• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Ciastka Hit, słony karmel, 220g

Ciastka Hit, słony karmel, 220g

kod: HT252
5 paź u Ciebie
6,20 zł brutto
(2,82 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pastele olejne Pentel, 25 kolorów

Pastele olejne Pentel, 25 kolorów

kod: BV26
5 paź u Ciebie
17,52 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kostka zasilająca Fellowes Power Cube, typ E, 2m, czarny

Kostka zasilająca Fellowes Power Cube, typ E, 2m, czarny

kod: PF1154
5 paź u Ciebie
117,48 zł brutto
szt.
1 szt.
Druciak stalowy York, 3 sztuki, srebrny

Druciak stalowy York, 3 sztuki, srebrny

kod: GK54
5 paź u Ciebie
3,28 zł brutto
(1,09 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka kartonowa Spiral, z registrami, Manila, A4, 3 sztuki

Teczka kartonowa Spiral, z registrami, Manila, A4, 3 sztuki

kod: SL1230
5 paź u Ciebie
5,79 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Skoroszyt zaciskowy Durable DuraClip, A4, plastikowy, do 30 kartek, czarny

Skoroszyt zaciskowy Durable DuraClip, A4, plastikowy, do 30 kartek, czarny

kod: SL302
5 paź u Ciebie
9,38 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekolada Milka, Mmmax Oreo, 300g

Czekolada Milka, Mmmax Oreo, 300g

kod: PK298
5 paź u Ciebie
21 zł brutto
(7 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z gumką Office Products A4, 390g/m2, preszpanowa, różowy

Teczka z gumką Office Products A4, 390g/m2, preszpanowa, różowy

kod: SL1900
5 paź u Ciebie
7,88 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara, A4, 3mm, żółty

Teczka kartonowa z gumką Barbara, A4, 3mm, żółty

kod: SL518
5 paź u Ciebie
3,28 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton zbożowy Bakalland BA!, 5 ziaren z miodem, 40g

Baton zbożowy Bakalland BA!, 5 ziaren z miodem, 40g

kod: PK756
5 paź u Ciebie
2,59 zł brutto
(6,48 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, pastelowy błękitny

Teczka skrzydłowa z gumką VauPe, A4, 40mm, pastelowy błękitny

kod: SL1778
5 paź u Ciebie
13,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety oznaczeniowe Avery Zweckform, okrągłe, średnica 8mm, 416 sztuk, pomarańczowy

Etykiety oznaczeniowe Avery Zweckform, okrągłe, średnica 8mm, 416 sztuk, pomarańczowy

kod: EK627
5 paź u Ciebie
-27%
8,09 zł brutto
5,89 zł brutto
(0,01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 8,09 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Wedel Baton WW, orzechowy w czekoladzie, 45g

Wedel Baton WW, orzechowy w czekoladzie, 45g

kod: PK973
5 paź u Ciebie
3,59 zł brutto
(7,98 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Dalpo, 48mmx60m, transparentny

Taśma pakowa Dalpo, 48mmx60m, transparentny

kod: TC21
5 paź u Ciebie
4,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykieta do segregatorów Ofix Economy, wsuwane, 48x152mm, biały

Etykieta do segregatorów Ofix Economy, wsuwane, 48x152mm, biały

kod: EK924
5 paź u Ciebie
-50%
0,12 zł brutto
0,06 zł brutto
(0,06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 0,12 zł
szt.
1 szt.
Koperta standardowa NC, C5, samoklejąca SK, długi bok, okno prawe, 50 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, C5, samoklejąca SK, długi bok, okno prawe, 50 sztuk, biały

kod: KE474
5 paź u Ciebie
11,69 zł brutto
(0,23 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC, B5, samoklejąca SK, 50 sztuk, brązowy

Koperta standardowa NC, B5, samoklejąca SK, 50 sztuk, brązowy

kod: KE53
5 paź u Ciebie
-19%
13,39 zł brutto
10,79 zł brutto
(0,22 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 13,39 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Segregator ringowy poziomy Biurfol, A3, szerokość grzbietu 70mm, do 500 kartek, czarny

