• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7812 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Koperta bąbelkowa Bong AirPro, E15, 240x275mm [W5], 100 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa Bong AirPro, E15, 240x275mm [W5], 100 sztuk, biały

kod: KE414
5 paź u Ciebie
68,58 zł brutto
(0,69 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata czarna w torebkach BiFix Indis, 100 sztuk x 2g

Herbata czarna w torebkach BiFix Indis, 100 sztuk x 2g

kod: HB434
5 paź u Ciebie
14,69 zł brutto
(0,15 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa NC, DL, samoklejąca SK, okno lewe, 1000 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, DL, samoklejąca SK, okno lewe, 1000 sztuk, biały

kod: KE26
5 paź u Ciebie
104,89 zł brutto
(0,10 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta DL NC Koperty, z paskiem HK, okno prawe, 1000 sztuk, biały

Koperta DL NC Koperty, z paskiem HK, okno prawe, 1000 sztuk, biały

kod: KE484
5 paź u Ciebie
98,09 zł brutto
(0,10 zł/szt.)
opak
1 opak
Kawa rozpuszczalna Caféa, z cykorią, 100g

Kawa rozpuszczalna Caféa, z cykorią, 100g

kod: KW256
5 paź u Ciebie
16,19 zł brutto
(16,19 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Herbata owocowa z suszu BiFix, owoce jagody, 100g

Herbata owocowa z suszu BiFix, owoce jagody, 100g

kod: HB503
5 paź u Ciebie
-29%
11,69 zł brutto
8,29 zł brutto
(8,29 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 11,69 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa z suszu BiFix, żurawina, 100g

Herbata owocowa z suszu BiFix, żurawina, 100g

kod: HB504
5 paź u Ciebie
-28%
11,99 zł brutto
8,59 zł brutto
(8,59 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 11,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Esselte Standard, do luźnych dokumentów, 100mm, czerwony

Pudło archiwizacyjne Esselte Standard, do luźnych dokumentów, 100mm, czerwony

kod: PA17
5 paź u Ciebie
5,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wiadro okrągłe York, 10l, mix kolorów

Wiadro okrągłe York, 10l, mix kolorów

kod: MP242
5 paź u Ciebie
11,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier ozdobny Laid Galeria Papieru, A4, 120g/m2, 50 arkuszy, kremowy

Papier ozdobny Laid Galeria Papieru, A4, 120g/m2, 50 arkuszy, kremowy

kod: OP23
5 paź u Ciebie
41 zł brutto
(0,82 zł/arkusz)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Ice Fresh Storck, 125g

Cukierki Ice Fresh Storck, 125g

kod: CK19
5 paź u Ciebie
5,69 zł brutto
(4,55 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Etykiety Avery Zweckform, okrągłe, średnica 12mm, 270 sztuk, zielony

Etykiety Avery Zweckform, okrągłe, średnica 12mm, 270 sztuk, zielony

kod: EK175
5 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
(0,03 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Etykiety Avery Zweckform, okrągłe, średnica 12mm, 270 sztuk, niebieski

Etykiety Avery Zweckform, okrągłe, średnica 12mm, 270 sztuk, niebieski

kod: EK174
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,02 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Pierścienie wzmacniające Avery Zweckform, 13mm, 500 sztuk, biały

Pierścienie wzmacniające Avery Zweckform, 13mm, 500 sztuk, biały

kod: EK951
5 paź u Ciebie
-10%
8,29 zł brutto
7,49 zł brutto
(0,01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 8,29 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Wiadro prostokątne z wyciskarką York, 14 l, mix kolorów

Wiadro prostokątne z wyciskarką York, 14 l, mix kolorów

kod: MP184
5 paź u Ciebie
23,39 zł brutto
szt.
1 szt.
Segregator prezentacyjny Esselte Panorama A4, szerokość grzbietu 30mm,  do 140 kartek, 4 ringi, niebieski

Segregator prezentacyjny Esselte Panorama A4, szerokość grzbietu 30mm, do 140 kartek, 4 ringi, niebieski

kod: SG252
5 paź u Ciebie
24,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Rurki waflowe Dr Gerard Rolls Rolls, z kremem śmietankowym, 144g

Rurki waflowe Dr Gerard Rolls Rolls, z kremem śmietankowym, 144g

kod: HT333
5 paź u Ciebie
4,79 zł brutto
(3,33 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowo- ziołowa w kopertach Loyd Hot & Cold, jabłko i ananas, 15 sztuk x 2g

Herbata owocowo- ziołowa w kopertach Loyd Hot & Cold, jabłko i ananas, 15 sztuk x 2g

kod: HB1068
5 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
(0,37 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowo- ziołowa w kopertach Loyd Hot & Cold, porzeczka i hibiskus, 15 sztuk x 2g

