• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl
Zrób zakupy i odbierz nagrodę! edycja III
(7810 produktów)
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki

Jak to działa?

Dodaj produkty promocyjne do koszyka za wymaganą kwotę i wpisz odpowiedni kod promocyjny.
Nagroda zostanie automatycznie dodana do koszyka w cenie
1 grosza.

  • Od 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes za 1 gr (kod: PODSTAWKA)
  • Od 1499 zł netto → Toster Philips Essentials za 1 gr (kod: TOSTER)

Jeden kod i jedna nagroda na zamówienie. Do wyczerpania zapasów.

Warunki promocji dostępne tutaj
widok:
Filtry
promocje
cena brutto
marka
kolekcja
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Kawa ziarnista Astra Poznańska Espresso, 500g

Kawa ziarnista Astra Poznańska Espresso, 500g

kod: KW675
pojutrze u Ciebie
40,09 zł brutto
(8,02 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Dallmayr Ethiopia, 500g

Kawa ziarnista Dallmayr Ethiopia, 500g

kod: KW553
pojutrze u Ciebie
56,99 zł brutto
(11,40 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Carex Moisture, 500ml

Mydło w płynie Carex Moisture, 500ml

kod: MD236
pojutrze u Ciebie
12,69 zł brutto
(25,38 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Cari, migdałowy, z dozownikiem, 500ml

Mydło w płynie Cari, migdałowy, z dozownikiem, 500ml

kod: MD275
pojutrze u Ciebie
7,08 zł brutto
(14,16 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Attis Fruit Gold Drop, pineapple, 500ml

Mydło w płynie Attis Fruit Gold Drop, pineapple, 500ml

kod: MD344
pojutrze u Ciebie
6,49 zł brutto
(12,98 zł/l)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
159 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie
Ciasteczka zbożowe Sante Fit, z jagodą, bez cukru, 50g

Ciasteczka zbożowe Sante Fit, z jagodą, bez cukru, 50g

kod: HT355
pojutrze u Ciebie
2,59 zł brutto
(5,18 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Baton Sante Go On, waniliowy, 50g

Baton Sante Go On, waniliowy, 50g

kod: PK352
pojutrze u Ciebie
-6%
4,90 zł brutto
4,59 zł brutto
(9,18 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 4,90 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A4 VauPe FCK, 50mm, turkusowy

Segregator A4 VauPe FCK, 50mm, turkusowy

kod: SG986
pojutrze u Ciebie
10,18 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, czerwony

Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, czerwony

kod: SL360
pojutrze u Ciebie
18,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, pomarańczowy

Teczka kartonowa z gumką VauPe Box Caribic, A4, 50mm, pomarańczowy

kod: SL433
pojutrze u Ciebie
21,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Długopis Pelikan Hang Stick 50szt niebieski

Długopis Pelikan Hang Stick 50szt niebieski

kod: DP960
pojutrze u Ciebie
51,09 zł brutto
opak
1 opak
Pudło archiwizacyjne Elba Tric, A4, 55 mm, brązowy

Pudło archiwizacyjne Elba Tric, A4, 55 mm, brązowy

kod: PA477
pojutrze u Ciebie
3,89 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z przegródkami Leitz Recycle, A4, 6 przekładek z zakładkami, czarny

Teczka z przegródkami Leitz Recycle, A4, 6 przekładek z zakładkami, czarny

kod: TH152
pojutrze u Ciebie
29,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Papier nawilżany Bella No1 Sensitive, 60 sztuk

Papier nawilżany Bella No1 Sensitive, 60 sztuk

kod: PT185
pojutrze u Ciebie
7,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford Floral, A5, w kratkę, 60 kartek, okładka kartonowa,  mix wzorów

Kołonotatnik Oxford Floral, A5, w kratkę, 60 kartek, okładka kartonowa, mix wzorów

kod: ZS337
pojutrze u Ciebie
18,79 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Folia do prezentacji Leitz Easy Flip, 60cmx20m, gładki, rolka

Folia do prezentacji Leitz Easy Flip, 60cmx20m, gładki, rolka

kod: TA4
pojutrze u Ciebie
-8%
145,99 zł brutto
134,49 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 145,99 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Etykiety znamionowe Avery Zweckform, 63.5x29.6mm, 8 arkuszy, srebrny

