• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Herbata owocowa w kopertach BiFix Premium, dzika róża z maliną, 20 sztuk x 2g

Herbata owocowa w kopertach BiFix Premium, dzika róża z maliną, 20 sztuk x 2g

kod: HB425
5 paź u Ciebie
-29%
9,09 zł brutto
6,49 zł brutto
(0,32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 9,09 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, Koper włoski, 20 sztuk x 2g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, Koper włoski, 20 sztuk x 2g

kod: HB256
5 paź u Ciebie
4,69 zł brutto
(0,23 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, do akt osobowych, A4, do 200 kartek, zielony

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, do akt osobowych, A4, do 200 kartek, zielony

kod: SL418
5 paź u Ciebie
8,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy  oczkowy Biurfol, do akt osobowych, A4, do 200 kartek, czarny

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, do akt osobowych, A4, do 200 kartek, czarny

kod: SL494
5 paź u Ciebie
9,38 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, fioletowy

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, fioletowy

kod: SL1904
5 paź u Ciebie
2,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek,  jasnozielony

Skoroszyt plastikowy oczkowy Biurfol, twardy, A4, do 200 kartek, jasnozielony

kod: SL1268
5 paź u Ciebie
2,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa zbożowa Inka, mleczny, 200g

Kawa zbożowa Inka, mleczny, 200g

kod: KW257
5 paź u Ciebie
10,69 zł brutto
(5,35 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Biznesowy, A4, dzienny granatowy

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Biznesowy, A4, dzienny granatowy

kod: BJ172
5 paź u Ciebie
-15%
63,57 zł brutto
53,79 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 63,57 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Dyrektorski, A5, dzienny granatowy

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Dyrektorski, A5, dzienny granatowy

kod: BJ93
5 paź u Ciebie
-32%
26,27 zł brutto
17,88 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 26,27 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A5, dzienny granatowy

Kalendarz książkowy 2027, Udziałowiec, Vivella, A5, dzienny granatowy

kod: BJ98
5 paź u Ciebie
-20%
36,20 zł brutto
28,89 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 36,20 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x680mm ogród

Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x680mm ogród

kod: BJ135
5 paź u Ciebie
-31%
18,86 zł brutto
12,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 18,86 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x680mm, wodospad

Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x680mm, wodospad

kod: BJ254
5 paź u Ciebie
-31%
18,86 zł brutto
12,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 18,86 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x680mm kamienica

Kalendarz ścienny 2027, Udziałowiec, trójdzielny, 310x680mm kamienica

kod: BJ131
5 paź u Ciebie
12,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Leniar, A3, 20mm, biały

Teczka kartonowa z gumką Leniar, A3, 20mm, biały

kod: SL937
5 paź u Ciebie
-28%
16,99 zł brutto
12,19 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta standardowa Rayan, B5, samoklejąca SK, 25 sztuk, biały

Koperta standardowa Rayan, B5, samoklejąca SK, 25 sztuk, biały

kod: KE242
5 paź u Ciebie
-26%
10,39 zł brutto
7,69 zł brutto
(0,31 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 10,39 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Ciasteczka owsiane Sante Ciasteczkowo, kakaowy, 250g

Ciasteczka owsiane Sante Ciasteczkowo, kakaowy, 250g

kod: PK537
5 paź u Ciebie
6,20 zł brutto
(2,48 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Zestaw herbat w kopertach Ahmad Tea London, 90 sztuk x 2g, w kartonowej skrzynce, 9 smaków

Zestaw herbat w kopertach Ahmad Tea London, 90 sztuk x 2g, w kartonowej skrzynce, 9 smaków

kod: HB412
5 paź u Ciebie
71,68 zł brutto
(0,80 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Papier toaletowy Cashmir Premium Satine, 3-warstwowy, 8 rolek, biały

Papier toaletowy Cashmir Premium Satine, 3-warstwowy, 8 rolek, biały

kod: PT168
5 paź u Ciebie
16,49 zł brutto
(2,06 zł/rolka)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Teczka kartonowa z gumką Interdruk, A4 +, 300g/m2, granatowy

