• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Praliny Mieszko Klejnoty Cherry in alcohol, czekoladowy z wiśnią w alkoholu, 1kg

kod: CK205
jutro u Ciebie
  • smak: czekoladowy z wiśnią w alkoholu
  • rodzaj: praliny
  • waga: 1 kg
  • klasa produktu: Standard
Praliny Mieszko Klejnoty Pistachio, czekoladowy z nadzieniem pistacjowym, 1kg
Praliny Mieszko Klejnoty Coffee&Cream, czekoladowy z nadzieniem kawa i śmietanka, 1kg
Praliny Mieszko Klejnoty Cherry in alcohol, czekoladowy z wiśnią w alkoholu, 1kg
Praliny Mieszko Klejnoty Advocat, czekoladowy z nadzieniem o smaku adwokatu, 1kg
Praliny Mieszko Klejnoty Coconut, czekoladowy z nadzieniem kokosowym, 1kg
smak: czekoladowy z wiśnią w alkoholu
Wybierz wielopak
56,28 zł brutto
(5,63 zł/100 g)
Dostępnych
9 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz jutro
Pozostało
Zwrot - 14dni
Opis produktu

Praliny Mieszko Klejnoty Cherry in alcohol, czekoladowy z wiśnią w alkoholu, 1kg

Praliny Mieszko - odkryj niezwykłe połączenie intensywnego smaku  wiśni w alkoholu i czekolady

Praliny Mieszko KlejnotyCherry in alcohol (czekoladowy z wiśnią w alkoholu, 1kg) to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników wspaniałych smaków i aromatów.

Zostały one zaprojektowane specjalnie dla koneserów, którzy cenią sobie połączenie wyrazistego nadzienia oraz prawdziwej czekoladowej rozkoszy. A niepowtarzalny smak wiśni w alkoholu, połączony z aromatyczną czekoladą z pewnością ich nie zawiedzie.

Praliny Mieszko KlejnotyCherry in alcohol, czekoladowy z wiśnią w alkoholu, 1kg

Doskonały dodatek na spotkania biznesowe i konferencje - 1 kg wyśmienitych pralin

Praliny Mieszko KlejnotyCherry in alcohol (czekoladowy z wiśnią w alkoholu, 1kg) to gratka dla wszystkich miłośników cukierków z nadzieniem.

Jeśli chcesz poczęstować swoich gości czymś wykwintnym, te praliny z pewnością się sprawdzą. Idealne na spotkania biznesowe, uczestników szkoleń czy konferencji - umilą czas każdej z osób. A w połączeniu z kawą stanowią doskonały dodatek.

Opakowanie o wadze 1kg to ekonomiczna propozycja, która zapewni ci zapas słodkości w twojej biurowej kuchni. Spróbuj ich smaku już dzisiaj!

Praliny Mieszko KlejnotyCherry in alcohol, czekoladowy z wiśnią w alkoholu, 1kg
Specyfikacja

Praliny Mieszko Klejnoty Cherry in alcohol, czekoladowy z wiśnią w alkoholu, 1kg

smak
czekoladowy z wiśnią w alkoholu
rodzaj
praliny
waga
1 kg
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze

 

wartość odżywczaw 100g
Wartość energetyczna1840 kJ /439  kcal
Tłuszcz   17 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone11 g
Węglowodany60 g
W tym cukry58 g
Białko3,2 g
Sól 0,01 g
Składniki

 czekolada (50%) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea, sal, z ziarna mango) w zmiennych proporcjach, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E476; stabilizator; E492; aromat]

cukier
wiśnia w alkoholu (13%) (wiśnia, alkohol etylowy, woda)
syrop glukozowy
alkohol etylowy (1,1%)
stabilizator: inwertaza
substancja zagęszczająca: agar
aromat
Czekolada - masa kakaowa minimum 43%
Czekolada oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
 
