• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7814 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Folia stretch, 0.5 x 95m, 1kg netto, 23µm, przezroczysty

Folia stretch, 0.5 x 95m, 1kg netto, 23µm, przezroczysty

kod: FB5
5 paź u Ciebie
-5%
25,17 zł brutto
23,85 zł brutto
(23,85 zł/1000 g)
Najniższa cena z 30 dni: 25,17 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Długopis żelowy Pentel Hybrid Gel K118, 0.8mm, biały

Długopis żelowy Pentel Hybrid Gel K118, 0.8mm, biały

kod: DP287
5 paź u Ciebie
7,88 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Foliopaki kurierskie 02 NC, HK, 225x325+50 mm, 100 sztuk, szary

Foliopaki kurierskie 02 NC, HK, 225x325+50 mm, 100 sztuk, szary

kod: KE769
5 paź u Ciebie
37,88 zł brutto
(0,38 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Zeszyt w linie Oxford easyBook 3 w 1, A4, 60 kartek, mix kolorów

Zeszyt w linie Oxford easyBook 3 w 1, A4, 60 kartek, mix kolorów

kod: ZS1165
5 paź u Ciebie
23,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w piramidkach Lipton Green Tea, mandarynka z pomarańczą, 20 sztuk x 1.2g

Herbata zielona smakowa w piramidkach Lipton Green Tea, mandarynka z pomarańczą, 20 sztuk x 1.2g

kod: HB29
5 paź u Ciebie
9,38 zł brutto
(0,47 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah, czarna porzeczka, 20 sztuk x 1.5g

Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah, czarna porzeczka, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB242
5 paź u Ciebie
8,99 zł brutto
(0,45 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, malina i grapefruit, 20 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, malina i grapefruit, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB911
5 paź u Ciebie
5,39 zł brutto
(0,27 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Forest Berry, owoce leśne, 20 sztuk x 1.5g

Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Forest Berry, owoce leśne, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB939
5 paź u Ciebie
8,79 zł brutto
(0,44 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w torebkach Vitax Inspirations, cytryna, 20 sztuk x 1.5g

Herbata zielona smakowa w torebkach Vitax Inspirations, cytryna, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB70
5 paź u Ciebie
6,59 zł brutto
(0,33 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata biała aromatyzowana w piramidkach Lipton, malina, 20 sztuk x 1.5g

Herbata biała aromatyzowana w piramidkach Lipton, malina, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB1065
5 paź u Ciebie
9,38 zł brutto
(0,47 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Koperta bąbelkowa NC, F/16, 240x350mm, 10 sztuk, biały

Koperta bąbelkowa NC, F/16, 240x350mm, 10 sztuk, biały

kod: KE201
5 paź u Ciebie
-48%
17,58 zł brutto
9,19 zł brutto
(0,92 zł/szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 17,58 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kapsułki do ekspresu Nespresso, Barista Caramello, 10 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nespresso, Barista Caramello, 10 sztuk

kod: KW313
5 paź u Ciebie
37,20 zł brutto
(3,72 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperta standardowa NC, C4, z paskiem HK, 10 sztuk,  brązowy

Koperta standardowa NC, C4, z paskiem HK, 10 sztuk, brązowy

kod: KE623
5 paź u Ciebie
4,39 zł brutto
(0,44 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Chusteczki higieniczne Cashmir, 10 sztuk x10 chusteczek

Chusteczki higieniczne Cashmir, 10 sztuk x10 chusteczek

kod: CH91
5 paź u Ciebie
6,09 zł brutto
(0,61 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka do akt osobowych Bigo, A4, 300g/m2, oczkowa, 5 części, 10 sztuk, biało-szary

Teczka do akt osobowych Bigo, A4, 300g/m2, oczkowa, 5 części, 10 sztuk, biało-szary

kod: SL1594
5 paź u Ciebie
-9%
108,90 zł brutto
99,38 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 108,90 zł
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Koperty kurierskie/kangurki/przylgi NC, C4, z paskiem HK, 100 sztuk, przezroczysty

Koperty kurierskie/kangurki/przylgi NC, C4, z paskiem HK, 100 sztuk, przezroczysty

kod: KE15
5 paź u Ciebie
47,88 zł brutto
(0,48 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Woreczki strunowe Emerson, 40x60mm, 100 sztuk, bezbarwny