Teczka kartonowa z gumką Interdruk, A4 +, 300g/m2, granatowy

kod: SL1756
5 paź u Ciebie
-12%
3,58 zł brutto
3,14 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3,58 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Podstawka pod laptopa Fellowes Quick Lift I-Spire, 320x42x286mm, czarny

Podstawka pod laptopa Fellowes Quick Lift I-Spire, 320x42x286mm, czarny

kod: PO80
5 paź u Ciebie
67,98 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton proteinowy Sante Go On Nutrition Protein Bar 33%, czekoladowy, 50g

Baton proteinowy Sante Go On Nutrition Protein Bar 33%, czekoladowy, 50g

kod: PK531
5 paź u Ciebie
5,39 zł brutto
(10,78 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 50mm, do 350 kartek, granatowy

Segregator A4 Donau Master, szerokość grzbietu 50mm, do 350 kartek, granatowy

kod: SG280
5 paź u Ciebie
12,48 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara Fluo, A4, 350g, pomarańczowy

Teczka kartonowa z gumką Barbara Fluo, A4, 350g, pomarańczowy

kod: SL1829
5 paź u Ciebie
-8%
3,89 zł brutto
3,59 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3,89 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara Fluo, A4, 350g, zielony

Teczka kartonowa z gumką Barbara Fluo, A4, 350g, zielony

kod: SL1831
5 paź u Ciebie
3,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką Barbara Fluo, A4, 350g, żółty

Teczka kartonowa z gumką Barbara Fluo, A4, 350g, żółty

kod: SL1832
5 paź u Ciebie
-28%
4,99 zł brutto
3,59 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 4,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Wafel Goplana Grześki, w czekoladzie, 36g

Wafel Goplana Grześki, w czekoladzie, 36g

kod: HT199
5 paź u Ciebie
2,69 zł brutto
(7,47 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką lakierowana Barbara, A4, 3mm, granatowy

Teczka kartonowa z gumką lakierowana Barbara, A4, 3mm, granatowy

kod: SL458
5 paź u Ciebie
3,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Niszczarka do papieru Rexel Secure X6 Whisper-Shred, konfetti 4x40mm, 6 kartek, P-4 DIN, czarny

Niszczarka do papieru Rexel Secure X6 Whisper-Shred, konfetti 4x40mm, 6 kartek, P-4 DIN, czarny

kod: NR272
5 paź u Ciebie
274,86 zł brutto
szt.
1 szt.
Teczka na rzep VauPe, skrzydłowa, A4, 40mm, czarny

Teczka na rzep VauPe, skrzydłowa, A4, 40mm, czarny

kod: SL344
5 paź u Ciebie
14,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety oznaczeniowe Avery Zweckform, okrągłe, średnica 8mm, 416 sztuk, czerwony odblaskowy

Etykiety oznaczeniowe Avery Zweckform, okrągłe, średnica 8mm, 416 sztuk, czerwony odblaskowy

kod: EK949
5 paź u Ciebie
6,49 zł brutto
(0,02 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Wafelek Góralki, nugatowy, 45g

Wafelek Góralki, nugatowy, 45g

kod: HT242
5 paź u Ciebie
2,37 zł brutto
(4,74 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa Dalpo TPU, 48mmx66m, hot-melt, transparentny

Taśma pakowa Dalpo TPU, 48mmx66m, hot-melt, transparentny

kod: TK132
5 paź u Ciebie
4,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Taśma pakowa, hot-melt, 48mmx66m, brązowy

Taśma pakowa, hot-melt, 48mmx66m, brązowy

kod: TC133
5 paź u Ciebie
4,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nespresso Leggero, 50 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nespresso Leggero, 50 sztuk

kod: KW115
5 paź u Ciebie
133,90 zł brutto
(2,68 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC, C5, samoklejąca SK, 500 sztuk, biały

Koperta standardowa NC, C5, samoklejąca SK, 500 sztuk, biały

kod: KE27
5 paź u Ciebie
88,89 zł brutto
(0,18 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.