• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7815 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Taśma pakowa Dalpo Premium "Extra mocna", 50mmx66m, transparentny

Taśma pakowa Dalpo Premium "Extra mocna", 50mmx66m, transparentny

kod: TC166
5 paź u Ciebie
7,20 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Bounty, kokosowy w czekoladzie, 57g

Baton Bounty, kokosowy w czekoladzie, 57g

kod: PK271
5 paź u Ciebie
4,29 zł brutto
(7,53 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zeszyt w linie Oxford B-Light, A4, 60 kartek, mix kolorów pastelowych

Zeszyt w linie Oxford B-Light, A4, 60 kartek, mix kolorów pastelowych

kod: ZS1149
5 paź u Ciebie
18,70 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Tablica suchościeralna magnetyczna Ofix Standard, w ramie aluminiowej, lakierowana, 60x90cm, biały

Tablica suchościeralna magnetyczna Ofix Standard, w ramie aluminiowej, lakierowana, 60x90cm, biały

kod: TA283
5 paź u Ciebie
110,49 zł brutto
szt.
1 szt.
Notatnik w linie Oxford Romance, B5, miękka oprawa, 80 kartek, mix wzorów

Notatnik w linie Oxford Romance, B5, miękka oprawa, 80 kartek, mix wzorów

kod: ZS1071
5 paź u Ciebie
23,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Stojak na wizytówki Argo, SRD516, 80x57mm, transparentny

Stojak na wizytówki Argo, SRD516, 80x57mm, transparentny

kod: WT85
5 paź u Ciebie
-14%
5,69 zł brutto
4,90 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 5,69 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Klej w sztyfcie Oxford, 8g

Klej w sztyfcie Oxford, 8g

kod: BQ29
5 paź u Ciebie
2,60 zł brutto
(32,50 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nożyk z wymiennym ostrzem, blokadą i prowadnicą Grand GR-98/9951, 9mm, mix kolorów

Nożyk z wymiennym ostrzem, blokadą i prowadnicą Grand GR-98/9951, 9mm, mix kolorów

kod: NK84
5 paź u Ciebie
6,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, biały

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, biały

kod: SL1297
5 paź u Ciebie
1,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, różowy

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, miękki, A4, różowy

kod: SL1301
5 paź u Ciebie
1,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mop gąbczasty Azur, końcówka+kij,  zielono-żółty

Mop gąbczasty Azur, końcówka+kij, zielono-żółty

kod: MP214
5 paź u Ciebie
45,39 zł brutto
szt.
1 szt.
Rękawice gumowe Azur, rozmiar M, żółty

Rękawice gumowe Azur, rozmiar M, żółty

kod: RO901
5 paź u Ciebie
4,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Szczotka do toalety York Midi, z podstawką, czarny

Szczotka do toalety York Midi, z podstawką, czarny

kod: SS41
5 paź u Ciebie
-46%
11,80 zł brutto
6,37 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 11,80 zł
szt.
1 szt.
Zestaw do zamiatania York Leń Spring, zmiotka + szufelka z gumą, mix kolorów

Zestaw do zamiatania York Leń Spring, zmiotka + szufelka z gumą, mix kolorów

kod: MY149
5 paź u Ciebie
22,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Nawilżacz do palców Office Products

Nawilżacz do palców Office Products

kod: NW14
5 paź u Ciebie
2,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wkład wymienny Pentel EnerGel LR7, 0.7mm czerwony

Wkład wymienny Pentel EnerGel LR7, 0.7mm czerwony

kod: BE23
5 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
(5,49 zł/szt.)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel Floatune BY208, 0.8mm, biało-szara obudowa, wkład czerwony

Pióro kulkowe automatyczne Pentel Floatune BY208, 0.8mm, biało-szara obudowa, wkład czerwony

kod: PE295
5 paź u Ciebie
-42%
13,27 zł brutto
7,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 13,27 zł
szt.
1 szt.
Taśma do metkownicy Studio Cen, 070 DT, 700 etykiet, 26x16mm, pomarańczowy

Taśma do metkownicy Studio Cen, 070 DT, 700 etykiet, 26x16mm, pomarańczowy

kod: ED40
5 paź u Ciebie
3,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta bąbelkowa NC Super Pak, A11, z paskiem HK, 1 sztuka, biały

