• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Kawa rozpuszczalna Tchibo Gold Selection Crema, 180g

Kawa rozpuszczalna Tchibo Gold Selection Crema, 180g

kod: KW147
4 lis u Ciebie
31,29 zł brutto
(17,38 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy D.Rect, A4, 25 sztuk, żółty

Skoroszyt plastikowy oczkowy D.Rect, A4, 25 sztuk, żółty

kod: SL1941
12 paź u Ciebie
16,51 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Taśma do metkownicy Studio Cen, HMTC 800 etykiet, 26x12mm, żółty

Taśma do metkownicy Studio Cen, HMTC 800 etykiet, 26x12mm, żółty

kod: ED42
wydłużony czas dostawy
3,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka na rzep VauPe, kopertowa, A3, czarny

Teczka na rzep VauPe, kopertowa, A3, czarny

kod: SL507
22 paź u Ciebie
21,68 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz ścienny Udziałowiec 2027, 310x680mm, trójdzielny płaski, uliczka

Kalendarz ścienny Udziałowiec 2027, 310x680mm, trójdzielny płaski, uliczka

kod: BJ581
wydłużony czas dostawy
-41%
19,91 zł brutto
11,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 19,91 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Mydło w płynie Carex Original, 250ml

Mydło w płynie Carex Original, 250ml

kod: MD259
12 paź u Ciebie
7,20 zł brutto
(28,80 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ładowarka sieciowa 3mk Hyper GaN Charger 65W, QC4+ PD PPS, 2xUSB-C/USB-A, biały

Ładowarka sieciowa 3mk Hyper GaN Charger 65W, QC4+ PD PPS, 2xUSB-C/USB-A, biały

kod: LW316
13 paź u Ciebie
89,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Marker olejowy edding 791, okrągła, 1-2mm czarny

Marker olejowy edding 791, okrągła, 1-2mm czarny

kod: MK1580
8 paź u Ciebie
13,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Niszczarka do papieru VeroTech VS-1010CC, ścinek 4x35mm, 10 kartek, P-4/O-1/T-4/E-3/F-1 DIN, czarny

Niszczarka do papieru VeroTech VS-1010CC, ścinek 4x35mm, 10 kartek, P-4/O-1/T-4/E-3/F-1 DIN, czarny

kod: NR532
3 gru u Ciebie
279,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Herbata Earl Grey w torebkach Teekanne, 100 sztuk x 1.65g

Herbata Earl Grey w torebkach Teekanne, 100 sztuk x 1.65g

kod: HB270
8 paź u Ciebie
23,49 zł brutto
(0,23 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier ozdobny Nature Galeria Papieru, A4, 120g/m2, 50 arkuszy, jasnobeżowy

Papier ozdobny Nature Galeria Papieru, A4, 120g/m2, 50 arkuszy, jasnobeżowy

kod: OP95
28 paź u Ciebie
-13%
25,58 zł brutto
22,29 zł brutto
(0,45 zł/arkusz)
Najniższa cena z 30 dni: 25,58 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Krówka Wawel, słony karmel, 1kg

Cukierki Krówka Wawel, słony karmel, 1kg

kod: CK70
wydłużony czas dostawy
39,89 zł brutto
(3,99 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ofertówki groszkowe Viking, "L", A4, 120µm, 100 sztuk, mix kolorów

Ofertówki groszkowe Viking, "L", A4, 120µm, 100 sztuk, mix kolorów

kod: KO112
21 paź u Ciebie
38,39 zł brutto
(0,38 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Zszywki wytrzymałe Leitz Power Performance, 24/8, 1000 sztuk, srebrny

Zszywki wytrzymałe Leitz Power Performance, 24/8, 1000 sztuk, srebrny

kod: ZW30
8 paź u Ciebie
24,99 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Etykiety oznaczeniowe Avery Zweckform, okrągłe, średnica 8mm, 416 sztuk, zielony odblaskowy

Etykiety oznaczeniowe Avery Zweckform, okrągłe, średnica 8mm, 416 sztuk, zielony odblaskowy

kod: EK310
13 paź u Ciebie
5,89 zł brutto
(0,01 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Baton Sante Go On Crisp, orzech i karmel, 50g

Baton Sante Go On Crisp, orzech i karmel, 50g

kod: PK827
wydłużony czas dostawy
4,19 zł brutto
(8,38 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, przezroczysty transparentny

Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, przezroczysty transparentny

kod: PC201
7 paź u Ciebie
15,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ręcznik papierowy Office Products, 1 warstwowy, w składce ZZ, 20x200 składek, szary

