• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7813 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Podkładka pod nadgarstek Kensington, ErgoSoft, do standardowych myszy, 152.46x73x18mm, czarny

Podkładka pod nadgarstek Kensington, ErgoSoft, do standardowych myszy, 152.46x73x18mm, czarny

kod: PZ71
5 paź u Ciebie
54,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkładka piankowa pod mysz i nadgarstek Fellowes Memory Foam, 200x20x230mm, czarny

Podkładka piankowa pod mysz i nadgarstek Fellowes Memory Foam, 200x20x230mm, czarny

kod: PZ4
5 paź u Ciebie
42,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Oferta sponsorowana
Papier toaletowy Velvet Rumianek i Aloes, 3-warstwowy, 8 rolek,  biały

Papier toaletowy Velvet Rumianek i Aloes, 3-warstwowy, 8 rolek, biały

kod: PT57
5 paź u Ciebie
16,89 zł brutto
(2,11 zł/rolka)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Podpaski Naturella Ultra Normal, ze skrzydełkami, 10 sztuk

Podpaski Naturella Ultra Normal, ze skrzydełkami, 10 sztuk

kod: RP182
5 paź u Ciebie
6,79 zł brutto
(0,68 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka segregująca D.Rect, A4+, 13 przegródek, plastikowa, czarny

Teczka segregująca D.Rect, A4+, 13 przegródek, plastikowa, czarny

kod: TH171
5 paź u Ciebie
33,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Termometr/higrometr Hama TH-130, czarny

Termometr/higrometr Hama TH-130, czarny

kod: AB125
5 paź u Ciebie
54,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw 3 półek na dokumenty D.Rect, A4, druciany, srebrny

Zestaw 3 półek na dokumenty D.Rect, A4, druciany, srebrny

kod: PB596
5 paź u Ciebie
32,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Toster Philips Essentials 1000 HD2510/90, ciemnoszary

Toster Philips Essentials 1000 HD2510/90, ciemnoszary

kod: OT20
5 paź u Ciebie
104,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z przegródkami D.Rect 5540, A4, 12 przegródek, zielony

Teczka z przegródkami D.Rect 5540, A4, 12 przegródek, zielony

kod: TH179
5 paź u Ciebie
21,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy D.Rect, A4, 25 sztuk, żółty

Skoroszyt plastikowy oczkowy D.Rect, A4, 25 sztuk, żółty

kod: SL1941
5 paź u Ciebie
16,51 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Podkładka pod mysz Fellowes Breyta XL, 280x210x2.5mm, czarny

Podkładka pod mysz Fellowes Breyta XL, 280x210x2.5mm, czarny

kod: PZ171
5 paź u Ciebie
24,10 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkładka na biurko Fellowes Breyta, 800x400x2.5mm, czarny

Podkładka na biurko Fellowes Breyta, 800x400x2.5mm, czarny

kod: PZ176
5 paź u Ciebie
55,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Niszczarka Hama Safe X100CD, ścinek 4x40mm, 11 kartek, P-4/T-4/E-3 DIN, czarny

Niszczarka Hama Safe X100CD, ścinek 4x40mm, 11 kartek, P-4/T-4/E-3 DIN, czarny

kod: NR563
5 paź u Ciebie
274,91 zł brutto
szt.
1 szt.
Skoroszyt kartonowy zawieszany Barbara, A4, do 150 kartek, 250g/m2, biały

Skoroszyt kartonowy zawieszany Barbara, A4, do 150 kartek, 250g/m2, biały

kod: SL91
5 paź u Ciebie
2,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z przegródkami D.Rect 5540, A4, 12 przegródek, żółty

Teczka z przegródkami D.Rect 5540, A4, 12 przegródek, żółty

kod: TH180
5 paź u Ciebie
19,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkładka na biurko Fellowes Breyta, 800x400x2.5mm, morski

Podkładka na biurko Fellowes Breyta, 800x400x2.5mm, morski

kod: PZ178
5 paź u Ciebie
55,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Podkładka pod mysz i nadgarstek Fellowes Breyta, 1.75x20x24cm, szary

Podkładka pod mysz i nadgarstek Fellowes Breyta, 1.75x20x24cm, szary

kod: PZ191
5 paź u Ciebie
59,38 zł brutto
szt.
1 szt.
Podkładka pod nadgarstek Fellowes Breyta, 1.75x6x18cm, czarny

Podkładka pod nadgarstek Fellowes Breyta, 1.75x6x18cm, czarny

kod: PZ200
5 paź u Ciebie
26,40 zł brutto
szt.
1 szt.
Worek na buty Oxford School, 46x36cm, czerwony

