• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7812 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Baton Sante Go On, kakaowy, 50g

Baton Sante Go On, kakaowy, 50g

kod: PK349
5 paź u Ciebie
4,59 zł brutto
(9,18 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zmywaki kuchenne Qleanup, profilowane, duże, 6 sztuk, niebieski

Zmywaki kuchenne Qleanup, profilowane, duże, 6 sztuk, niebieski

kod: GK91
5 paź u Ciebie
8,29 zł brutto
(1,38 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford B-You, B5, 60 kartek, mix kolorów

Zeszyt w kratkę Oxford B-You, B5, 60 kartek, mix kolorów

kod: ZS1142
5 paź u Ciebie
12,60 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford Student EasyNotes, A4+, w kratkę, 80 kartek, okładka PP,  mix wzorów

Kołonotatnik Oxford Student EasyNotes, A4+, w kratkę, 80 kartek, okładka PP, mix wzorów

kod: ZS566
5 paź u Ciebie
44,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona liściasta Posti, 80g

Herbata zielona liściasta Posti, 80g

kod: HB372
5 paź u Ciebie
6,89 zł brutto
(8,61 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Herbata zielona liściasta Loyd, 80g

Herbata zielona liściasta Loyd, 80g

kod: HB949
5 paź u Ciebie
-7%
8,99 zł brutto
8,39 zł brutto
(10,49 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 8,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Fellowes Bankers Box System, 80mm, szary

Pudło archiwizacyjne Fellowes Bankers Box System, 80mm, szary

kod: PA562
5 paź u Ciebie
6,42 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekolada Wawel Premium 90% cocoa, gorzka, 90g

Czekolada Wawel Premium 90% cocoa, gorzka, 90g

kod: PK832
5 paź u Ciebie
17,39 zł brutto
(19,32 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka do akt osobowych Interdruk, bigowana, A4, niebieski

Teczka do akt osobowych Interdruk, bigowana, A4, niebieski

kod: SL940
5 paź u Ciebie
14,10 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty na biurko Office Products, A4, plastikowa, transparentny niebieski

Półka na dokumenty na biurko Office Products, A4, plastikowa, transparentny niebieski

kod: PC185
5 paź u Ciebie
10,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulka z suwakiem Grand EC007B, A5, czerwony

Koszulka z suwakiem Grand EC007B, A5, czerwony

kod: KE717
5 paź u Ciebie
4,29 zł brutto
(4,29 zł/szt)
szt.
1 szt.
Folia stretch, z rączką, 0.1x200m, 0.4kg brutto, 20µm, przezroczysty

Folia stretch, z rączką, 0.1x200m, 0.4kg brutto, 20µm, przezroczysty

kod: FB15
5 paź u Ciebie
15,38 zł brutto
(38,45 zł/1000 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ołówek automatyczny Pentel A300, 0.3mm, z gumką, czerwony

Ołówek automatyczny Pentel A300, 0.3mm, z gumką, czerwony

kod: OA2
5 paź u Ciebie
15,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ołówek automatyczny Pentel A300, 0.7mm, z gumką, niebieski

Ołówek automatyczny Pentel A300, 0.7mm, z gumką, niebieski

kod: OA4
5 paź u Ciebie
-9%
17,72 zł brutto
16,09 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 17,72 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BL-77, 0.7mm, błękitny

Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BL-77, 0.7mm, błękitny

kod: PH191
5 paź u Ciebie
10,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel EnerGel Set BL77 Błękitne Ukojenie, 0.7mm, 12 sztuk, mix kolorów

Pióro kulkowe automatyczne Pentel EnerGel Set BL77 Błękitne Ukojenie, 0.7mm, 12 sztuk, mix kolorów

kod: PE238
5 paź u Ciebie
-10%
111,91 zł brutto
100,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 111,91 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Czyściwo papierowe Katrin Basic XL Blue, 1-warstwowe, 28cm x 360m, 1 rolka, niebieski

Czyściwo papierowe Katrin Basic XL Blue, 1-warstwowe, 28cm x 360m, 1 rolka, niebieski

kod: RP207
5 paź u Ciebie
67,19 zł brutto
(67,19 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kopertowa Donau, A6, zatrzask, 1 sztuka, czerwony

Teczka kopertowa Donau, A6, zatrzask, 1 sztuka, czerwony

kod: SL1447
5 paź u Ciebie
-19%
2,72 zł brutto
2,19 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2,72 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Przekładka do segregatora Biurfol, do akt osobowych, kartonowa, A4, typ E, 1 karta

