• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Podkładka pod mysz i nadgarstek Kensington, piankowa, niebieski

Podkładka pod mysz i nadgarstek Kensington, piankowa, niebieski

kod: PZ149
6 paź u Ciebie
68,70 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulka/saszetka z suwakiem Leitz Wow, wodoodporna, rozmiar L, niebieski

Koszulka/saszetka z suwakiem Leitz Wow, wodoodporna, rozmiar L, niebieski

kod: KO366
6 paź u Ciebie
-5%
37,99 zł brutto
35,99 zł brutto
(35,99 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 37,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulka/saszetka z suwakiem Leitz Wow, wodoodporna, rozmiar L, zielony

Koszulka/saszetka z suwakiem Leitz Wow, wodoodporna, rozmiar L, zielony

kod: KO367
6 paź u Ciebie
37,99 zł brutto
(37,99 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulki krystaliczne Office Products, A4, 40 µm, 100 sztuk, transparentny

Koszulki krystaliczne Office Products, A4, 40 µm, 100 sztuk, transparentny

kod: KO163
8 paź u Ciebie
12,29 zł brutto
(0,12 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Papier toaletowy VelvetCARE Professional, 2-warstwowy, 15m, 8 rolek, biały

Papier toaletowy VelvetCARE Professional, 2-warstwowy, 15m, 8 rolek, biały

kod: PT113
12 paź u Ciebie
9,79 zł brutto
(1,22 zł/rolka)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Ręcznik papierowy VelvetCARE Professional, dwuwarstwowy, w składce ZZ, 23x23cm, 150 składek, biały

Ręcznik papierowy VelvetCARE Professional, dwuwarstwowy, w składce ZZ, 23x23cm, 150 składek, biały

kod: RP262
8 paź u Ciebie
10,39 zł brutto
(10,39 zł/binda)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Jacobs Crema, 200g

Kawa rozpuszczalna Jacobs Crema, 200g

kod: KW151
9 paź u Ciebie
38,59 zł brutto
(19,30 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Chusteczki higieniczne Velvet Balsam Zapach, w kartoniku, 70 sztuk

Chusteczki higieniczne Velvet Balsam Zapach, w kartoniku, 70 sztuk

kod: CH39
wydłużony czas dostawy
8,29 zł brutto
(0,12 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier toaletowy Velvet Comfort White Cotton, 3-warstwowy, 10 rolek, 25m, biały

Papier toaletowy Velvet Comfort White Cotton, 3-warstwowy, 10 rolek, 25m, biały

kod: PT166
wydłużony czas dostawy
20,79 zł brutto
(2,08 zł/rolka)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Tesa, cicha, akryl, 66mx50mm,  transparentny

Taśma pakowa Tesa, cicha, akryl, 66mx50mm, transparentny

kod: TC236
7 paź u Ciebie
14,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Bantex Budget, A4, 60 kartek, biało-niebieski

Zeszyt w kratkę Bantex Budget, A4, 60 kartek, biało-niebieski

kod: ZS653
9 paź u Ciebie
4,75 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa, cicha, akryl, 48mm x 100m, brązowy

Taśma pakowa, cicha, akryl, 48mm x 100m, brązowy

kod: TC129
13 paź u Ciebie
6,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka plastikowa z gumką D.Rect, A4, 6 sztuk, mix kolorów

Teczka plastikowa z gumką D.Rect, A4, 6 sztuk, mix kolorów

kod: SL1943
12 lis u Ciebie
-7%
23,49 zł brutto
21,89 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 23,49 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Blok biurowy w kratkę Bantex Budget, A4, 100 kartek, biało-niebieski

Blok biurowy w kratkę Bantex Budget, A4, 100 kartek, biało-niebieski

kod: ZS934
7 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Dallmayr Prodomo Entcoffeiniert, bezkofeinowa, 500g

Kawa ziarnista Dallmayr Prodomo Entcoffeiniert, bezkofeinowa, 500g

kod: KW539
7 paź u Ciebie
46,99 zł brutto
(9,40 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Chusteczki higieniczne Velvet Cube, w kartoniku, 56 sztuk

Chusteczki higieniczne Velvet Cube, w kartoniku, 56 sztuk

kod: CH44
wydłużony czas dostawy
8,09 zł brutto
(0,13 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Chusteczki do czyszczenia ekranów, tabletów i laptopów Durable Screenclean, 50 sztuk

Chusteczki do czyszczenia ekranów, tabletów i laptopów Durable Screenclean, 50 sztuk

kod: SD69
7 paź u Ciebie
48,70 zł brutto
(0,97 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Q-connect Office Set, A4, metal, 79mm, do 850 kartek, czarny