Segregator ringowy poziomy Biurfol, A3, szerokość grzbietu 70mm, do 500 kartek, czarny

kod: SG826
5 paź u Ciebie
-9%
66,79 zł brutto
60,79 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 66,79 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A5 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, turkusowy

Segregator A5 VauPe FCK, 75mm, do 500 kartek, turkusowy

kod: SG1028
5 paź u Ciebie
12,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Dove Nourishing Silk, kremowe, zapas, 500ml

Mydło w płynie Dove Nourishing Silk, kremowe, zapas, 500ml

kod: MD358
5 paź u Ciebie
9,38 zł brutto
(18,76 zł/l)
szt.
1 szt.
Baton Sante Go On, kakaowy, 50g

Baton Sante Go On, kakaowy, 50g

kod: PK349
5 paź u Ciebie
4,59 zł brutto
(9,18 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zmywaki kuchenne Qleanup, profilowane, duże, 6 sztuk, niebieski

Zmywaki kuchenne Qleanup, profilowane, duże, 6 sztuk, niebieski

kod: GK91
5 paź u Ciebie
8,29 zł brutto
(1,38 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Oxford B-You, B5, 60 kartek, mix kolorów

Zeszyt w kratkę Oxford B-You, B5, 60 kartek, mix kolorów

kod: ZS1142
5 paź u Ciebie
12,60 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona liściasta Posti, 80g

Herbata zielona liściasta Posti, 80g

kod: HB372
5 paź u Ciebie
6,89 zł brutto
(8,61 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona liściasta Loyd, 80g

Herbata zielona liściasta Loyd, 80g

kod: HB949
5 paź u Ciebie
-7%
8,99 zł brutto
8,39 zł brutto
(10,49 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 8,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pudło archiwizacyjne Fellowes Bankers Box System, 80mm, szary

Pudło archiwizacyjne Fellowes Bankers Box System, 80mm, szary

kod: PA562
5 paź u Ciebie
6,42 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekolada Wawel Premium 90% cocoa, gorzka, 90g

Czekolada Wawel Premium 90% cocoa, gorzka, 90g

kod: PK832
5 paź u Ciebie
17,39 zł brutto
(19,32 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka do akt osobowych Interdruk, bigowana, A4, niebieski

Teczka do akt osobowych Interdruk, bigowana, A4, niebieski

kod: SL940
5 paź u Ciebie
14,10 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty na biurko Office Products, A4, plastikowa, transparentny niebieski

Półka na dokumenty na biurko Office Products, A4, plastikowa, transparentny niebieski

kod: PC185
5 paź u Ciebie
10,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koszulka z suwakiem Grand EC007B, A5, czerwony

Koszulka z suwakiem Grand EC007B, A5, czerwony

kod: KE717
5 paź u Ciebie
4,29 zł brutto
(4,29 zł/szt)
szt.
1 szt.
Folia stretch, z rączką, 0.1x200m, 0.4kg brutto, 20µm, przezroczysty

Folia stretch, z rączką, 0.1x200m, 0.4kg brutto, 20µm, przezroczysty

kod: FB15
5 paź u Ciebie
15,38 zł brutto
(38,45 zł/1000 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ołówek automatyczny Pentel A300, 0.3mm, z gumką, czerwony

Ołówek automatyczny Pentel A300, 0.3mm, z gumką, czerwony

kod: OA2
5 paź u Ciebie
15,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ołówek automatyczny Pentel A300, 0.7mm, z gumką, niebieski

Ołówek automatyczny Pentel A300, 0.7mm, z gumką, niebieski

kod: OA4
5 paź u Ciebie
-9%
17,72 zł brutto
16,09 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 17,72 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BL-77, 0.7mm, błękitny

Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BL-77, 0.7mm, błękitny

kod: PH191
5 paź u Ciebie
10,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel EnerGel Set BL77 Błękitne Ukojenie, 0.7mm, 12 sztuk, mix kolorów

Pióro kulkowe automatyczne Pentel EnerGel Set BL77 Błękitne Ukojenie, 0.7mm, 12 sztuk, mix kolorów

kod: PE238
5 paź u Ciebie
-10%
111,91 zł brutto
100,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 111,91 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.