Przekładka do segregatora Biurfol, do akt osobowych, kartonowa, A4, typ E, 1 karta

kod: PL1160
5 paź u Ciebie
1,69 zł brutto
(16,90 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Przekładki do segregatora Durable, plastikowe, numeryczne, A4, 1-31 kart, szary

Przekładki do segregatora Durable, plastikowe, numeryczne, A4, 1-31 kart, szary

kod: PL1157
5 paź u Ciebie
10,69 zł brutto
(3,45 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Przekładki do segregatora Viking Mylar, kartonowe, numeryczne, A4, 1-12 stron, biały

Przekładki do segregatora Viking Mylar, kartonowe, numeryczne, A4, 1-12 stron, biały

kod: PL1022
5 paź u Ciebie
8,29 zł brutto
(6,91 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Marker zabezpieczający edding 8280, UV Securitas, okrągła, 1.5-3mm, transparentny

Marker zabezpieczający edding 8280, UV Securitas, okrągła, 1.5-3mm, transparentny

kod: MK504
5 paź u Ciebie
26,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Earl Grey w torebkach Loyd Orange, pomarańcza, 60 sztuk x 1.5g

Herbata Earl Grey w torebkach Loyd Orange, pomarańcza, 60 sztuk x 1.5g

kod: HB852
5 paź u Ciebie
8 zł brutto
(0,13 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Bifix, mniszek lekarski, 20 sztuk x 1.75g

Herbata ziołowa w torebkach Bifix, mniszek lekarski, 20 sztuk x 1.75g

kod: HB889
5 paź u Ciebie
5,59 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Blok techniczny TOP 2000 Creatino, A4, 10 kartek, biały

Blok techniczny TOP 2000 Creatino, A4, 10 kartek, biały

kod: PS255
5 paź u Ciebie
4,07 zł brutto
(0,41 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zszywki Rapid Standard, 10/4 1M, 1000 sztuk, srebrny

Zszywki Rapid Standard, 10/4 1M, 1000 sztuk, srebrny

kod: ZW210
5 paź u Ciebie
3,69 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa C5 NC, z paskiem HK, 10 sztuk, biały

Koperta standardowa C5 NC, z paskiem HK, 10 sztuk, biały

kod: KE611
5 paź u Ciebie
3,49 zł brutto
(0,35 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koszulki na dokumenty Bantex, A4, z suwakiem, 140 µm, 10 sztuk, przezroczysty

Koszulki na dokumenty Bantex, A4, z suwakiem, 140 µm, 10 sztuk, przezroczysty

kod: KO93
5 paź u Ciebie
49,89 zł brutto
(4,99 zł/szt.)
opak
1 opak
Papier toaletowy Velvet Comfort Camomile & Aloe, 3-warstwowy, 10 rolek, 25m, biały

Papier toaletowy Velvet Comfort Camomile & Aloe, 3-warstwowy, 10 rolek, 25m, biały

kod: PT167
5 paź u Ciebie
24,99 zł brutto
(2,50 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta bąbelkowa NC, K/20, 370x480mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa NC, K/20, 370x480mm, 10 sztuk, biały

kod: KE205
5 paź u Ciebie
-43%
30,63 zł brutto
17,49 zł brutto
(1,75 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 30,63 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 2w1, 10 sztuk x 8g

Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 2w1, 10 sztuk x 8g

kod: KW172
5 paź u Ciebie
8,59 zł brutto
(10,74 zł/100 g)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koszulki groszkowe Esselte, poziome, A3, 85µm, 10 sztuk, transparentny

Koszulki groszkowe Esselte, poziome, A3, 85µm, 10 sztuk, transparentny

kod: KO34
5 paź u Ciebie
37,99 zł brutto
(3,80 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Zielona herbata w proszku Mokate Matcha, Pure 100%, 40g

Zielona herbata w proszku Mokate Matcha, Pure 100%, 40g

kod: HB1108
5 paź u Ciebie
23,99 zł brutto
(59,98 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podkładki papierowe Merida, na deskę sedesową, 100 sztuk

Podkładki papierowe Merida, na deskę sedesową, 100 sztuk

kod: CH20
5 paź u Ciebie
32,69 zł brutto
(0,33 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Woreczki strunowe Emerson, 200x400mm, 100 sztuk, bezbarwny

Woreczki strunowe Emerson, 200x400mm, 100 sztuk, bezbarwny

kod: TS252
5 paź u Ciebie
18,49 zł brutto
(0,18 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.