Organizer na dokumenty Q-connect Office Set, A4, metal, 79mm, do 850 kartek, czarny

kod: PC28
8 paź u Ciebie
-10%
24,99 zł brutto
22,48 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 24,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Bantex Budget, A5, 32 kartki, biało-niebieski

Zeszyt w kratkę Bantex Budget, A5, 32 kartki, biało-niebieski

kod: ZS651
wydłużony czas dostawy
2,23 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Zozole, cytryna/pomarańcza, 1kg

Cukierki Mieszko Zozole, cytryna/pomarańcza, 1kg

kod: CK204
wydłużony czas dostawy
15,79 zł brutto
(1,58 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mop z mikrofibry York Rubi, końcówka, mix kolorów

Mop z mikrofibry York Rubi, końcówka, mix kolorów

kod: MP181
wydłużony czas dostawy
14,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah, Pomarańcza i Imbir, 20 sztuk x 1.5g

Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah, Pomarańcza i Imbir, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB387
4 lis u Ciebie
8,79 zł brutto
(0,44 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Chusteczki higieniczne Velvet, z balsamem z ekstraktem z aloesu i nagietka , w kartoniku, 70 sztuk

Chusteczki higieniczne Velvet, z balsamem z ekstraktem z aloesu i nagietka , w kartoniku, 70 sztuk

kod: CH31
wydłużony czas dostawy
-10%
9,09 zł brutto
8,19 zł brutto
(0,12 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 9,09 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Foliopis Pentel NF450, okrągła, 1.6mm, czarny

Foliopis Pentel NF450, okrągła, 1.6mm, czarny

kod: MK2142
20 paź u Ciebie
3,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Grand Wonder, cicha, 48mmx50m, transparentny

Taśma pakowa Grand Wonder, cicha, 48mmx50m, transparentny

kod: TC301
8 paź u Ciebie
8,30 zł brutto
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w kopertach Irving, malinowa, 20 sztuk x 1.5g

Herbata zielona smakowa w kopertach Irving, malinowa, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB109
4 lis u Ciebie
7,08 zł brutto
(0,35 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona w piramidkach Lipton Green Tea Nature, 20 sztuk x 1.5g

Herbata zielona w piramidkach Lipton Green Tea Nature, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB74
4 lis u Ciebie
9,99 zł brutto
(0,50 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Jacobs Kronung, 100g

Kawa rozpuszczalna Jacobs Kronung, 100g

kod: KW28
8 paź u Ciebie
24,10 zł brutto
(24,10 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Tablica suchościeralna magnetyczna Ofix Standard, w ramie aluminiowej, lakierowana, 120x180cm, biały

Tablica suchościeralna magnetyczna Ofix Standard, w ramie aluminiowej, lakierowana, 120x180cm, biały

kod: TA281
23 paź u Ciebie
378,23 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ofertówki groszkowe Viking, "L", A4, 145µm, 25 sztuk, mix kolorów

Ofertówki groszkowe Viking, "L", A4, 145µm, 25 sztuk, mix kolorów

kod: KO158
21 paź u Ciebie
13,28 zł brutto
(0,53 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Skoroszyt plastikowy oczkowy D.Rect, A4, 25 sztuk, niebieski

Skoroszyt plastikowy oczkowy D.Rect, A4, 25 sztuk, niebieski

kod: SL1939
12 paź u Ciebie
16,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Earl Grey w torebkach Sir Winston Royal, 100 sztuk x 1.75g

Herbata Earl Grey w torebkach Sir Winston Royal, 100 sztuk x 1.75g

kod: HB642
8 paź u Ciebie
-20%
29,69 zł brutto
23,89 zł brutto
(0,24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 29,69 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Woreczki strunowe Emerson, 60x80mm, 100 sztuk, bezbarwny

Woreczki strunowe Emerson, 60x80mm, 100 sztuk, bezbarwny

kod: TS4
8 paź u Ciebie
-20%
2,74 zł brutto
2,19 zł brutto
(0,02 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 2,74 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka kartonowa z gumką lakierowana Esselte, A4, 400g/m2, 4mm, granatowy

Teczka kartonowa z gumką lakierowana Esselte, A4, 400g/m2, 4mm, granatowy

kod: SL480
8 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pasek wzmacniający Durable, samoprzylepny, 50 sztuk, przezroczysty

Pasek wzmacniający Durable, samoprzylepny, 50 sztuk, przezroczysty

kod: TX9
9 paź u Ciebie
19,09 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.