• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7812 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Ofertówki krystaliczne Biurfol, "L", A5, 200µm, 25 sztuk, transparentny

Ofertówki krystaliczne Biurfol, "L", A5, 200µm, 25 sztuk, transparentny

kod: KO89
5 paź u Ciebie
23,28 zł brutto
(0,93 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Dyrektorski, A5, dzienny bordowy

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Dyrektorski, A5, dzienny bordowy

kod: BJ90
5 paź u Ciebie
-32%
26,27 zł brutto
17,88 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 26,27 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A5, dzienny brązowy

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A5, dzienny brązowy

kod: BJ96
5 paź u Ciebie
29,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x660mm, płaski, wiatrak

Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x660mm, płaski, wiatrak

kod: BJ580
5 paź u Ciebie
12,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A4, tygodniowy, szary

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A4, tygodniowy, szary

kod: BJ537
5 paź u Ciebie
-41%
61,38 zł brutto
35,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 61,38 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Teczka kartonowa z gumką VauPe Soft, A4, 450g/m2, 20mm, turkusowy

Teczka kartonowa z gumką VauPe Soft, A4, 450g/m2, 20mm, turkusowy

kod: SL323
5 paź u Ciebie
-13%
9,09 zł brutto
7,88 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 9,09 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Hit, orzechowy, 220g

Ciastka Hit, orzechowy, 220g

kod: HT23
5 paź u Ciebie
6,21 zł brutto
(2,82 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zakładki samoprzylepne Avery Zweckform Ultra Tabs, indeksujące, 63.5x25.4mm, 24 sztuki, mix kolorów pastelowych

Zakładki samoprzylepne Avery Zweckform Ultra Tabs, indeksujące, 63.5x25.4mm, 24 sztuki, mix kolorów pastelowych

kod: ZI144
5 paź u Ciebie
25,58 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w kopertach Dilmah Mint,  mięta, 25 sztuk x 2g

Herbata ziołowa w kopertach Dilmah Mint, mięta, 25 sztuk x 2g

kod: HB719
5 paź u Ciebie
19,99 zł brutto
(0,80 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta rozszerzana Bong, C4 z paskiem HK, 25 sztuk, biały

Koperta rozszerzana Bong, C4 z paskiem HK, 25 sztuk, biały

kod: KE438
5 paź u Ciebie
-10%
37,72 zł brutto
33,79 zł brutto
(1,35 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 37,72 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 250 kartek, 4 ringi fioletowy

Segregator Leitz Wow, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 250 kartek, 4 ringi fioletowy

kod: SG420
5 paź u Ciebie
29,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywki Leitz Electric, typ E2, 2500 szt, srebrny

Zszywki Leitz Electric, typ E2, 2500 szt, srebrny

kod: ZW137
5 paź u Ciebie
22,99 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa mielona Davidoff Fine Aroma, 250g

Kawa mielona Davidoff Fine Aroma, 250g

kod: KW339
5 paź u Ciebie
31,19 zł brutto
(12,48 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podstawka pod laptopa Leitz Ergo, 80% plastiku z recyklingu, 258x45x253mm, ciemnoszary

Podstawka pod laptopa Leitz Ergo, 80% plastiku z recyklingu, 258x45x253mm, ciemnoszary

kod: PO165
5 paź u Ciebie
175,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma do metkownicy Studio Cen, HMTC, 26x12 mm, czerwony

Taśma do metkownicy Studio Cen, HMTC, 26x12 mm, czerwony

kod: ED57
5 paź u Ciebie
3,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma do metkownicy Studio Cen, DM, 700 etykiet, 26x16mm, biały

Taśma do metkownicy Studio Cen, DM, 700 etykiet, 26x16mm, biały

kod: ED31
5 paź u Ciebie
2,60 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Holder do identyfikatorów Argo 2K-V blue, 55x90mm, 50 sztuk, przezroczysty

