewodowa Kensington KB535 EQ, z akumulatorem, szaro-czarny

kod: KL238
5 paź u Ciebie
204,06 zł brutto
szt.
1 szt.
Klawiatura bezprzewodowa Kensington KB435 EQ, z akumulatorem, kompaktowa, szaro-czarny

Klawiatura bezprzewodowa Kensington KB435 EQ, z akumulatorem, kompaktowa, szaro-czarny

kod: KL239
5 paź u Ciebie
-38%
269,37 zł brutto
165,93 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 269,37 zł
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Klucz bezpieczeństwa Kensington VeriMark™ NFC+ USB-C, czarny

Klucz bezpieczeństwa Kensington VeriMark™ NFC+ USB-C, czarny

kod: PF1204
5 paź u Ciebie
367,77 zł brutto
szt.
1 szt.
Słuchawki bezprzewodowe Kensington C3550 EQ, z mikrofonem, Bluetooth, czarny

Słuchawki bezprzewodowe Kensington C3550 EQ, z mikrofonem, Bluetooth, czarny

kod: SH300
5 paź u Ciebie
330,87 zł brutto
szt.
1 szt.
Słuchawki przewodowe Kensington Classic EQ, z mikrofonem, USB-C, czarny

Słuchawki przewodowe Kensington Classic EQ, z mikrofonem, USB-C, czarny

kod: SH298
5 paź u Ciebie
116,73 zł brutto
szt.
1 szt.
Klawiatura przewodowa Kensington KB515 EQ, szaro-czarny

Klawiatura przewodowa Kensington KB515 EQ, szaro-czarny

kod: KL237
5 paź u Ciebie
-38%
224,97 zł brutto
140,10 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 224,97 zł
szt.
1 szt.
Oferta sponsorowana
Teczka tekturowa z gumką Barbara, A4, 250g, biały

Teczka tekturowa z gumką Barbara, A4, 250g, biały

kod: SL312
5 paź u Ciebie
2,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Oferta sponsorowana
Teczka wiązana Barbara, A4, kartonowa, 250g/m2, biały

Teczka wiązana Barbara, A4, kartonowa, 250g/m2, biały

kod: SL291
5 paź u Ciebie
1,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Delicje szampańskie Mondelez, pomarańczowy, 147g

Ciastka Delicje szampańskie Mondelez, pomarańczowy, 147g

kod: HT8
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(4,07 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Jeżyki, klasyczny, 140g

Ciastka Jeżyki, klasyczny, 140g

kod: HT37
5 paź u Ciebie
5,89 zł brutto
(4,21 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy VelvetCARE Professional, dwuwarstwowy, w składce ZZ, 150 składek, biały

Ręcznik papierowy VelvetCARE Professional, dwuwarstwowy, w składce ZZ, 150 składek, biały

kod: RP154
5 paź u Ciebie
-9%
6,79 zł brutto
6,19 zł brutto
(6,19 zł/binda)
Najniższa cena z 30 dni: 6,79 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Delicje szampańskie Mondelez, wiśniowy, 147g

Ciastka Delicje szampańskie Mondelez, wiśniowy, 147g

kod: HT7
5 paź u Ciebie
5,79 zł brutto
(3,94 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa NC, C4, z paskiem HK, 50 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, C4, z paskiem HK, 50 sztuk, biały

kod: KE2
5 paź u Ciebie
18,70 zł brutto
(0,37 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koszulki krystaliczne Bantex Budget, A4, 40µm, 100 sztuk, transparentny

Koszulki krystaliczne Bantex Budget, A4, 40µm, 100 sztuk, transparentny

kod: KO423
5 paź u Ciebie
16,49 zł brutto
(0,16 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w kopertach Big-Active, malina + marakuja, 20 sztuk x 1.7g

Herbata zielona smakowa w kopertach Big-Active, malina + marakuja, 20 sztuk x 1.7g

kod: HB326
5 paź u Ciebie
6,40 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa  w kopertach Big-Active, opuncja + mango, 20 sztuk x 1.7g

Herbata zielona smakowa w kopertach Big-Active, opuncja + mango, 20 sztuk x 1.7g

kod: HB241
5 paź u Ciebie
6,49 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Wawel trufle, w czekoladzie, 1kg

Cukierki Wawel trufle, w czekoladzie, 1kg

kod: PK430
5 paź u Ciebie
45,09 zł brutto
(4,51 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata ziołowa w torebkach Vitax, rumianek, 20 sztuk x 1.5g

Herbata ziołowa w torebkach Vitax, rumianek, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB162
5 paź u Ciebie
3,99 zł brutto
(0,20 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafle Milka Choco Wafer, kakaowy, 150g

Wafle Milka Choco Wafer, kakaowy, 150g

kod: PK61
5 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
(6,66 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mieszanka Krakowska, mix owocowy, 1kg

Mieszanka Krakowska, mix owocowy, 1kg

kod: PK149
5 paź u Ciebie
44,19 zł brutto
(4,42 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Delicje szampańskie Mondelez, jagodowy, 147g

Ciastka Delicje szampańskie Mondelez, jagodowy, 147g

kod: HT134
5 paź u Ciebie
5,88 zł brutto
(4 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa, akryl, 48mmx45m, brązowy

Taśma pakowa, akryl, 48mmx45m, brązowy

kod: TC127
5 paź u Ciebie
2,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Vitax, pokrzywa, 20 sztuk x 1.5g

Herbata ziołowa w torebkach Vitax, pokrzywa, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB161
5 paź u Ciebie
3,99 zł brutto
(0,20 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki groszkowe Bantex, A4, 50 µm, 100 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe Bantex, A4, 50 µm, 100 sztuk, transparentny

kod: KO264
5 paź u Ciebie
17,59 zł brutto
(0,18 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g

Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g

kod: PK64
5 paź u Ciebie
9,89 zł brutto
(6,59 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa mielona Eduscho Family, 250g

Kawa mielona Eduscho Family, 250g

kod: KW5
5 paź u Ciebie
14,99 zł brutto
(6 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz na biurko 2027, Udziałowiec, Merkury, 130x210mm, tygodniowy, 28 kartek

Kalendarz na biurko 2027, Udziałowiec, Merkury, 130x210mm, tygodniowy, 28 kartek

kod: BJ151
5 paź u Ciebie
8,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Hit, czekoladowy, 220g

Ciastka Hit, czekoladowy, 220g

kod: HT5
5 paź u Ciebie
6,23 zł brutto
(2,83 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 1kg

Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 1kg

kod: CK65
5 paź u Ciebie
36,40 zł brutto
(3,64 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Folia  stretch, 0.5x144m, 1.5kg netto, 23µm, czarny

Folia stretch, 0.5x144m, 1.5kg netto, 23µm, czarny

kod: FB9
5 paź u Ciebie
36,46 zł brutto
(24,31 zł/1000 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka paluszki Milka Choco Lila Sticks, 112g

Ciastka paluszki Milka Choco Lila Sticks, 112g

kod: PK390
5 paź u Ciebie
6,79 zł brutto
(6,06 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka paluszki z galaretką Krakuski, malinowy, 144g

Ciastka paluszki z galaretką Krakuski, malinowy, 144g

kod: PK5
5 paź u Ciebie
7,99 zł brutto
(5,55 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.