Inne tej marki
Cukierki Mieszko Mini Pikolo Fruit, owocowy, 1kg

Cukierki Mieszko Mini Pikolo Fruit, owocowy, 1kg

kod: CK7
jutro u Ciebie
24,90 zł brutto
(2,49 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Zozole, jabłko/wiśnia/truskawka, 2.5kg

Cukierki Mieszko Zozole, jabłko/wiśnia/truskawka, 2.5kg

kod: CK67
jutro u Ciebie
72,79 zł brutto
(2,91 zł/100 g)
opak
1 opak
Czekoladki Mieszko Espresso, kawowy, 1.6kg

Czekoladki Mieszko Espresso, kawowy, 1.6kg

kod: PK474
jutro u Ciebie
100,90 zł brutto
(6,31 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Mieszko Marcepanki Original, migdałowy, 1kg

Cukierki Mieszko Marcepanki Original, migdałowy, 1kg

kod: CK180
jutro u Ciebie
-8%
42,93 zł brutto
39,69 zł brutto
(3,97 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 42,93 zł
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Zozole, jabłko/wiśnia/truskawka, 1kg

Cukierki Mieszko Zozole, jabłko/wiśnia/truskawka, 1kg

kod: CK202
jutro u Ciebie
25,39 zł brutto
(2,54 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Trufle Original, rumowy, 260g

Cukierki Mieszko Trufle Original, rumowy, 260g

kod: CK187
jutro u Ciebie
-10%
12,90 zł brutto
11,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 12,90 zł
szt.
1 szt.
Wafel Mieszko Espresso, z kremem kawowym, 34g

Wafel Mieszko Espresso, z kremem kawowym, 34g

kod: PK948
jutro u Ciebie
2,39 zł brutto
(7,03 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Praliny Mieszko Klejnoty Advocat, czekoladowy z nadzieniem o smaku adwokatu, 1kg

Praliny Mieszko Klejnoty Advocat, czekoladowy z nadzieniem o smaku adwokatu, 1kg

kod: CK176
jutro u Ciebie
57,08 zł brutto
(5,71 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Wafel Mieszko Michaszki, orzechowy, 34g

Wafel Mieszko Michaszki, orzechowy, 34g

kod: PK950
jutro u Ciebie
2,39 zł brutto
(7,03 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Trufle Original, rumowy, 2.5 kg

Cukierki Mieszko Trufle Original, rumowy, 2.5 kg

kod: CK184
jutro u Ciebie
96,28 zł brutto
(3,85 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Praliny Mieszko Klejnoty Coconut, czekoladowy z nadzieniem kokosowym, 1kg

Praliny Mieszko Klejnoty Coconut, czekoladowy z nadzieniem kokosowym, 1kg

kod: CK206
jutro u Ciebie
57,08 zł brutto
(5,71 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Zozole, cola, 2.5kg

Cukierki Mieszko Zozole, cola, 2.5kg

kod: CK185
jutro u Ciebie
60,89 zł brutto
(2,44 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko, Tutti frutti, mix owocowy, 2.5kg

Cukierki Mieszko, Tutti frutti, mix owocowy, 2.5kg

kod: CK20
jutro u Ciebie
61,49 zł brutto
(2,46 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Mieszko Michaszki, orzechowy w czekoladzie, 2.5kg

Cukierki Mieszko Michaszki, orzechowy w czekoladzie, 2.5kg

kod: CK55
jutro u Ciebie
95,29 zł brutto
(3,81 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Mieszko Brownie z Wiśnią, 2.5 kg

Cukierki Mieszko Brownie z Wiśnią, 2.5 kg

kod: CK212
jutro u Ciebie
65,79 zł brutto
(2,63 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Michaszki Original, orzechowy w czekoladzie, 1kg

Cukierki Mieszko Michaszki Original, orzechowy w czekoladzie, 1kg

kod: CK181
jutro u Ciebie
40,39 zł brutto
(4,04 zł/100 g)
szt.
1 szt.