• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7812 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Koperta standardowa NC, B6, klejona na mokro NK, 50 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, B6, klejona na mokro NK, 50 sztuk, biały

kod: KE787
5 paź u Ciebie
6,69 zł brutto
(0,13 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC, C4, samoklejąca SK, 50 sztuk, brązowy

Koperta standardowa NC, C4, samoklejąca SK, 50 sztuk, brązowy

kod: KE55
5 paź u Ciebie
16,09 zł brutto
(0,32 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC, C4 klejona na mokro NK, 50 sztuk, brązowy

Koperta standardowa NC, C4 klejona na mokro NK, 50 sztuk, brązowy

kod: KE192
5 paź u Ciebie
17,79 zł brutto
(0,36 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Miękkie ciasteczko Frank&Oli Protein Cranberry Vanilla, żurawina&wanilia, 50g

Miękkie ciasteczko Frank&Oli Protein Cranberry Vanilla, żurawina&wanilia, 50g

kod: HT300
5 paź u Ciebie
-10%
5,45 zł brutto
4,88 zł brutto
(9,76 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 5,45 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Tesa, Eco&Strong, cicha, 50mm x 66m, transparentny

Taśma pakowa Tesa, Eco&Strong, cicha, 50mm x 66m, transparentny

kod: TC188
5 paź u Ciebie
-16%
33,98 zł brutto
28,39 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 33,98 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, różowy

Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, różowy

kod: SL423
5 paź u Ciebie
18,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Poezja, antybakteryjne, zielone jabłuszko, zapas, 5l

Mydło w płynie Poezja, antybakteryjne, zielone jabłuszko, zapas, 5l

kod: MD83
5 paź u Ciebie
26,89 zł brutto
(5,38 zł/l)
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford B-Light, B5, 60 kartek, mix kolorów pastelowych

Zeszyt w kratkę Oxford B-Light, B5, 60 kartek, mix kolorów pastelowych

kod: ZS1134
5 paź u Ciebie
13,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karton klapowy Ofix Economy, 600x200x350mm, brązowy

Karton klapowy Ofix Economy, 600x200x350mm, brązowy

kod: PA703
5 paź u Ciebie
3,83 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karmelki Coffee Jedność, kawowy, 60g

Karmelki Coffee Jedność, kawowy, 60g

kod: CK54
5 paź u Ciebie
3,63 zł brutto
(6,05 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Tuba kartonowa Leniar, 63.5x6cm, brązowy

Tuba kartonowa Leniar, 63.5x6cm, brązowy

kod: BC6
5 paź u Ciebie
10,98 zł brutto
szt.
1 szt.
Organizer kartonowy na dokumenty Esselte Vivida, składany , A4, 70mm, do 700 kartek biały

Organizer kartonowy na dokumenty Esselte Vivida, składany , A4, 70mm, do 700 kartek biały

kod: PC65
5 paź u Ciebie
21,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford B-Light, A5, w kratkę, 80 kartek, mix kolorów pastelowych

Kołonotatnik Oxford B-Light, A5, w kratkę, 80 kartek, mix kolorów pastelowych

kod: ZS1151
5 paź u Ciebie
16,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekolada Milka Łaciata, 90g

Czekolada Milka Łaciata, 90g

kod: PK134
5 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(8,43 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, miękki, A4, granatowy

Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, miękki, A4, granatowy

kod: SL1289
5 paź u Ciebie
1,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Okładka do dyplomów Galeria Papieru, A4, bordowy

Okładka do dyplomów Galeria Papieru, A4, bordowy

kod: OW2
5 paź u Ciebie
18,70 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, pomarańczowy

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, pomarańczowy

kod: SL1299
5 paź u Ciebie
1,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, szary

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, szary

kod: SL1298
5 paź u Ciebie
1,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka do akt osobowych Warta, A4, klejona, niezadrukowana ABCDE, granatowy