Koperta bąbelkowa NC Super Pak, A11, z paskiem HK, 1 sztuka, biały

kod: KE626
5 paź u Ciebie
1,09 zł brutto
(1,09 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Przekładki do segregatora Esselte, kartonowe, numeryczne, A4+, 1-12 kart, mix kolorów

Przekładki do segregatora Esselte, kartonowe, numeryczne, A4+, 1-12 kart, mix kolorów

kod: PL39
5 paź u Ciebie
24,19 zł brutto
(20,16 zł/10 szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Rękawice lateksowe domowe Azur, rozmiar L, 1 para, żółty

Rękawice lateksowe domowe Azur, rozmiar L, 1 para, żółty

kod: RO132
5 paź u Ciebie
3,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ściereczka do mycia okien York, z mikrofibry, 1 sztuka, niebieski

Ściereczka do mycia okien York, z mikrofibry, 1 sztuka, niebieski

kod: SR150
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(5,99 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata funkcjonalna w kopertach Ahmad Tea Beauty Healthy Benefit,  20 sztuk x 1,5g

Herbata funkcjonalna w kopertach Ahmad Tea Beauty Healthy Benefit, 20 sztuk x 1,5g

kod: HB790
5 paź u Ciebie
-16%
14,69 zł brutto
12,39 zł brutto
(0,62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 14,69 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nespresso Ristretto, 10 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nespresso Ristretto, 10 sztuk

kod: KW108
5 paź u Ciebie
29,09 zł brutto
(2,91 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta bąbelkowa NC, CD, 200x175mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa NC, CD, 200x175mm, 10 sztuk, biały

kod: KE198
5 paź u Ciebie
-59%
12,53 zł brutto
5,19 zł brutto
(0,52 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 12,53 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kołonotatnik Oxford Student ProjectBook, A4+,  w kratkę, 100 kartek, okładka PP, mix wzorów

Kołonotatnik Oxford Student ProjectBook, A4+, w kratkę, 100 kartek, okładka PP, mix wzorów

kod: ZS1056
5 paź u Ciebie
54,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Plomba uniwersalna Mediumseal, 100 sztuk, mix kolorów

Plomba uniwersalna Mediumseal, 100 sztuk, mix kolorów

kod: KH67
5 paź u Ciebie
-9%
61,36 zł brutto
55,60 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 61,36 zł
opak
1 opak
Folia do laminowania Argo, 111x154mm, A6, 2x80 µm, antystatyczna, 100 sztuk

Folia do laminowania Argo, 111x154mm, A6, 2x80 µm, antystatyczna, 100 sztuk

kod: FL6
5 paź u Ciebie
17,99 zł brutto
(0,18 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta bezpieczna SuperpackSafe, B5, z paskiem HK, z kieszenią na dokumenty, 100 sztuk, szary

Koperta bezpieczna SuperpackSafe, B5, z paskiem HK, z kieszenią na dokumenty, 100 sztuk, szary

kod: KE605
5 paź u Ciebie
91,09 zł brutto
(0,91 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Okładka do grzbietów wsuwanych Durable, A4, do 100 kartek, przezroczysty

Okładka do grzbietów wsuwanych Durable, A4, do 100 kartek, przezroczysty

kod: OB40
5 paź u Ciebie
3,28 zł brutto
(3,28 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta bąbelkowa Bong AirPro, H18, 290x370mm [W8], 100 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa Bong AirPro, H18, 290x370mm [W8], 100 sztuk, biały

kod: KE423
5 paź u Ciebie
95,48 zł brutto
(0,95 zł/szt.)
opak
1 opak
Nussbeisser czekolada mleczna Alpen Gold, 100g

Nussbeisser czekolada mleczna Alpen Gold, 100g

kod: PK99
5 paź u Ciebie
8,76 zł brutto
(8,76 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino, waniliowy, 110g

Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino, waniliowy, 110g

kod: KW658
5 paź u Ciebie
5,39 zł brutto
(4,90 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino, z belgijską czekoladą, 110g

Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino, z belgijską czekoladą, 110g

kod: KW659
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(5,45 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciasteczka gryczane Frank&Oli, dynia z jabłkiem, 120 g

Ciasteczka gryczane Frank&Oli, dynia z jabłkiem, 120 g

kod: PK637
5 paź u Ciebie
-9%
8,18 zł brutto
7,47 zł brutto
(6,23 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 8,18 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.