Ręcznik papierowy Office Products, 1 warstwowy, w składce ZZ, 20x200 składek, szary

kod: RP130
8 paź u Ciebie
76,49 zł brutto
(3,82 zł/binda)
szt.
1 szt.
Marker permanentny edding 300, okrągła, 1.5-3mm, fioletowy

Marker permanentny edding 300, okrągła, 1.5-3mm, fioletowy

kod: MK492
12 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta rozszerzana NC, B5, z paskiem HK, 10 sztuk, brązowy

Koperta rozszerzana NC, B5, z paskiem HK, 10 sztuk, brązowy

kod: KE477
13 paź u Ciebie
13,69 zł brutto
(1,37 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kieszeń samoprzylepna Durable Pocketfix, 90x57mm, otwarcie z boku, 10 sztuk, transparentny

Kieszeń samoprzylepna Durable Pocketfix, 90x57mm, otwarcie z boku, 10 sztuk, transparentny

kod: IT82
9 paź u Ciebie
19,99 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koszulki groszkowe Donau, A4, 50µm, 100 sztuk, przezroczysty

Koszulki groszkowe Donau, A4, 50µm, 100 sztuk, przezroczysty

kod: KO266
8 paź u Ciebie
-5%
14,69 zł brutto
13,89 zł brutto
(0,14 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 14,69 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Rurki waflowe Dr Gerard Rolls Rolls Mleczna Czekolada, z kremem mleczna czekolada, 144g

Rurki waflowe Dr Gerard Rolls Rolls Mleczna Czekolada, z kremem mleczna czekolada, 144g

kod: HT336
4 lis u Ciebie
4,79 zł brutto
(3,33 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Temperówka Pelikan Griffix, z pojemnikiem, 2 otwory, niebieski

Temperówka Pelikan Griffix, z pojemnikiem, 2 otwory, niebieski

kod: TP69
9 paź u Ciebie
13,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w kopertach Sir William’s Forest Fruits, owoce leśne, 50 sztuk x 2.4g

Herbata owocowa w kopertach Sir William’s Forest Fruits, owoce leśne, 50 sztuk x 2.4g

kod: HB873
9 paź u Ciebie
-19%
49,89 zł brutto
40,19 zł brutto
(0,80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 49,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka kruche Dr Gerard Ring, posypane cukrem, 200g

Ciastka kruche Dr Gerard Ring, posypane cukrem, 200g

kod: HT332
4 lis u Ciebie
6,72 zł brutto
(3,36 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Guma do żucia bez cukru Orbit Spearmint, miętowy, torebka, 21 drażetek

Guma do żucia bez cukru Orbit Spearmint, miętowy, torebka, 21 drażetek

kod: PK1018
7 paź u Ciebie
4,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Flipchart mobilny Ofix Standard, suchościeralno-magnetyczna, 70x100cm, srebrny

Flipchart mobilny Ofix Standard, suchościeralno-magnetyczna, 70x100cm, srebrny

kod: FC66
9 paź u Ciebie
524,14 zł brutto
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, niebieski

Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, niebieski

kod: PC360
9 paź u Ciebie
15,39 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Clipboard Leitz Wow, A4, biały

Clipboard Leitz Wow, A4, biały

kod: CB178
8 paź u Ciebie
46,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BL-107, 0.7mm, zielony

Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BL-107, 0.7mm, zielony

kod: PE64
12 paź u Ciebie
7,20 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Przekładki do segregatora D.Rect PP31, plastikowe, numeryczne, 1-31 kart, mix kolorów

Przekładki do segregatora D.Rect PP31, plastikowe, numeryczne, 1-31 kart, mix kolorów

kod: PL1177
20 lis u Ciebie
11,49 zł brutto
(3,71 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ostrze do noża bezpiecznego Martor Secupro Maxisafe, 10 sztuk

Ostrze do noża bezpiecznego Martor Secupro Maxisafe, 10 sztuk

kod: NK100
12 paź u Ciebie
30,79 zł brutto
szt.
1 szt.
Blok techniczny, A4, 10 kartek, kolorowy, barwiony w masie

Blok techniczny, A4, 10 kartek, kolorowy, barwiony w masie

kod: PS200
9 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
(0,70 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety samoprzylepne Dalpo Memo Label, 105x74mm, 100 arkuszy, biały

Etykiety samoprzylepne Dalpo Memo Label, 105x74mm, 100 arkuszy, biały

kod: EK239
8 paź u Ciebie
-20%
38,99 zł brutto
31,29 zł brutto
(0,04 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 38,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.