Woreczki strunowe Emerson, 40x60mm, 100 sztuk, bezbarwny

kod: TS5
5 paź u Ciebie
2,09 zł brutto
(0,02 zł/szt)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Żelki Storck Nimm 2 Śmiejżelki Kwaśne, mix smaków owocowych, 100g

Żelki Storck Nimm 2 Śmiejżelki Kwaśne, mix smaków owocowych, 100g

kod: PK982
5 paź u Ciebie
6,79 zł brutto
(7,54 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbatniki Bahlsen Leibniz, maślany, 100g

Herbatniki Bahlsen Leibniz, maślany, 100g

kod: HT62
5 paź u Ciebie
4,86 zł brutto
(4,86 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa z suszu BiFix, malina, 100g

Herbata owocowa z suszu BiFix, malina, 100g

kod: HB501
5 paź u Ciebie
8,59 zł brutto
(8,59 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata czarna granulowana Lipton Yellow Label, 100g

Herbata czarna granulowana Lipton Yellow Label, 100g

kod: HB557
5 paź u Ciebie
8,79 zł brutto
(8,79 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino, orzechowy, 110g

Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino, orzechowy, 110g

kod: KW480
5 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
(4,99 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Lizaki Chupa Chups The Best Of, mix smaków, 120 sztuk x 12g

Lizaki Chupa Chups The Best Of, mix smaków, 120 sztuk x 12g

kod: CK163
5 paź u Ciebie
61,68 zł brutto
(4,28 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Tender Moo, z kawałkami czekolady, 140g

Ciastka Milka Tender Moo, z kawałkami czekolady, 140g

kod: HT283
5 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
(7,14 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator VauPe FCK, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 150 kartek, 2 ringi, czerwony

Segregator VauPe FCK, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 150 kartek, 2 ringi, czerwony

kod: SG436
5 paź u Ciebie
11,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Ofertówki krystaliczne Biurfol, "L", A4, 150µm, 25 sztuk, transparentny

Ofertówki krystaliczne Biurfol, "L", A4, 150µm, 25 sztuk, transparentny

kod: KO55
5 paź u Ciebie
21,50 zł brutto
(0,86 zł/szt.)
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Nożyk z wymiennym ostrzem Grand GR-8100, aluminiowy, 18mm, srebrny

Nożyk z wymiennym ostrzem Grand GR-8100, aluminiowy, 18mm, srebrny

kod: NK82
5 paź u Ciebie
30,23 zł brutto
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Woseba Ti Meriti Gustro Raffinato, 1kg

Kawa ziarnista Woseba Ti Meriti Gustro Raffinato, 1kg

kod: KW512
5 paź u Ciebie
72,29 zł brutto
(7,23 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Woseba L’Arte Del Caffe Gusto Delicato, 1kg

Kawa ziarnista Woseba L’Arte Del Caffe Gusto Delicato, 1kg

kod: KW709
5 paź u Ciebie
79,19 zł brutto
(7,92 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Grand, 75mm, 1kg, 60% kauczuk, mix kolorów

Gumki recepturki Grand, 75mm, 1kg, 60% kauczuk, mix kolorów

kod: BP25
5 paź u Ciebie
26,05 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Kawa ziarnista Woseba Café Brasil, 1kg

Kawa ziarnista Woseba Café Brasil, 1kg

kod: KW275
5 paź u Ciebie
82,29 zł brutto
(8,23 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gumki recepturki Emerson, 80mm, 1kg, biały

Gumki recepturki Emerson, 80mm, 1kg, biały

kod: BP44
5 paź u Ciebie
22,60 zł brutto
Wybierz wielopak
opak
1 opak
Herbata owocowo-ziołowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, żurawina, 20 sztuk x 2,5g

Herbata owocowo-ziołowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, żurawina, 20 sztuk x 2,5g

kod: HB678
5 paź u Ciebie
7,89 zł brutto
(0,39 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, aronia, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w torebkach BiFix Classic, aronia, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB762
5 paź u Ciebie
-15%
6,49 zł brutto
5,49 zł brutto
(0,27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 6,49 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, Koper włoski, 20 sztuk x 2g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, Koper włoski, 20 sztuk x 2g

kod: HB256
5 paź u Ciebie
4,69 zł brutto
(0,23 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.