Herbata owocowo- ziołowa w kopertach Loyd Hot & Cold, porzeczka i hibiskus, 15 sztuk x 2g

kod: HB1069
5 paź u Ciebie
-7%
5,89 zł brutto
5,49 zł brutto
(0,37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 5,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata funkcjonalna w torebkach Bifix Detox Tea, oczyszczenie, 15 sztuk x 2g

Herbata funkcjonalna w torebkach Bifix Detox Tea, oczyszczenie, 15 sztuk x 2g

kod: HB772
5 paź u Ciebie
-28%
10,89 zł brutto
7,79 zł brutto
(0,52 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 10,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Worki na śmieci Eco Natural by York, na odpady zmieszane, 35l, 15 sztuk, zielony

Worki na śmieci Eco Natural by York, na odpady zmieszane, 35l, 15 sztuk, zielony

kod: WS174
5 paź u Ciebie
5,19 zł brutto
(0,35 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Klej w sztyfcie Oxford Kids, 15g, blister, 2 sztuki

Klej w sztyfcie Oxford Kids, 15g, blister, 2 sztuki

kod: BQ31
5 paź u Ciebie
8 zł brutto
(53,33 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Przekładki do segregatora Donau, plastikowe, alfabetyczne, A4, 16 kart, mix kolorów

Przekładki do segregatora Donau, plastikowe, alfabetyczne, A4, 16 kart, mix kolorów

kod: PL1098
5 paź u Ciebie
13,39 zł brutto
(8,37 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Skoroszyt plastikowy bez oczek Esselte Vivida, A4, do 160 kartek, zielony

Skoroszyt plastikowy bez oczek Esselte Vivida, A4, do 160 kartek, zielony

kod: SL48
5 paź u Ciebie
2,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Esselte Vivida, A4, do 160 kartek, niebieski

Skoroszyt plastikowy bez oczek Esselte Vivida, A4, do 160 kartek, niebieski

kod: SL47
5 paź u Ciebie
2,60 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Esselte Vivida, A4, do 160 kartek, czerwony

Skoroszyt plastikowy bez oczek Esselte Vivida, A4, do 160 kartek, czerwony

kod: SL46
5 paź u Ciebie
2,60 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Mola Maxi długa, 2-warstwowy, 18m, 2 rolki, biały

Ręcznik papierowy Mola Maxi długa, 2-warstwowy, 18m, 2 rolki, biały

kod: RP304
5 paź u Ciebie
16,79 zł brutto
(8,40 zł/rolkę)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz 2027 na biurko z piórnikiem Udziałowiec, 195x300mm, tygodniowy, granatowy

Kalendarz 2027 na biurko z piórnikiem Udziałowiec, 195x300mm, tygodniowy, granatowy

kod: BJ437
5 paź u Ciebie
-34%
52,77 zł brutto
34,59 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 52,77 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Vaspiatta Roma Classica, 1kg

Kawa ziarnista Vaspiatta Roma Classica, 1kg

kod: KW478
5 paź u Ciebie
126,25 zł brutto
(12,63 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Espresso Italiano Classico, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Espresso Italiano Classico, 1kg

kod: KW211
5 paź u Ciebie
106,90 zł brutto
(10,69 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton klapowy Ofix Economy, 2 kolumny, 445x322x278mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 2 kolumny, 445x322x278mm, brązowy

kod: PA913
5 paź u Ciebie
6,14 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka  Biurfol, do akt osobowych, A4, 20mm, 2 ringi, jasno zielony

Teczka Biurfol, do akt osobowych, A4, 20mm, 2 ringi, jasno zielony

kod: SL1598
5 paź u Ciebie
-17%
31,99 zł brutto
26,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 31,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik Merida Top Maxi, 2-warstwowy, w roli, 6x158m, 6 rolek, biały

Ręcznik Merida Top Maxi, 2-warstwowy, w roli, 6x158m, 6 rolek, biały

kod: RP51
5 paź u Ciebie
166,90 zł brutto
(27,82 zł/rolkę)
opak
1 opak
Blok do flipchartów 2x3 Euro, 66x99cm, w kratkę, 20 kart

Blok do flipchartów 2x3 Euro, 66x99cm, w kratkę, 20 kart

kod: FC4
5 paź u Ciebie
25,89 zł brutto
szt.
1 szt.
Nożyczki tytanowe  Leitz, 20.5cm, biało-fioletowy

Nożyczki tytanowe Leitz, 20.5cm, biało-fioletowy

kod: NC116
5 paź u Ciebie
63,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.