• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7815 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Plomba uniwersalna Mediumseal, 100 sztuk, mix kolorów

Plomba uniwersalna Mediumseal, 100 sztuk, mix kolorów

kod: KH67
5 paź u Ciebie
-9%
61,36 zł brutto
55,60 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 61,36 zł
opak
1 opak
Nussbeisser czekolada mleczna Alpen Gold, 100g

Nussbeisser czekolada mleczna Alpen Gold, 100g

kod: PK99
5 paź u Ciebie
8,76 zł brutto
(8,76 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino, waniliowy, 110g

Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino, waniliowy, 110g

kod: KW658
5 paź u Ciebie
5,39 zł brutto
(4,90 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino, z belgijską czekoladą, 110g

Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino, z belgijską czekoladą, 110g

kod: KW659
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(5,45 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciasteczka gryczane Frank&Oli, dynia z jabłkiem, 120 g

Ciasteczka gryczane Frank&Oli, dynia z jabłkiem, 120 g

kod: PK637
5 paź u Ciebie
-9%
8,18 zł brutto
7,47 zł brutto
(6,23 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 8,18 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, czarna porzeczka, 120g

Pierniki Kopernik Serca Toruńskie, czarna porzeczka, 120g

kod: PK858
5 paź u Ciebie
5,19 zł brutto
(4,33 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowo- ziołowa w kopertach Loyd Hot & Cold, malina i truskawka, 15 sztuk x 2g

Herbata owocowo- ziołowa w kopertach Loyd Hot & Cold, malina i truskawka, 15 sztuk x 2g

kod: HB1066
5 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
(0,37 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ofertówki krystaliczne Viking, na suwak, A4, 150µm, 5 sztuk, niebieski

Ofertówki krystaliczne Viking, na suwak, A4, 150µm, 5 sztuk, niebieski

kod: KO78
5 paź u Ciebie
11,49 zł brutto
(2,30 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Pierniki uszatki Kopernik, 153g

Pierniki uszatki Kopernik, 153g

kod: HT271
5 paź u Ciebie
4,79 zł brutto
(3,13 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Caffe Lungo, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Caffe Lungo, 16 sztuk

kod: KW44
5 paź u Ciebie
-7%
27,99 zł brutto
25,99 zł brutto
(1,62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

kod: CK22
5 paź u Ciebie
32,99 zł brutto
(3,30 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Marizzi Nero, 1kg

Kawa ziarnista Marizzi Nero, 1kg

kod: KW714
5 paź u Ciebie
99,79 zł brutto
(9,98 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Expert Gusto Pieno, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Expert Gusto Pieno, 1kg

kod: KW603
5 paź u Ciebie
84,78 zł brutto
(8,48 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator Donau, A4, szerokość grzbietu 35mm, 2 ringi, czarny

Segregator Donau, A4, szerokość grzbietu 35mm, 2 ringi, czarny

kod: SG658
5 paź u Ciebie
22,87 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, dzika róża, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, dzika róża, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB421
5 paź u Ciebie
-28%
7,79 zł brutto
5,59 zł brutto
(0,28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 7,79 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Economy, A4, 380 g/m2, 20 mm, czarny

Teczka kartonowa z gumką VauPe Economy, A4, 380 g/m2, 20 mm, czarny

kod: SL1795
5 paź u Ciebie
3,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nożyczki tytanowe Leitz, 20.5cm, biało-czarny

Nożyczki tytanowe Leitz, 20.5cm, biało-czarny

kod: NC115
5 paź u Ciebie
64,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nożyczki tytanowe Leitz, 20.5cm, biało-różowy

Nożyczki tytanowe Leitz, 20.5cm, biało-różowy

kod: NC119
5 paź u Ciebie
59,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, żółty

Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, żółty

kod: SL284
5 paź u Ciebie
2,60 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, czerwony

Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, czerwony

kod: SL285
5 paź u Ciebie
2,60 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, granatowy

Skoroszyt plastikowy bez oczek Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, granatowy

kod: SL535
5 paź u Ciebie
1,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Praliny Lindt Lindor Truskawka ze śmietaną, czekoladowy z nadzieniem, 200g

Praliny Lindt Lindor Truskawka ze śmietaną, czekoladowy z nadzieniem, 200g

kod: PK837
5 paź u Ciebie
48,23 zł brutto
(24,12 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Spray do usuwania etykiet Tesa, 200ml

Spray do usuwania etykiet Tesa, 200ml

kod: SD63
5 paź u Ciebie
47,08 zł brutto
(235,40 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, A5, tygodniowy, granatowy

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, A5, tygodniowy, granatowy

kod: BJ15
5 paź u Ciebie
-43%
25,71 zł brutto
14,78 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 25,71 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara, 3-skrzydłowa, 20mm, niebieski

Teczka kartonowa z gumką Barbara, 3-skrzydłowa, 20mm, niebieski

kod: SL1503
5 paź u Ciebie
12,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w kopertach BiFix Premium, z guaraną i marakują, 20sztuk x 2g

Herbata zielona smakowa w kopertach BiFix Premium, z guaraną i marakują, 20sztuk x 2g

kod: HB753
5 paź u Ciebie
6,79 zł brutto
(0,34 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Tassimo Morning Cafe Strong & Intense XL, 21 sztuk

Kapsułki do ekspresu Tassimo Morning Cafe Strong & Intense XL, 21 sztuk

kod: KW725
5 paź u Ciebie
-28%
40,31 zł brutto
29,09 zł brutto
(1,39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 40,31 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Hit, słony karmel, 220g

Ciastka Hit, słony karmel, 220g

kod: HT252
5 paź u Ciebie
6,20 zł brutto
(2,82 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pastele olejne Pentel, 25 kolorów

Pastele olejne Pentel, 25 kolorów

kod: BV26
5 paź u Ciebie
17,52 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kostka zasilająca Fellowes Power Cube, typ E, 2m, czarny

Kostka zasilająca Fellowes Power Cube, typ E, 2m, czarny

kod: PF1154
5 paź u Ciebie
117,48 zł brutto
szt.
1 szt.
Druciak stalowy York, 3 sztuki, srebrny

Druciak stalowy York, 3 sztuki, srebrny

kod: GK54
5 paź u Ciebie
3,28 zł brutto
(1,09 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka kartonowa Spiral, z registrami, Manila, A4, 3 sztuki

Teczka kartonowa Spiral, z registrami, Manila, A4, 3 sztuki

kod: SL1230
5 paź u Ciebie
5,79 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Skoroszyt zaciskowy Durable DuraClip, A4, plastikowy, do 30 kartek, czarny

Skoroszyt zaciskowy Durable DuraClip, A4, plastikowy, do 30 kartek, czarny

kod: SL302
5 paź u Ciebie
9,38 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Czekolada Milka, Mmmax Oreo, 300g

Czekolada Milka, Mmmax Oreo, 300g

kod: PK298
5 paź u Ciebie
21 zł brutto
(7 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z gumką Office Products A4, 390g/m2, preszpanowa, różowy

Teczka z gumką Office Products A4, 390g/m2, preszpanowa, różowy

kod: SL1900
5 paź u Ciebie
7,88 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.