Worek na buty Oxford School, 46x36cm, czerwony

kod: WB24
5 paź u Ciebie
22,73 zł brutto
szt.
1 szt.
Mydło w kostce Palmolive, Naturals Balanced & Mild, 90g

Mydło w kostce Palmolive, Naturals Balanced & Mild, 90g

kod: MD14
5 paź u Ciebie
2,66 zł brutto
(2,96 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkładka pod mysz Fellowes Breyta XL, 280x210x2.5mm, piaskowy

Podkładka pod mysz Fellowes Breyta XL, 280x210x2.5mm, piaskowy

kod: PZ175
5 paź u Ciebie
24,19 zł brutto
szt.
1 szt.
Podkładka na biurko Fellowes Breyta, 800x400x2.5mm, szary

Podkładka na biurko Fellowes Breyta, 800x400x2.5mm, szary

kod: PZ177
5 paź u Ciebie
57,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Podkładka pod mysz i nadgarstek Fellowes Breyta XL, 1.75x21x28cm, morski

Podkładka pod mysz i nadgarstek Fellowes Breyta XL, 1.75x21x28cm, morski

kod: PZ197
5 paź u Ciebie
65,79 zł brutto
szt.
1 szt.
Podkładka pod nadgarstek Fellowes Breyta, 1.75x6x18cm, szałwiowy

Podkładka pod nadgarstek Fellowes Breyta, 1.75x6x18cm, szałwiowy

kod: PZ203
5 paź u Ciebie
26,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Saturator do wody Philips Go Zero ADD4901WH/10, biały

Saturator do wody Philips Go Zero ADD4901WH/10, biały

kod: AX266
5 paź u Ciebie
319,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Kieszeń magnetyczna Durable, neodymowa, A5, pozioma, 10 sztuk, granatowy

Kieszeń magnetyczna Durable, neodymowa, A5, pozioma, 10 sztuk, granatowy

kod: KO268
5 paź u Ciebie
263,90 zł brutto
(26,39 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Tablica suchościeralna magnetyczna Nobo Prestige, na kółkach, w ramie aluminiowej, ceramiczna,150x120cm, biały

Tablica suchościeralna magnetyczna Nobo Prestige, na kółkach, w ramie aluminiowej, ceramiczna,150x120cm, biały

kod: TA522
5 paź u Ciebie
4069 zł brutto
szt.
1 szt.
Tablica szklana suchościeralno-magnetyczna Nobo, Diamond, z zaokrąglonymi narożnikami, 188.3x105.3cm, biały

Tablica szklana suchościeralno-magnetyczna Nobo, Diamond, z zaokrąglonymi narożnikami, 188.3x105.3cm, biały

kod: TA484
5 paź u Ciebie
2739 zł brutto
szt.
1 szt.
Walizka na laptopa Fellowes Breyta, z podstawką, czarny

Walizka na laptopa Fellowes Breyta, z podstawką, czarny

kod: CC292
5 paź u Ciebie
229,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Pióro wieczne Pelikan Ineo Lavender

Pióro wieczne Pelikan Ineo Lavender

kod: CE82
5 paź u Ciebie
71,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Oferta sponsorowana
Etykiety samoprzylepne Ofix Economy, 210x297mm, 100 arkuszy, biały

Etykiety samoprzylepne Ofix Economy, 210x297mm, 100 arkuszy, biały

kod: EK379
5 paź u Ciebie
27,65 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Roshen Candy Nut Soft Caramel & Peanuts, 1kg

Cukierki Roshen Candy Nut Soft Caramel & Peanuts, 1kg

kod: PK1291
5 paź u Ciebie
28,91 zł brutto
(2,89 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ręcznik papierowy Velvet Turbo Maxi, 3-warstwowy, w roli, 1 rolka, biały

Ręcznik papierowy Velvet Turbo Maxi, 3-warstwowy, w roli, 1 rolka, biały

kod: RP311
5 paź u Ciebie
27,18 zł brutto
(27,18 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Idea Home by Leviatan Fragante, mango, zapas, 5l

Mydło w płynie Idea Home by Leviatan Fragante, mango, zapas, 5l

kod: MD367
5 paź u Ciebie
24,90 zł brutto
(4,98 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Idea Home by Leviatan Fragante, oliwkowe wzgórze, zapas, 5l

Mydło w płynie Idea Home by Leviatan Fragante, oliwkowe wzgórze, zapas, 5l

kod: MD366
5 paź u Ciebie
24,44 zł brutto
(4,89 zł/l)
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.