Teczka do akt osobowych Warta, A4, klejona, niezadrukowana ABCDE, granatowy

kod: SL1708
5 paź u Ciebie
27,59 zł brutto
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, granatowy

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, granatowy

kod: SL1300
5 paź u Ciebie
1,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro wieczne do nauki pisania Pelikan Griffix Neon Fresh Blue, niebieski

Pióro wieczne do nauki pisania Pelikan Griffix Neon Fresh Blue, niebieski

kod: CE63
5 paź u Ciebie
72,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cienkopis Pentel Pointliner Colour, butelkowa zieleń

Cienkopis Pentel Pointliner Colour, butelkowa zieleń

kod: MK2375
5 paź u Ciebie
3,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mop płaski z mikrofibry York Salsa- kij+ uchwyt do mopa+mop, mix kolorów

Mop płaski z mikrofibry York Salsa- kij+ uchwyt do mopa+mop, mix kolorów

kod: MP182
5 paź u Ciebie
27,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kubek na długopisy Durable Trend, przezroczysty

Kubek na długopisy Durable Trend, przezroczysty

kod: PB283
5 paź u Ciebie
13,28 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Gold Drop Eco Line, ekologiczne, z dozownikiem, 0.4l

Mydło w płynie Gold Drop Eco Line, ekologiczne, z dozownikiem, 0.4l

kod: MD311
5 paź u Ciebie
11,80 zł brutto
(29,50 zł/l)
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe Pentel EnerGel Slim BLN-455, 0.5mm, w etui, niebieski

Pióro kulkowe Pentel EnerGel Slim BLN-455, 0.5mm, w etui, niebieski

kod: PE225
5 paź u Ciebie
24,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Długopis żelowy Pentel, K116, 0.6mm, czerwony

Długopis żelowy Pentel, K116, 0.6mm, czerwony

kod: PH66
5 paź u Ciebie
8,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ołówek automatyczny Pentel Fiesta AX127, 0.7mm, z gumką, niebieski

Ołówek automatyczny Pentel Fiesta AX127, 0.7mm, z gumką, niebieski

kod: OA51
5 paź u Ciebie
4,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe Pentel, BL57, 0.7mm, czerwony

Pióro kulkowe Pentel, BL57, 0.7mm, czerwony

kod: PE27
5 paź u Ciebie
12,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BL-77, 0.7mm, sepia

Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BL-77, 0.7mm, sepia

kod: PE240
5 paź u Ciebie
12,09 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe Pentel EnerGel BL407, 0.7mm, w etui, niebieski, obudowa metaliczna czerń

Pióro kulkowe Pentel EnerGel BL407, 0.7mm, w etui, niebieski, obudowa metaliczna czerń

kod: PE220
5 paź u Ciebie
-6%
46,28 zł brutto
43,49 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 46,28 zł
szt.
1 szt.
Szrober/ miotła drewniana do szorowania York  000300, z gwintem  na kij, 24cm

Szrober/ miotła drewniana do szorowania York 000300, z gwintem na kij, 24cm

kod: VZ4
5 paź u Ciebie
-14%
12,05 zł brutto
10,39 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 12,05 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Foliopaki kurierskie 01 NC, HK, 175x255+50 mm, 100 sztuk, szary

Foliopaki kurierskie 01 NC, HK, 175x255+50 mm, 100 sztuk, szary

kod: KE768
5 paź u Ciebie
30,09 zł brutto
(0,30 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Foliopaki kurierskie 04 NC, HK, 325x425+50 mm, 100 sztuk, szary

Foliopaki kurierskie 04 NC, HK, 325x425+50 mm, 100 sztuk, szary

kod: KE771
5 paź u Ciebie
61,59 zł brutto
(0,62 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka kopertowa na zatrzask Grand 043, A5, niebieski

Teczka kopertowa na zatrzask Grand 043, A5, niebieski

kod: SL1602
5 paź u Ciebie
-16%
3,92 zł brutto
3,28 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3,92 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.