Holder do identyfikatorów Argo 2K-V blue, 55x90mm, 50 sztuk, przezroczysty

kod: IT125
5 paź u Ciebie
-14%
162,90 zł brutto
139,90 zł brutto
(2,80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 162,90 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka plastikowa z gumką Pagna, A4, 3 skrzydłowa, żółty

Teczka plastikowa z gumką Pagna, A4, 3 skrzydłowa, żółty

kod: SL1052
5 paź u Ciebie
-19%
10,39 zł brutto
8,39 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 10,39 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Esselte, 50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, czerwony

Segregator A4 Esselte, 50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, czerwony

kod: SG216
5 paź u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Esselte,  50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, turkusowy

Segregator A4 Esselte, 50mm, do 350 kartek, ekonomiczny, 30% PP z recyklingu, turkusowy

kod: SG25
5 paź u Ciebie
10,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Interdruk Fluo,  A4+, 300g, mix kolorów neonowych

Teczka kartonowa z gumką Interdruk Fluo, A4+, 300g, mix kolorów neonowych

kod: SL1757
5 paź u Ciebie
3,83 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka na rysunki Leniar, A2 (600 x 435 x 30mm), czarny

Teczka na rysunki Leniar, A2 (600 x 435 x 30mm), czarny

kod: SL623
5 paź u Ciebie
49,89 zł brutto
szt.
1 szt.
Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, czarny

Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, czarny

kod: SG962
5 paź u Ciebie
12,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, szary

Segregator A4 Bantex Budget Classic, 50mm, do 350 kartek, szary

kod: SG1081
5 paź u Ciebie
9,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Milka & Oreo Original, waniliowy,  37g

Baton Milka & Oreo Original, waniliowy, 37g

kod: PK807
5 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
(11,32 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Żel pod prysznic Luksja Men Relax 3w1, 500ml

Żel pod prysznic Luksja Men Relax 3w1, 500ml

kod: MD313
5 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
(19,98 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker olejowy Pentel MMP20, okrągła, 4.6 mm, biały

Marker olejowy Pentel MMP20, okrągła, 4.6 mm, biały

kod: MK12
5 paź u Ciebie
14,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Chusteczki antybakteryjne Cleanic Antybacterial, 40 sztuk, biały

Chusteczki antybakteryjne Cleanic Antybacterial, 40 sztuk, biały

kod: CH93
5 paź u Ciebie
9,19 zł brutto
(0,23 zł/szt)
szt.
1 szt.
Spray do usuwania etykiet Activejet AOC-400, 400ml

Spray do usuwania etykiet Activejet AOC-400, 400ml

kod: SC1230
5 paź u Ciebie
19,09 zł brutto
(47,73 zł/l)
szt.
1 szt.
Etykiety oznaczeniowe Avery Zweckform, okrągłe, średnica 8mm, 416 sztuk, żółty

Etykiety oznaczeniowe Avery Zweckform, okrągłe, średnica 8mm, 416 sztuk, żółty

kod: EK311
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,01 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Taśma Tesa 4280, 48mm x 66m, brązowy

Taśma Tesa 4280, 48mm x 66m, brązowy

kod: TC206
5 paź u Ciebie
8,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Sante Go On Vitamin, kokosowy, 45g

Baton Sante Go On Vitamin, kokosowy, 45g

kod: PK1200
5 paź u Ciebie
3,49 zł brutto
(7,76 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafelek Góralki, kokosowy, 45g

Wafelek Góralki, kokosowy, 45g

kod: HT241
5 paź u Ciebie
2,38 zł brutto
(4,76 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier nawilżany Velvet for Men, 48 sztuk

Papier nawilżany Velvet for Men, 48 sztuk

kod: PT190
5 paź u Ciebie
8 zł brutto
(0,17 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki krystaliczne na pendrive, z klapką, 5 sztuk, przezroczysty

Koszulki krystaliczne na pendrive, z klapką, 5 sztuk, przezroczysty

kod: KO326
5 paź u Ciebie
43,39 zł brutto
(8,68 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.