Etykiety znamionowe Avery Zweckform, 63.5x29.6mm, 8 arkuszy, srebrny

kod: EK1010
pojutrze u Ciebie
62,48 zł brutto
(0,29 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Gorzka czekolada Wawel Premium 64%, skórka pomarańczy, 90g

Gorzka czekolada Wawel Premium 64%, skórka pomarańczy, 90g

kod: PK1086
pojutrze u Ciebie
16,89 zł brutto
(18,77 zł/100 g)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Karta pamięci Hama microSDXC, 64GB + SD adapter, 80MB/s, Class C10

Karta pamięci Hama microSDXC, 64GB + SD adapter, 80MB/s, Class C10

kod: DD332
pojutrze u Ciebie
61,46 zł brutto
szt.
1 szt.
Organizer kartonowy na dokumenty Esselte Vivida, składany , A4, 70mm, do 700 kartek czarny

Organizer kartonowy na dokumenty Esselte Vivida, składany , A4, 70mm, do 700 kartek czarny

kod: PC55
pojutrze u Ciebie
28,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, czarny

Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, czarny

kod: PC203
pojutrze u Ciebie
15,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Organizer kartonowy na dokumenty Donau, A4, 75 mm, do 750 kartek zielony

Organizer kartonowy na dokumenty Donau, A4, 75 mm, do 750 kartek zielony

kod: PC68
pojutrze u Ciebie
-12%
31,59 zł brutto
27,79 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 31,59 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Segregator A5 Donau Master, 75mm, niebieski

Segregator A5 Donau Master, 75mm, niebieski

kod: SG397
pojutrze u Ciebie
15,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Tampony OB ProComfort, rozmiar Mini, 8 sztuk

Tampony OB ProComfort, rozmiar Mini, 8 sztuk

kod: HK57
pojutrze u Ciebie
6,99 zł brutto
(0,87 zł/szt)
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford Lagoon, A4, w kratkę, 80 kartek, mix kolorów

Kołonotatnik Oxford Lagoon, A4, w kratkę, 80 kartek, mix kolorów

kod: ZS461
pojutrze u Ciebie
33,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Oxford Essentials, A5, w kratkę, 90 kartek, okładka kartonowa, mix wzorów

Kołonotatnik Oxford Essentials, A5, w kratkę, 90 kartek, okładka kartonowa, mix wzorów

kod: ZS334
pojutrze u Ciebie
22,19 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty Leitz Plus Slim, A4, plastikowe, czarny

Półka na dokumenty Leitz Plus Slim, A4, plastikowe, czarny

kod: PB44
pojutrze u Ciebie
25,99 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Laminator Fellowes Spectra, A4, czarno-srebrny

Laminator Fellowes Spectra, A4, czarno-srebrny

kod: LM27
pojutrze u Ciebie
237,89 zł brutto
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy D.Rect, A4, fioletowy

Skoroszyt plastikowy oczkowy D.Rect, A4, fioletowy

kod: SL1077
pojutrze u Ciebie
1,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Skoroszyt plastikowy oczkowy D.Rect, A4, czerwony

Skoroszyt plastikowy oczkowy D.Rect, A4, czerwony

kod: SL1162
pojutrze u Ciebie
1,59 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Teczka z gumką Barbara, A4, klejona, lakierowana, granatowy

Teczka z gumką Barbara, A4, klejona, lakierowana, granatowy

kod: SL1178
pojutrze u Ciebie
2,69 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty na biurko Office Products, A4, plastikowa, transparentny niebieski

Półka na dokumenty na biurko Office Products, A4, plastikowa, transparentny niebieski

kod: PC185
pojutrze u Ciebie
10,49 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Okładka do dyplomów Galeria Papieru, A4, zielony

Okładka do dyplomów Galeria Papieru, A4, zielony

kod: OW3
pojutrze u Ciebie
16,29 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty Esselte Europost Vivida, A4, plastikowa, biały

Półka na dokumenty Esselte Europost Vivida, A4, plastikowa, biały

kod: PB83
pojutrze u Ciebie
16,90 zł brutto
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty Esselte Europost Vivida, A4, plastikowa, zielony

Półka na dokumenty Esselte Europost Vivida, A4, plastikowa, zielony

kod: PB86
pojutrze u Ciebie
-12%
21,49 zł brutto
18,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 21,49 zł
Wybierz wielopak
szt.
1 szt.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.